کد خبر : 29819

فال تاروت | فال تاروت ۲۰فروردین

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز شاید در برق کشی، لوله کشی آب و یا یکی دیگر از زیرساخت های خانه تان مشکلی پیش بیاید. پیدا کردن یک تعمیرکار برایتان چندان راحت نخواهد بود، اما خوشبختانه در نهایت مشکلتان حل خواهد شد و می توانید نفس راحتی بکشید. حتی اگر خودتان در انجام کارهای فنی مهارت دارید هم به شما توصیه می کنیم در این زمینه کار را به کاردان بسپارید. شما امروز احساس کسالت و بیقراری می کنید و دلتان می خواهد هر چه زودتر فردا از راه برسد و زندگیتان به روال عادی خود بازگردد.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ

کارت پاپ :  شما امروز مصمم هستید که خواسته ها و احساسات خود را به زبان بیاورید و هر کاری که لازم باشد بکنید و هر چقدر زمان لازم باشد صرف کنید تا به هدف خود دست پیدا کنید. شما باید در این راه ا جایی که می توانید رفتاری منطقی داشته باشید. خوشبختانه انگیزه ی شما بسیار قوی است و هر چیزی که بخواهید را به دست خواهید آورد. اگر خودتان را باور داشته باشید دیگر هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز شما به طوری غیر عادی مصمم و با اراده شده اید و تا زمانی که به آنچه می خواهید نرسیده اید دست از تلاش برنخواهید داشت. با این حال اگر در انتخاب هدف خود دقت و وسواس کافی را به خرج ندهید و هدفی نه چندان با ارزش را برای خود انتخاب کنید این همه شور و انرژی را به هدر خواهید داد. اگر هدفتان کمی بزرگ باشد و نتوانید تمام مسیری که باید طی کنید را به طور دقیق زیر نظر داشته باشید هم نباید ایمان به خودتان را از دست بدهید.

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز شما می خواهید امروز با عشقتان دیداری داشته باشید و می خواهید این دیدار فراتر از یک چیز عادی باشد و باعث نزدیکی بیشتر شما به یکدیگر شود. شما می خواهید برای ساعت ها با او در مورد عشق و احساسات خود حرف بزنید، اما راستش را بخواهید زیاده روی در این کار باعث خواهد شد روی طرف مقابلتان اثر منفی بگذارید و بهتر است صحبت هایتان فقط در مورد احساسات تند عاشقانه تان نباشند. این کار به نزدیکی شما کمک خیلی بیشتری خواهد کرد.

فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز هیچ چیزی نمی تواند اعتماد به نفس شما به لرزه در بیاورد. حتی اگر احساس کنید شخصی که دوست دارید از شما فاصله گرفته است، یا اگر برنامه ای با دوستان نزدیکتان داشته اید اما آنها شما را از این برنامه خط زده یا برنامه ی دیگری ریخته اند هم اوضاع تغییر نخواهد کرد. خوشبختانه خوشحالی امروز شما وابسته به شرایط خارجی نیست و می توانید بی آنکه چیزی را به خود بگیرید خودتان را با تغییرات هماهنگ کنید. این را همیشه به یاد داشته باشید که کسی که از داشته هایش راضی باشد همیشه ثروتمند خواهد بود.

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ملکه

کارت ملکه :  یکی از دوستان و یا گروهی از آشنایانتان دارد نه تنها شخصیت شما، بلکه تمام زندگیتان را تحت تأثیر خود قرار می دهد. شاید این تغییر در سطحی بسیار عمیق در جریان باشد و خودتان در حال حاضر از آن بیخبر باشید. شایداین موضوع باعث ناراحتی شما شود، اما نگران نباشید، همه ی ما تغییر می کنیم و خوشبختانه این تغییر شما هم در جهت مثبت خواهد بود. شاید برای آن برنامه ریزی نکرده باشید، اما در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  اگر این اواخر فکر تغییر حرفه و یا آغاز کاری جدید را در سر داشته اید امروز می تواند روز خوبی برای فکر کردن به این موضوع و پرداختن به زمینه های لازم برای آغاز این کار و حرفه ی جدید باشد. شاید حتی اگر خودتان به فکر انجام چنین کاری نباشید هم موقعیتی غیر منتظره برایتان فراهم شود که شما را به شدت وسوسه کند. این شغل جدیدی که در فکر آغاز آن هستید باعث خواهد شد که شما در مرکز توجه قرار گرفته و خیلی بیشتر از قبل دیده شوید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  تغییراتی بزرگ و جدی در روند زندگی شما در راه هستند، شاید این تغییرات شامل گرفتن ترفیع در محل کارتان، نقل مکان به شهر یا کشوری دیگر و یا عضویت در گروهی جدید باشد و حتی برای شخصی مثل شما که عاشق ماجراجویی است تغییرات به این بزرگی ممکن است نگران کننده باشند. اصلا نگران نباشید و از حالا ذهن خودتان را با این افکار مشغول نکنید. به ندای قلبتان گوش بدهید. چنین موقعیت ها و فرصت هایی چیزی نیستند که هر روز در زندگی ما پیش بیایند، پس از آنها حداکثر استفاده را ببرید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت خورشید

کارت خورشید :  شاید امروز برای خیلی ها روز استراحت باشد، اما شما شدیدا درگیر برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به اهداف خود خواهید بود و بی صبرانه منتظر هستید تا فردا از راه برسد و این نقشه هایی که در سر دارید را عملی کنید. شما می توانید از همین حالا خودتان را بر فراز قله ی موفقیت ببینید و تا زمانی که به آنجا نرسیده اید و توانایی های خود را به همه ثابت نکرده اید دست از تلاش برنخواهید داشت. شما به هیچ عنوان نمی خواهید برای رسیدن به مقصدتان بار خود را به شانه ی دیگران بیندازید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت شیطان

کارت شیطان :  امروز شما از این که دیگران بدانند چه می خواهید و چکار می کنید هیچ ترس و واهمه ای ندارید و این رفتار شما برای دیگران خیلی عجیب و حتی اعصاب خردکن به نظر می رسد. چون این تغییر ناگهانی در رفتارتان برای آنها اصلا قابل هضم نیست. با این حال خوشبختانه هر کاری که انجام می دهید شما را یک قدم به اهدافتان نزدیک تر می کند و کار زیادی از دست دیگران برنمی آید و نمی توانند جلوی عملی شدن نقشه های شما را بگیرند. فقط حواستان باشد زیاد از خود راضی نشوید، چون این کار باعث خواهد شد کار احمقانه ای انجام دهید. اعتماد به نفس خوب، اما اعتماد به نفس کاذب ویران کننده است.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت عدالت

کارت عدالت :  تعهد به باورها و اعتقادتان، حتی اگر با صدای بلند آنها را تبلیغ نکنید و دیگران را وادار به پذیرش آنها نکنید هم امروز قوی ترین سلاح شما خواهد بود. شما باید مواظب باشید که فقط خودتان را محق ندانید و با لجبازی نخواهید حرف خودتان را به کرسی بنشانید، شما این را خیلی خوب می دانید که هر کسی باید آزاد باشد که نظر خودش را داشته باشد. اگر بخواهید چنین روشی را در پیش بگیرید حتی آنهایی که تفکراتی مشابه با شما دارند هم به مخالفت با شما برخواهند خواست.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  در حال حاضر فکر شما بسیار درگیر است و این همه افکار مختلف در ذهنتان سنگینی می کنند، اما سعی دارید احساسات خود را مخفی نگه دارید تا روی دیگران اثر منفی نگذارید. با این حال مخفی کردن این احساسات آشفته تنها باعث شدیدتر شدن آنها خواهد شد و این اثرات منفی را بیشتر خواهد کرد. در میان گذاشتن آنچه فکرتان را مشغول کرده است با شخصی که مورد اعتمادتان است باعث خواهد شد باری که روی دوشتان سنگینی می کند سبک تر شود.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی