کد خبر : 29828

فال ابجد | فال ابجد ۲۱ فروردین

فال ابجد متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال ابجد 

فال ابجد متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

امروز نیازی ندارید خیلی به خودتان سخت بگیرید زیرا همه چیز مطابق نظرتان پیش می رود و کارها به سرعت انجام می شود و از این بابت احساس رضایت می کنید. ایده ای در ذهن دارید که با عملی کردن آن می توئانید به سود قابل توجهی برسید اما همچنان لازم است بیشتر تحقیق کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

دلتان می خواهد با افراد جدیدی ملاقات کنید و دوستان جدیدی برای خودتان پیدا کنید و با آن ها وقت بگذرانید اما اگر می خواهید با افراد جدید ملاقات کنید باید کمی از غرور خود کم کنید تا به خواسته تان برسید. مشکلات مالی شما تا حد زیادیح ل شده و احلا می توانید با خیال راحت به زندگی تان برسید.

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

اگر میخ واهید در روابط عاطفی تان موفق شوید باید انعطاف بیش تری خرج کنید زیرا سخت گیری در موارد ساده و روزمره می تواند ارتباط شما را سرد کند و کم کم از هم فاصله بگیرید. یکی از دوستانتان در حال برگزاری یک مراسم است پس اگر برایتان مقدور است زمانی را برای کمک کردن به او کنار بگذارید.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

مشکلی در کارتان پیش آمده که شما را نا امید کرده است اما بهتر است صبور باشید و سعی کنید به دنبال دلیل و منشا این مشکلات باشید تا بتوانید ریشه ای آن را حل کنید همچنین مشورت گرفتن از یک فرد متخصص می تواند به شما کمک زیادی بکند پس بهتر است خجالت را کنار بگذارید و با افراد مختلف صحبت کنید و نظرهایشان را بشنوید.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

بهتر است مواظب تغذیه و سلامت خود باشید زیرا سبک زندگی شما اشکالاتی دارد که می تواند ادامه ی آن سلامت شما را به خطر بیندازد و باید تغییراتی ایجاد کنید. شخصی در تلاش است تا شما را از خطری دور کند و مدام شما را نصیحت می کند اما بهتر است در مقابل حرف های او تندی نکنید و به حرف هایش فکر کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

یکی از دوستانتان درگیر مشکلی شده است و با شما تماس می گیرید تا به او کمک کنید اما اگر فکر می کنید کاری از دستتان ساخته نیست یا خودتان هم درگیر  هستید بهتر است رک و صریح حرفتان را بزنید. مشکلات مالی شما را نگران کرده است اما بهتر است به جای نگرانی به دنبال راه حلی باشید تا مشکلتان حل شود.

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

ایده های دارید که هر کدام از آن ها می توانند شما را به موفقیت های خوبی برسانند اما بهتر است آن ها را یادداشت کنید تا در زمان مناسب آن ها را بررسی کنید. گاهی بدشانسی هایی برای شما پیش می آید که شما را از زندگی نا امید می کند اما بهتر است امیدوار باشید زیرا به زودی شرایط تغییر می کند.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

اگر مجرد هستید دقیقا در زمانی که فکرش را نمی کردید نیمه ی گم شده ی خود را ملاقات می کنید و عشق را تجربه می کنید که برایتان هیجان انگیز و خاطره ساز خواهد بود پس قدر این روزها را بدانید و از لحظه هایتان لذت ببرید. مبلغی پول به دستتان می رسد که می توانید وسیله ای که مدت ها به آن احتیاج داشتید را تهیه کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

کاری را باید به سرانجام برسانید که برای شما سخت و زمان بر است زیرا حس می کنید این کار از عهده ی شما ساخته نیست و باید خیلی تلاش کنید تا بتوانید آن را به اتمام برسانید. اما بهتر است به جای نا امیدی سعی کنید به خوبی در این زمینه تحقیق کنید تا بتوانید اطلاعات کامل و جامعی از آن به دست آورید.

فـال ابجد روزانه متولدین دی

کمی برای تصمیم گیری درباره ی موضوعی دودل هستید اما بهتر است به جای شک و تردید با فردی قابل اعتماد صحبت کنید تا بتواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. گاهی با یکی از عزیزانتان بر سر اختلاف نظرهای ساده دعوا می کنید و این مسئله شما را ناراحت می کند پس شاید بهتر باشد کمی بیخیالی طی کنید و صبورتر باشید.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

گاهی حس می کنید دوستتان یا عشقتان تحت تاثیر فرد دیگری است و بر روی نفوذ زیادی دارد و همین مسئله برای شما ناراحت کننده است اما با دلخوری و دعوا مشکلی حل نمی شود. سعی کنید کمی سیاست به خرج دهید و به دنبال راه حلی باشید تا غیر مستقیم به طرف مقابلتان بفهمانید در اشتباه است.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

برای انجام کاری مدام تعلل می کنید که باعث شده است حالا برای به سرانجام رساندن آن استرس بگیرید اما بهتر است تنبلی و بی انگیزگی را کنار بگذارید و هر روز مدت زمانی را برای رسیدگی به آن اختصاص دهید. دلتنگ یکی از دوستانتان هستید پس با او تماس بگیرید تا با هم دیدار مجددی داشته باشید و دلتنگی تان رفع شود.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی