کد خبر : 29707

فال شمع | فال شمع ۱۲ فروردین

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال شمع

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال شمع روزانه فردا متولدین فروردین

امزوز از آن روزهایی است که از تنهایی خود نهایت لذت را می برید و دلتان می خواهد در اتاق خود بمانید و استراحت کنید یا به جمع و جور کردن خانه و مرتب کردن قفسه های خود بپردازید. امروز شاید خاطرات زیادی را به یاد بیاورید که بعضی از آن ها شما را شاد می کند و برخی از آن ها شما را غمگین می کند. در اواسط روز خبری خوشحال کننده به شما می رسد که به شما انرژی وصف ناپذیری می دهد و می تواند برای آینده شما تاثیر زیادی بگذارد و به پیشرفت شما کمک کند.

فال شمع روزانه فردا متولدین اردیبهشت

شخصی یک قرار ملاقات ترتیب داده بودید که به دلایلی لغو می شود و این بد قولی و خلف وعده، شما را به شدت عصبانی می کند اما شاید بهتر باشد از این وقت به دست آمده ، استفاده کنید و به کارهای عقب افتاده خود رسیدگی کنید. همچنین شاید دیدار با دوستان قدیمی گزینه بدی نباشد. یکی از افراد خانواده با شما تماس می گیرد و در مورد مشکلاتش با شما درد و دل می کند. اگر در توانتان است به او برای حل مشکلاتش کمک کنید در غیر این صورت سعی کنید با او هم دردی کنید و نشان دهید که مشکلات او را درک می کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین خرداد

یکی از خویشاوندان شما در بستر بیماری است و حال چندان مساعدی ندارد.بهتر است دیداری با او داشته باشید و احوال او را جویا شوید. اگر کمکی از دست شما برای او ساخته است، آن را دریغ نکنید و به او کمک کنید. این خوبی شما به زودی جبران خواهد شد. در زمینه عاطفی به موانعی برخورد کرده اید اما با همدلی عشق زندگیتان می توانید مشکلات را یکی یکی از سر راه بردارید و روزهای خوش و خاطره انگیزی را با یکدیگر سپری کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین تیر

سعی کنید روزی را به خودتان و خواسته های خود اختصاص دهید، رفتن به رستوران مورد علاقه یا خریدن هدیه برای خود، می تواند پیشنهادات خوبی باشد.همچنین می توانید عصر دلپذیری را شریک عشقی خود سپری کنید. در زمینه احساسیتان، تغییراتی در حال وقوع است که در آینده ی رابطه ی شما تاثیر مثبتی دارد و می توانید با ایجاد قوانینی و قواعدی جدید، رابطه ی خود را استحکام ببخشید.

فال شمع روزانه فردا متولدین مرداد

از نظر شغلی یا تحصیلی، از شرایط مناسبی برخوردار نیستید و از این بابت نگرانی هایی دارید اما باید بدانید این وضعیت موقتی است و به زودی این شرایط تغییر خواهد کرد و زندگی شما رنگ و بوی آسایش را خواهد دید. در نظر دارید در روابط عاطفی خود ، شور و هیجانی اضافه کنید این کار می تواند پیشنهاد یک مسافرت دو نفره باشد یا یک مهمانی غافلگیرکننده با دوستانتان باشد که طرف مقابل شما را شاد و خوشحال کند.

فال شمع روزانه فردا متولدین شهریور

اتفاقاتی برای شما رخ می دهد که دقت کافی را از شما گرفته است بنابراین در صورتی که مجبور به تصمیم گیری در کاری دارید، بهتر است آن را به روز دیگری موکول کنید تا با تمرکز و دقت کافی تصمیم بگیرید. موقعیتی برای تحقق یکی از آرزوهای دیرینه شما محقق خواهد شد که برای عملی کردن آن هیجان زده هستید و از این بابت شما سرشار از شادی و انرژی مثبت خواهید شد.

فال شمع روزانه فردا متولدین مهر

امروز کمی کسل و بی حوصله هستید و انرژی روزهای گذشته را ندارید.دلتان می خواهد در خانه بمانید و فیلم تماشا کنید و با کسی ارتباطی نداشته باشید. اگر می خواهید این احساسات را از خود دور کنید، بهترین کار، انجام کاری متفاوت و هیجان انگیز است. رفتن به مکان های جدید یا سرزدن به دوستانی که خیلی وقت است ملاقاتی نداشته اید ، می تواند ایده های ی خوبی برای امروز شما باشد.

فال شمع روزانه فردا متولدین آبان

در مسائل عاطفی مشکلات و دلخوری هایی را شاهد بوده اید که برای شما دردناک بوده است ، اگر می خواهید چنین تجربیاتی را دیگر تجربه نکنید ، بهتر است از مسائل حاشیه ای دوری کنید و خود را از قید و بند چشم و هم چشمی و مقایسه های غلط ، رها کنید. بر روی احساسات خوب و رفتار های مثبت تمرکز کنید و زندگی را سخت نگیرید.گذشت و بخشندگی را در خود تقویت کنید تا روز آرام و شادی را سپری کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین آذر

مسئولیت های زیادی را عهده دار هستید که مانع از این شده است که وقتی را برای تفریح و سرگرمی خود اختصاص دهید. مشغله های کاری و یا تحصیلی خود را به روزهای دیگر موکول کنید و امروز را با خانواده و دوستان خود بگذرانید. اضافه کردن هیجان و تجربه های جدید در زندگی ، به شما انرژی و انگیزه می دهد و بر روی راندمان کاری و یا تحصیلی شما نیز تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

فال شمع روزانه فردا متولدین دییک مهمانی کوچک ترتیب داده اید تا با دوستان قدیم خود دیداری تازه کنید ، شاید مشکلاتی در نحوه برگزاری آن پیش بیاید اما شما به خوبی از عهده اداره کردن بر می آیید. دلتان می خواهد در روابط عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید و با گذاشتن برخی قوانین میان خود، از ایجاد سو تفاهم و دلخوری جلوگیری کنید اما نمی دانید این موضوع را چگونه عنوان کنید. به نظر می رسد شخص مقابل شما شخصی منطقی است و می توانید با کلامی آرام و مهربان انتظارات خود را بیان کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین بهمن

یکی از دوستانتان با شما تماس میگیرد تا برای بیرون رفتن و وقت گذراندن با یکدیگر برنامه ریزی کنید. شاید امروز چندان حوصله بیرون رفتن و تفریح را نداشته باشید، روحیه خود را تقویت کنید و حتی در حد یکی دو ساعت از خانه بیرون بروید و با دوستان خود وقت بگذرانید. شرایط مالی شما قدری به هم ریخته است بهتر است برخی ولخرجی ها و خرید های غیر ضروری را حذف کنید تا مشکلات مرتفع شود.

فال شمع روزانه فردا متولدین اسفند

دلتان می خواهد کارخای جدیدی را امتحان کنید اما از طرفی گمان می کنید ، برای یادگیری و آموزش دیدن برخی امور دیر شده است و از سن و سال شما گذشته است که مهارت های جدیدی یاد بگیرید اما تفکری اشتباه است و اگر دلتان می خواهد چیز جدیدی را یاد بگیرید، هیچ وقت دیر نیست. از همین حالا برای رفتن به کلاس های مختلف و فراگیری رشته های مختلف برنامه ریزی کنید تا تاثیر آن ها را در زندگی شخصی و کاری خود مشاهده کنید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی