کد خبر : 29761

فال تاروت | فال تاروت ۱۶ فروردین

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت فروردین ماه 1403 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت مرگ

فروردینی ماهی جان، قدیم را رها کنید تا جا برای چیزهای جدید باز شود. اجازه ندهید نوستالژی و وفاداری های فرسوده شما را عقب نگه دارد. برای رسیدن به جایی که واقعاً می خواهید باشید، مایل باشید هر کاری را که لازم است انجام دهید.

فروردین ماه 1403 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت قدرت

 

اردیبهشت ماهی، نیروی اولیه خود را با شهود و شفقت متعادل کنید. از دیگرانی که در این شرایط قدرت دارند، همین را بخواهید و انتظار داشته باشید. اگر خودتان هنوز این کار را نکرده اید، نمی توانید آنها را برای زندگی با استانداردهای بالاتر به چالش بکشید. با الگو قرار دادن صداقت، دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. عزت نفس شما تا حدی افزایش می یابد که در تلاش های خود موفق شوید.

فروردین ماه 1403 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت تک جام

خرداد ماهی عزیز، روز خوبی برای شما است، نیازهای عاطفی و روحی شما به خوبی رسیدگی می شود. اگر امروز به دنبال بهبود زندگی عاشقانه خود هستید، این زمان خوبی است تا به خودتان نگاه کنید که آیا در رابطه با عشق واقع بین هستید یا خیر. تمرکز خود را روی چیزها و افراد زندگی خود قرار دهید. برخی از خبرهای خوب در شغل / شغل نیز در کارت است. مدرک علوم انسانی شغل انتخابی شما را بهتر می کند.

فروردین ماه 1403 برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت شش چوبدست

تیرماهی جان، امروز روز جشن است، برای حفظ موقعیت قدرت و موفقیت. ایمان و خودباوری شما باعث تمجید و تحسین شما خواهد شد. شما دریافتید که به جای پیروی از دیگران ترجیح می دهید به ضرب طبل خود حرکت کنید. با اشتیاق پیش بروید که شایسته آن هستید. ممکن است از روی هیجان یک گردش با دوستان خود برنامه ریزی کنید.

فروردین ماه 1403 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت دو سکه

مرداد ماهی، ایجاد تعادل در بودجه و امور مالی نیاز روز است. احتمالاً بدون فکر زیاد خرج می کنید. خواسته های خود را اولویت بندی کنید اگر می توانید مذاکره کنید از این طریق می توانید در پول خود صرفه جویی کنید. مسائل ملکی نیاز به توجه شما دارد. کار بازسازی و ساخت و ساز در خانه شما را مشغول می کند. برخی از هزینه های اضافی در کار می تواند شما را نگران کند

فروردین ماه 1403 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت امپراطور

شهریور ماهی، شما دوست دارید اعمال و چیزهایی را که به آنها اعتقاد دارید اجرا کنید. شما می توانید با طبقه بندی دقیق افکار خود و ترسیم کارهایی که برای حل مشکل باید انجام شود، نظم ایجاد کنید. رویکرد سازمان یافته و هماهنگ شما با مردم فوق العاده است. شما پروژه را تا پایان ترک نخواهید کرد. حال و هوای غالب روز آمیخته با بلوغ است که می تواند پایه و اساس یک آینده بسیار موفق باشد.

فروردین ماه 1403 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت نوباوه جام

مهرماهی عزیز، عاشقانه ها، طعم هنری و علایق روز شما را رقم خواهند زد. روحیه سبک تری خواهید داشت و کارهایی انجام می دهید که همسرتان را خوشحال می کند. خرید هدیه یا ارسال دسته گل روی کارت است. ممکن است برای یک گردش، فیلم، تئاتر یا صرفاً برای یک شام کامل با شریک زندگی خود برنامه ریزی کنید. دوستان و بستگانی که قبلاً به آنها احساس صمیمیت می‌کردید، ممکن است غافلگیری خوشایندی برای شما ایجاد کنند. پیشنهاد ازدواج روی کارت است.

فروردین ماه 1403 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت عشاق

آبان ماهی ها، نیت شما درست و بسیار هماهنگ است. امروز نگرانی اصلی شما رابطه است. اطمینان حاصل کنید که در اطراف شما هماهنگی وجود دارد و مطمئن شوید که به نیازهای همه توجه شده است. کسانی که به دنبال عشق هستند آرزویشان برآورده می شود. اگر متعهد هستید، امروز یک ارتباط جفت یا رابطه بسیار صمیمی و نزدیک امکان پذیر است. اعتماد شما به یکدیگر به شما قدرت و اعتماد به نفس می دهد تا بر موانع زندگی غلبه کنید.

 

فروردین ماه 1403 برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت شوالیه سکه

آذر ماهی جان، شما شبکه خود را افزایش خواهید داد. دوستان جدیدی به لیست شما اضافه خواهند شد که در زمان آینده برای شما پشتیبانی خواهند شد. امروز بیشتر روی پول تمرکز خواهید کرد. همه مسائل مالی باید به خوبی پیگیری شود. اگر مقداری پول یا چیزی که به آن اعتبار داده اید بدهکار هستید، اکنون زمان بازگشت است. افزایش یا ارزیابی در حقوق شما پاداش و شناختی را برای شما به همراه دارد. افراد خانه به خوبی با شما ارتباط برقرار می کنند.

 

فروردین ماه 1403 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت پادشاه سکه

دی ماهی عزیز، شما کاملاً کسب و کار محور و بسیار مبتکر هستید. امروز شما روی هر فعالیتی تمرکز می کنید که توانایی تولید ثروت یا کسب و کار بیشتر را فراهم می کند. تمرکز شما پول و امنیت مالی است. برنامه ریزی مالی شما درآمد خوبی کسب خواهد کرد. پول از منابع پیش بینی نشده وارد می شود. شما می توانید هر سرمایه گذاری را موفق کنید و تقریباً در هر جایی می توانید یک فرصت تجاری پیدا کنید!

فروردین ماه 1403 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت دو چوبدست

بهمن ماهی عزیز، خبرهای خوب از خارج از کشور در کارت است. در تجارت شراکتی، می‌توان گفت‌وگوهای معناداری وجود داشت و وعده‌هایی داده می‌شد. امروز احساس می کنید بسیار قوی و نوآور هستید. رویکرد سازمان یافته و هماهنگ شما با مردم فوق العاده است. امروز فرصتی فرا خواهد رسید که می تواند پایه و اساس یک آینده بسیار موفق باشد. اگر در خارج از کشور تجارت می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که در این فرآیند درآمد بسیار کمی داشته باشید.

فروردین ماه 1403 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت ده جام

اسفند ماهی ها، احساس خنکی و خلق و خوی آرامی دارید. این طرز فکر شاد و مسرور در شخصیت شما منعکس خواهد شد. تو امروز می درخشی رضایت عاطفی از طریق رابطه سالم نشان داده می شود. کسانی که به دنبال عشق هستند، فرد مناسبی را در زندگی پیدا می کنند. روابط موجود پخته تر و شدیدتر خواهد بود. ممکن است. خبرهای خوبی در زمینه حرفه ای نیز وجود داشته باشد. شما در بیشتر ساعات روز با انجام هیچ کاری شاداب خواهید ماند.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع تاروت رنگی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی