کد خبر : 29934

قیمت سکه | کاهش قیمت سکه

جدیدترین قیمت سکه در بازار را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

قیمت سکه

جدیدترین قیمت سکه در بازار را در این مطلب میخوانید .

سکه امروز به کدام سو می رود؛کاهش قیمت ادامه دارد؟

در شرایط کنونی برخی از فعالان بازار معتقدند در صورتی که سیگنال منفی به بازار نرسد، احتمال تداوم عقب‌نشینی سکه وجود دارد. در همین حال، برخی دیگر پیش‌بینی می‌کنند که طلای جهانی امروز بازار سکه را نوسانی خواهد کرد.

نگاهی به روند حرکتی قیمت‌ها در معاملات نقدی دیروز نشان می‌دهد در ساعات پایانی روز شنبه و همزمان با شروع عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برخی فعالان سودجوی بازار با هدف کسب سود از شرایط اقدام به انتشار گمانه‌های منفی و همزمان نرخ‌دهی در سطوح قیمتی بسیار بالاتر از نرخ روز کردند. برخی از این دلالان از این نیز فراتر رفته و اقدام به خالی‌فروشی در فضای مجازی کردند.

بر همین اساس نرخ دلار در نزدیکی کانال ۷۰ هزار تومانی فعالیت خود را آغاز کرد، اما مدت زمان زیادی طول نکشید که تب هیجانی بازار فروکش کرد و قیمت‌ها پایین آمد.

به این ترتیب بنابر اعلام رسانه‌ها دیروز نرخ دلار در حدود ۶۶ هزار تومان نرخ‌گذاری شد و سکه امامی با ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به کار خود پایان داد.

در شرایط کنونی فعالان بازار معتقدند در صورتی که سیگنال منفی به بازار نرسد، احتمال تداوم عقب‌نشینی سکه وجود دارد. با این حال برخی دیگر پیش‌بینی می‌کنند که طلای جهانی امروز بازار سکه را نوسانی خواهد کرد.

به عقیده آنها در صورتی که سناریو اول رخ دهد، ممکن است سکه به سمت کف کانال ۴۴ میلیون تومان و چه بسا کانال ۴۳ میلیون تومان عقب‌نشینی کند. از سوی دیگر، سکه در حال حاضر مرز ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را پیش روی خود دارد که برای رسیدن به آن تلاش خواهد کرد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شهر خبر
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی