کد خبر : 29809

فال شمع | فال شمع ۱۹ فروردین

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال شمع

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال شمع روزانه فردا متولدین فروردین

امروز در هر جمعی که حضور پیدا کنید با دیگر حاضرین اختلاف نظر خواهید داشت، اما بهتر است به جای این که از کوره در بروید حرف زدن در مورد مسائل جدی را کنار گذاشته و در مورد چیزهای پیش پا افتاده ای مثل آب و هوا و شلوغی خیابان ها صحبت کنید. امروز باید خودتان را به چالش بکشانید و سعی کنید مسائلی را دنبال کنید که باعث پیشرفت و قدرت بیشتر می شود.

فال شمع روزانه فردا متولدین اردیبهشت

ممکن است در این روزها شغلی به شما پیشنهاد شود که هیچ سابقه‌ای در آن ندارید اما نگران نباشید زیرا شما می‌توانید در این کار به خوبی پیش رفت کنید. فقط احتمالاً در محل کار با سختی هایی مواجه خواهید شد که فقط خودتان می توانید آنها را برطرف کنید. اگر بتوانید روابط بهتری با همکارانتان ایجاد کنید، وضعیت شما بهتر خواهد شد.

فال شمع روزانه فردا متولدین خرداد

امروز ممکن است با شخصی آشنا شوید که علاقه ی بسیار زیادی نسبت به شما نشان داده و از هر لحاظی که فکرش را بکنید شما را مورد حمایت خود قرار خواهد داد. این که افرادی دور و برتان باشند که شما را مورد تشویق و حمایت خود قرار داده و باورتان داشته باشند خیلی خوب و ارزشمند است، اما نباید خودتان و توانایی هایتان را دست کم بگیرید.

فال شمع روزانه فردا متولدین تیر

امروز روابط عاطفی‌تان خودشان به اندازه کافی پیچیده هستند، اما دخالت یک نفر دیگر ممکن است اوضاع را برایتان از این که هست هم بدتر کند، سعی کنید تا جایی که امکان دارد به کسی اجازه ندهید در مسائل خصوصیتان دخالت کند و خودتان با هم کنار بیایید. امروزشما بالاخره نتیجه سخت کار کردن خود را می‌بینید و پاداشی که درجستجویش بودید به شما داده خواهد شد.

فال شمع روزانه فردا متولدین مرداد

امروز برخی مسائل مالی باعث نگرانی و ناراحتی شما شده اند شاید ناگهان به این موضوع پی برده باشید که بیش از حد توانتان خرج کرده اید و یا خبر برسد که ماه های سختی را در پیش دارید و هزینه های زیادی در انتظارتان هستند. در هر صورت این اتفاقات هر چند ناخوشایند هستند، اما درس های مهمی را برای شما به همراه خواهند داشت. امروز آمادگی این را داشته باشید که یک فرشته واد زندگی‌تان شود!! اصلاً ممکن است این فرد را قبلاً هم دیده باشید.

فال شمع روزانه فردا متولدین شهریور

شما افکار بزرگی را در سر می‌پرورانید و برای اجرای آنها می‌خواهید اقدام کنید، اما بهتر است مدتی را صبر کنید تا اوضاع بیشتر بر وفق مرادتان شود زیرا در آن صورت موفقیت شما صد درصد خواهد بود. شما امروز از کمک‌های خانواده تان نسبت به خود شگفت زده خواهید شد، چراکه اصلاً انتظار چنین حمایت‌هایی را نداشتید.

فال شمع روزانه فردا متولدین مهر

شما به انسان‌های اطراف‌تان با دیدی منفی نگاه می‌کنید شاید حق با شما باشد اما تمام انسان‌ها بد نیستند، بسیاری از افرادی که در اطراف هر یک از ما قرار دارند ما را واقعا دوست دارند و خواهان پیشرفت ما هستند. اعتماد به دیگران کار سختی است اما نباید با دیدی منفی نیز بنگرید. بخصوص در رابطه با شخصی که او را دوست دارید، هرگز نباید با دیدی منفی او را بنگرید.

فال شمع روزانه فردا متولدین آبان

پروژه‌ای را شروع کردید، حتی اگر فکر می‌کنید ممکن است خیلی خسته‌تان کند، ولی باز هم آن را ادامه بدهید شما حتی فکرش را هم نمی‌توانید بکنید که امروز چقدر به هدفتان نزدیک شده‌اید!! امروز ممکن است شخص مهمی را ملاقات کنید پس کمی بیشتر به سر وضع خودتان برسید.

فال شمع روزانه فردا متولدین آذر

شما در این روزها با یک انسداد مالی روبرو هستید و به هر کاری که دست می‌زنید با مشکل مواجه می‌شوید و راهتان سد می‌شود اما لازم است بدانید که بزودی شما با این مشکلات کنار آمده اید و می‌توانید آنها را از سر راه خود برداریدو امروز رفتن به رستوران را به شما توصیه نمی کنیم، چون یا از غذا خوشتان نخواهد آمد و یا مسموم خواهید شد!

فال شمع روزانه فردا متولدین دی

امروز از فرصتی که دست داده است استفاده کرده و در مورد نیازهای خود، به ویژه نیازهای عاطفیتان، با شخصی که دوست دارید صحبت کنید این کار باعث خواهد شد وضعیت رابطه تان وضوح بیشتری پیدا کند. امروز یا باید گوشه خانه لم داده و با نا امیدی به رویاهایی که دارید فکر کنید و یا باید از جایتان بلند شده و در جهت عملی کردن این رویاها گام بردارید.

فال شمع روزانه فردا متولدین بهمن

امروز شما می‌توانید با اطمینان کامل از از خلاقیت خود بهره بگیرید، ولی فکر نکنید که خودتان به تنهایی می‌توانید این کار را بکنید! لازم است که فکر بازی داشته باشید و هوش خود را تقویت کنید. احتمالاً امروز نمی‌توانید چیزهای مهم را به خاطر بسپارید و اگر یک قرار ملاقات مهم را فراموش کنید خیلی ناراحت خواهید شد.

فال شمع روزانه فردا متولدین اسفند

شما به راحتی می‌توانید در دنیای درون خود غوطه ور شوید، به خصوص اگر یک نفر احساسات عاشقانه شما را تحریک کند. فراموش نکنید که شما قدرت این را دارید که رویاهای خود را در مسیر درستی هدایت کرده و بدین وسیله زندگی‌تان را تغییر دهید. امروز باید به دنبال تغییرات اساسی در زندگی باشید اول از همه باید از خودتان شروع کنید و نقاط ضعف خود را بشناسید.

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی