کد خبر : 29899

فال شمع | فال شمع ۲۵ فروردین

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال شمع

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال شمع روزانه فردا متولدین فروردین

اگر مجرد هستید به زودی موقعیت هایی برای شما فراهم می شود اما اگر تمایلی برای برقراری ارتباط ندارید بهتر است با خودتان و طرف مقابل صادق باشید. مدت هاست از اعضای خانواده تان غافل هستید و نتوانسته اید دورهمی خانوادگی تشکیل دهید اما اگر حس می کنید نمی توانید با آن ها ملاقاتی داشته باشید بهتر است تلفنی حالشان را جویا شوید.

فال شمع روزانه فردا متولدین اردیبهشت

امروز باید با یکی از آشنایانتان صحبت کنید زیرا مسئله ی مهمی در جریان است که طرف مقبل از آن بی اطلاع هست و باید حتما او را در جریان قرار دهید. با شخصی بحث تندی می کنید که شما را کمی عصبی می کند و حس می کنید نتوانسته اید حرف هایتان را آن طور که میخ واستید بیان کنید اما بهتر است فعلا سکوت کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین خرداد

امروز با یک پیشنهاد وسوسه برانگیز رو به رو می شوید که شما را به فکر وا میدارد زیرا می تواند موقعیت شما را بهبود بدهد و کمی وضعیت مالی تان سر و سامان پیدا کند. یکی از دوستانتان درگیر موضوعی شده است که می تواند در نهایت به ضررش تمام شود پس بهتر است حتما با او ملاقات کنید و به او هشدار بدهید.

فال شمع روزانه فردا متولدین تیر

به فردی علاقه دارید که احتمال آن زیاد است این حس دو طرفه باشد پس نترسید و سعی کنید غیر مستقیم نظر مساعد خود را برای ارتباط نزدیک تر ابراز کنید . درم حل کار یا تحصیلتان مشکلی پیش آمده است که باید زمانی را صرف رسیدگی به آن بکنید اما بهتر است بیش از حد بر روی خواسته ی خود پافشاری نکنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین مرداد

یکی از دوستانتان درخواستی از شما دارد که کمی برایتان غیرمنطقی و سنگین است بنابراین اگر حس می کنید نمی توانید این خواسته را قبول کنید بهتر است مستقیا آن را مطرح کنید. امروز با یکی از دوستانتان قراری دارید که برای حضور در آن امتحان کردنش لحظه شماری می کنید و می تواند حال و هوایتان را تغییر دهد.

فال شمع روزانه فردا متولدین شهریور

به یک دورهمی یا مهمانی دعوت شده اید که تمایل زیادی برای شرکت در آن دارید زیرا می توانید در آن جا فردی را ملاقات کنید که مدت ها از او بی خبر بوده اید و با هم مدتی را صحبت کنید. برای انجام یبک برنامه یا پروژه تلاش کرده اید اما ممکن است در همان ابتدای راه با مشکلاتی مواجه شوید اما مطمئن باشید نتیجه ی خوبی دریافت خواهید کرد.

فال شمع روزانه فردا متولدین مهر

مشکلات و موانع زیادی برای شما پیش آمده که شما را کلافه کرده است اما بهتر است به جای آیه یاس خواندن به دنبال راهی باشید که بتوانید اوضاع را کنترل کنید و از این شرایط بیرون بیایید. این روزها با عشقتان به تفاهم کامل رسیده اید و می توانید در کنار هم زمان خوب و آرامی را سپری کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین آبان

در زمینه فکری با همسرتان اختلاف نظرهایی دارید اما با کمی سیاست می توانید شرایط مختلف را مدیریت کنید تا دلخوری یا بحثی پیش نیاید. مسائل مالی شما را نگران کرده است اما بهتر است به جای استرس و ناراحتی سعی کنید به دنبال راهی باشید تا بتوانید کم و کاستی را به نحوی جبران کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین آذر

شما فردی کمالگرا هستید اما اگر می خواهید در کارتان پیشرفت کنید باید  واقع بین باشید و قبول کنید همه چیز تحت کنترل شما نیست و ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شوید و باید خودتان را برای آن آماده کنید. گاهی لازم است برای حفظ رابطه ی عاشقانه تان فداکاری و گذشت داشته باشید و اشتباهات طرف مقابل را ببخشید.

فال شمع روزانه فردا متولدین دی

اگر در یک رابطه هستید لازم است قبل از هر تصمیمی با طرف مقابلتان صحبت کنید و نظرش را جویا شوید و با این کار به او احترام بگذارید زیرا در غیر این صورت رابطه ی شما دچار مشکل خواهد شد. امروز به طور اتفاقی یک یادگاری از گذشته پیدا می کنید که حسابی درگیر خاطرات گذشته تان خواهید.

فال شمع روزانه فردا متولدین بهمن

موانع و مشکلاتی در کارتان پیش آمده که برای شما را نگران کننده است و حس می کنید نمی توانید در کارتان پیشرفت کنید. سعی کنید نا امیدی و منفی بافی را از خود دور کنید زیرا اگر درگیر افکار نا امید کننده شوید هیچ گاه نمی توانید پیشرفت کنید و باید کمی روحیه ی خود را قوی تر کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین اسفند

اگر به شخصی علاقه مند هستید به زودی موقعیتی برایتان فراهم می شود که می توانید با او ارتباط صمیمانه تری برقرار کنید و حتی یک علاقه ی دو طرفه میان شما پیش بیاید. مدت زیادی است از نزدیکان و دوستانتان غافل هستید پس شاید بهتر باشد تماس بگیرید و حالشان را جویا شوید و یا به دیدارشان بروید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی