کد خبر : 29780

فال شمع | فال شمع ۱۷ فروردین

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال شمع

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال شمع روزانه فردا متولدین فروردین

در مورد مطرح کردن موضوعی با عشق زندگی خود, دو دل هستید و نمی دانید چگونه با او در این مورد صحبت کنید. بهتر است شک و تردید را از خود دور کنید و در بهترین موقعیت حرف های مورد نظر خود را مطرح کنید. تا کنون مهارت های خوبی کسب کرده اید و توانسته اید , در آمد خوبی هم کسب کنید. اگر قصد دارید شغل خود و دامنه کاری خود را گسترش دهید , امروز وقت خوبی برای برنامه ریزی و فراهم کردن مقدمات مورد نیاز است.

فال شمع روزانه فردا متولدین اردیبهشت

به خوبی حواس خود را جمع کنید و از گذشته و اتفاقاتی که برایتان رخ داده است عبرت بگیرید. در مورد کارها و ایده های خود با هر کسی صحبت نکنید و کمی محتاط تر باشید تا بعدها از این موضوع پشیمان نشوید. اگر به دنبال یافتن شغلی هستید , بهتر است به توانایی های خود اعتماد بیشتری داشته باشید و به اطرافیان خود نیز در این مورد صحبت کنید تا اگر موردی پیدا کردند به شما خبر دهند.

فال شمع روزانه فردا متولدین خرداد

امروز از آن روزهایی است که می خواهید عشق زندگی خود را تحت تاثیر قرار دهید . برای این کار می توانید ببینید به چه نیاز دارد تا برایش تهیه کنید یا با خرید خوراکی مورد علاقه اش, او را غافلگیر کنید. کمی احساس کسالت یا بیماری دارید اما بهتر است در این مورد وسواس نداشته باشید و با کوچک ترین اتفاقی نگران نشوید به زودی حالتان بهبود پیدا می کند.

فال شمع روزانه فردا متولدین تیر

امروز دوست دارید در یک کار گروهی شرکت کنید یا در صورت امکان به شخصی کمک کنید و با او همکاری داشته باشید این کارهرچند شما را خسته خواهد کرد , اما به شما حس مفید بودن و تاثیرگذاری زیادی می دهد و می تواند به شما شور وهیجان تزریق کند. به طور اتفاقی یکی از آشنایان قدیمی خود را ملاقات خواهید کرد و مکالمه ای نسبتا طولانی خواهید داشت که چندان مطلوب شما نخواهد بود.

فال شمع روزانه فردا متولدین مرداد

قصد رفتن به یک سفر دارید و برای آن در حال برنامه ریزی هستید اما کمی نگرانی هم دارید. بهتر است از امروز کم کم تمام کارهای مورد نیاز و خریدهای خود را مدیریت کنید تا بعدها دچار دردسر نشوید. در یک مسابقه شرکت خواهید کرد که برای شما هیجان انگیز است و می تواند در کسب انرژِی مثبت برای شما موثر باشد.

فال شمع روزانه فردا متولدین شهریور

برای کی عمل خیرخواهانه داوطلب شده بودید که به زودی در همین مورد با شما تماس خواهند گرفت و از شما کمک خواهند خواست که می توانید به آن ها کمک کنید و این موضوع برای شما احساسات خوبی به همراه دارد. به یک دور همی دعوت خواهید شد و در آنجا با دوستان خود دیداری تازه می کنید و قول وقرارهایی برای شروع یک کار با یکدیگر خواهید گذاشت.

فال شمع روزانه فردا متولدین مهر

امروز را به تمیزکاری و نظافت اتاق خود اختصاص داده اید و قصد دارید تغییراتی درکمدها و کتابخانه ایحاد کنید اما برای آین کار نیاز به خرید چند وسیله دارید. بنابراین بهتر است لیستی از لوازم مورد نیاز خود تهیه کنید تا بعدا راحت تر خریدهایتان را انجام دهید. مسئولیت هایی به عهده شماست, که امروز نیز مجبور به انجام آن ها هستید اما می توانید زمانی را برای استراحت در خانه ماندن پیدا کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین آبان

امروز پیشنهاد یک پیک نیک یا مهمانی به شما داده می شود اما ترجیح می دهید در خانه بمانید و امروز را بیشتر استراحت کنید. این تمایل شما به استراحت ربطی ب تنبلی ندارد , در روزهای گذشته به سختی کار کرده اید که حالا دلتان بخواهد در خانه بمانید و استراحت کنید. در روابط عشقی خود روزهای خوبی را در حال گذراندن هستید که برای شما خوشایند است و به راحتی می توانید هر اتفاقی را مدیریت کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین آذر

در تلاش هستید تا یک برنامه دقیق برای روزهای آینده خود ترتیب دهید اما کمی گیج شده اید و نمی توانید درست و اصولی برنامه ریزی کنید. در مورد نحوه زمان بندی و برنامه ریزی می توانید از شخصی موفق و منظم کمک بگیرید تا راهنمای شما باشد. در فضای خانه شما تغییراتی در حال وقوع است که به زودی از آن ها با خبر می شوید و مجبور می شوید خود را با این تغییرات وفق دهید.

فال شمع روزانه فردا متولدین دی

امروز سرگرم مطالعه و یا ترجمه مقاله ای هستید و حسابی از تعطیلات خود برای کسب علم و یادگیری استفاده خواهید کرد و این موضوع می تواند برنامه کاری روزهای آینده شما را سبک تر کند. اگر مجرد هستید ممکن است پیشنهادات خوبی به شما داده شود که برای شما مناسب است و می توانید بر روی آن ها فکر کنید و در آینده تصمیم بگیرید.

فال شمع روزانه فردا متولدین بهمن

امروز یک روز عالی برای شما خواهد بود و از لحاظ ظاهری و رفتاری مورد تحصین اطرافیان خود قرار خواهید گرفت. همچنین بدون آن که از کسی درخواست کمک داشته باشید, شخصی به کمک شما خواهد آمد و با مهربانی در موضوعی به شما کمک خواهد کرد. یک تماس تلفنی خواهید داشت یک پیشنهاد کاری یا آموزشی برای شما دارد و این موضوع می تواند در آینده شما تاثیر مثبتی داشته باشد.

فال شمع روزانه فردا متولدین اسفند

اعتماد به نفس زیادی در انجام کارها دارید و این موجب شده است بتوانید به خوبی از پس مشکلات بر بیایید و استرس کمتری داشته باشید اما بهتر است در موارد کاری یا شخصی به هر کسی اعتماد نکنید و هر حرفی را باور نکنید.با دوستان یا خانواده خود به گردش و تفریح خواهید پرداخت که می تواند برای شما خوشایند باشد و شور واشتیاق شما را افزایش دهد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی