کد خبر : 29939

فال تاروت | فال تاروت ۲۸ فروردین

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید.

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید.

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت ابله : معمولا این شما هستید که با حرف ها و کارهای عجیب و غریب و غیر منتظره ی خود همه را شگفت زده می کنید، اما امروز این جریان برعکس شده است و یکی از دوستانتان که معمولا آدمی آرام و خیلی منطقی است امروز چنان حرف های عجیبی می زند که شما را غافلگیر خواهد کرد. شما به احتمال زیاد نمی توانید گفته های او را به خوبی درک کنید، پس از او بخواهید اگر واقعا دلیل محکمی پشت حرف هایش نهفته است آن را با شما در میان بگذارد. شاید دلیل و منطق محکمی پشت حرف هایش نهفته باشد.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت چرخ سرنوشت : امروز یک تغییر جهت ناگهانی در محل کارتان ممکن است باعث تعجب شما شود و در ابتدا نتوانید به راحتی سیستم خود را با این تغییرات هماهنگ کنید. اما به محض این که به پتانسیل و فرصت هایی که در این روند جدید نهفته است پی ببرید به سرعت خودتان را با آن تطبیق خواهید داد. شاید هم یک اتفاق دیگر که انتظارش را نداشته اید پیش بیاید و در همین حد شما را شگفت زده کند. در هر صورت شما باید سعی کنید تغییراتی که پیش می آیند را پذیرا باشید، به ویژه اگر این تغییرات از کنترل شما خارج هستند.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت مرد دار آویز : شما امروز کمی عصبی و بیقرار هستید و به اوضاع زندگیتان معترض هستید و از وضعیت فعلی خود شکایت دارید. شاید بخش عمده ی صبحتان را با فکر کردن به راهی برای فرار از این وضعیت و رویاپردازی بگذرانید. ممکن است در این حین ناگهان ایده ای خیلی جالب و در عین حال عملی به سرتان بزند. سعی کنید چند روزی به این ایده ی خود فکر کرده و جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید، شاید به این نتیجه برسید که می خواهید واقعا آن را عملی کنید.

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت شیطان : امروز شما می خواهید با صحبت کردن در رابطه با یک موضوع مهم هر گونه ابهامی را بر طرف کنید، اما یک نفر انگار که نخواهد شما صحبت هایتان را کامل کنید مدام به میان حرفتان می پرد و نمی گذارد ذهنتان را روی آنچه می خواهید بگویید متمرکز کنید. اجازه ندهید این موضوع باعث انصراف شما از ادامه ی این صحبت شود،؛ این شاید آزمونی است برای این که ثابت کنید می توانید به ترس های قدیمیتان و موانعی که در برابرتان قرار می گیرند غلبه کنید.

 فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ملکه : آیا باید کاری را انجام می داده اید که به دلایل مختلفی که از کنترل شما خارج بوده اند به تعویق افتاده است؟ خودتان را سرزنش نکنید و زیاد ناراحت نشوید. شما هیچ اشتباهی نکرده اید و هیچ کاری هم در این رابطه از دستتان برنمی آید. سعی کنید سر خودتان را با انجام کار دیگری گرم کنید تا با فکر کردن زیاد از حد به این قضیه خودتان را دیوانه نکنید. حتما دست سرنوشت اینطور رقم زده بوده است که این کار امروز انجام نشود.

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کاهن اعظم : شما متوجه این هستید که طی چند سال گذشته هم خودتان و هم مسیر زندگیتان در حال تغییر هستید. این موج تغییرات همیشه هم برای شما ساده نبوده است و گاهی مجبور بوده اید با بخش هایی از وجود و زندگی خود که برایتان عزیز بوده است خداحافظی کنید. امروز خاطرات تلخ این روزها به سراغتان آمده اند، اما شما نباید اجازه بدهید این موضوع شما را اسیر خود کند. سر خودتان را با کارهایی مانند ورزش، خرید و تمیز کردن خانه گرم کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت قضاوت : امروز در سخنرانی و یا یک جلسه ی به ظاهر مهم کاری شنیده هایتان خیلی بی اهمیت تر از آن چیزی خواهند بود که انتظارش را داشته اید. با این حال تا می توانید به شنیده هایتان دقت کنید شاید ایده های خوبی در گفته های این شخص پیدا کنید. امروز یکی از دوستان و اطرافیان و یا شاید حتی کسی که دوست دارید رفتاری از خودش نشان می دهید که اصلا برای شما آشنا نیست. شاید فکر کنید این رفتار او به خاطر مشکلی است که با شما دارد اما ترجیح می دهد در مورد آن صحبت نکند. تا از جزئیات با خبر نشده اید به قضاوت در مورد این موضوع روی نیاورید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ماه : شب گذشته خواب چندان راحتی نداشته اید و بارها با دیدن خواب های آشفته بیدار شده اید و امروز هم فکرتان مشغول کابوس های شب گذشته تان است. این خواب های بد در واقع از ضمیر ناخودآکاه شما ریشه می گیرند و منعکس کننده ترس ها، نگرانی ها و آشفتگی های ذهنیتان هستند. فکر کردن به نشانه هایی که در خوابتان دیده اید می تواند خیلی چیزها در مورد خودتان و افکارتان را برای شما روشن کند.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت عدالت : امروز شریک کاریتان و یا شخصی که دوست دارید به خاطر بیماری و یا مشکل یکی از اعضای خانواده اش ناراحت و نگران است. سعی کنید با او ابراز همدردی کنید و در کنارش باشید، اما انتظار نداشته باشید که او به خاطر این کار از شما قدردانی و تشکر کند. اگر این شخص شریکتان باشد شما مجبور خواهید بود این هفته بار بیشتری را به دوش بکشید تا او بتواند به مشکلات و مسائل شخصی اش رسیدگی کند، اما خوب این را هم در نظر داشته باشید که این موقعیت ها برای هر کسی پیش می آیند.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت اعتدال : شما امروز مصمم هستید که همه جای خانه را برق بیندازید، اما باید مواظب باشید خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید و با با استفاده ی بیش از حد مواد شیمیایی به سلامتی خود آسیبی وارد نکنید. کارهایی که واجب تر هستند را انجام دهید و کارهای غیر ضروری را برای بعد بگذارید. اگه فرزندی دارید که کمی اهل شیطنت است این امکان وجود دارد که کمی با او درگیری داشته باشید و حتی تصمیم به تنبیه کردن او بگیرید، مواظب باشید زیاده روی نکنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت ابله : امروز ایده ها و حرف های عجیب و غریب دوستانتان به نظر شما خیلی جذاب می آیند، انگار این ایده ها هر چقدر غیر عادی تر باشند شما را بیشتر به خود جذب خواهند کرد. خوشبختانه هنوز کمی از منطقتان سر جایش است و می دانید که نباید بدون تحقیق و داشتن اطلاعات کافی این حرف ها را بپذیرید. خوشبختانه این فکرها عقلتان را سر جایش خواهند آورد. اگر می خواهید که عشقتان شما را همانقدر که دلتان می خواهد دوست داشته باشد، شما هم باید در مقابل نسبت به نیازهای او حساس باشید.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت امپراطور : اختلاف نظری که به ظاهر بر سر مسائل مادی است به احتمال زیاد در واقع از مسئله ی دیگری ریشه می گیرد. شاید امروز با بروز مشکلات مالی بحث به اینا کشیده شده باشد، اما در واقع این تنش به احتمال زیاد از اختلاف نظرهای ریشه ای به وجود آمده است. به جای تمرکز بر روی تفاوت ها و اختلاف ها سعی کنید نقاط مشترکی بین خودتان و طرف مقابلتان پیدا کنید. لازم نیست که حتما هر دو طرف بر سر همه چیز اتفاق نظر داشته باشند، همین که هر دو مقصد و هدف مشترکی داشته باشید کافی است.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی