کد خبر : 29705

فال تاروت | فال تاروت ۱۲ فروردین

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت 

برای اطلاع از فال تاروت امروز ۱۲ فروردین در ادامه خبر با ما همراه باشید.

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  شما امروز در محل کارتان سعی دارید بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان داده و رئیس و همکارانتان را تحت تأثیر قرار دهید، اما از آنجایی که نظرات هر یک از طرفین در مورد تعریف موفقیت با دیگری فرق دارد ممکن است اختلاف نظرهایی بین شما وجود داشته باشند که با بحث کردن هم راه حلی برای آنها پیدا نخواهید کرد. اما خوشبختانه شما از مسئولیت های خودتان به خوبی آگاه هستید و با وجود این اختلاف نظرها می دانید که درست ترین کاری که باید انجام دهید چه کاری است.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز شما به هیچ عنوان حاضر نخواهید شد برای راحتی خودتان از اهداف بلند مدت خود چشم بپوشید. با این حال ممکن است مجبور باشید با توجه به شرایط موجود در برخی از برنامه هایی که در جهت رسیدن به اهداف خود داشته اید تغییراتی ایجاد کنید. شما از این وضعیتی که پیش آمده است راضی نیستید، اما اگر به هدف نهاییتان لطمه ای وارد نشود با آن کنار خواهید آمد. در انجام کارهایتان سعی کنید دقت و حوصله ی بیشتری به خرج بدهید، این کار شاید وقت بیشتری از شما بگیرد، اما نتیجه ای که به دست خواهید آورد ارزش زمانی که صرف می کنید را خواهد داشت.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  امروز پیام و یا تماسی عجیب دریافت خواهید کرد که اطلاعات موجود در آن کمی مشکوک به نظر می رسند. خواه خبری خوب باشد یا بد و یا حتی اگر هیچ یک از این دو نباشد، در مورد آن از روی ظاهر قضیه قضاوت نکنید. به احتمال زیاد شخصی که این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد خودش دچار سوء تفاهم شده و اخبار اشتباهی را به شما منتقل کرده است. اگر شنیده هایتان برایتان اهمیت دارند پیش از هر اقدامی در مورد آنها تحقیقات لازم را انجام بدهید.

 

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز یکی از دوستان و یا اعضای خانواده انتظاراتی بیجا از شما دارد که وقت زیادی از شما خواهند گرفت و شما را در وضعیتی دشوار قرار خواهد داد. شما خودتان برنامه هایی برای امروزتان دارید و علاقه ای به اینکه آنها را برای رسیدگی به کارهای یک نفر دیگر کنسل کنید ندارید. با این حال ترجیح می دهید صلح و آرامش موجود در روابط خود را به خطر نیندازید و راه میانه ای پیدا کنید تا هم به کارهای خودتان برسید و هم این شخص را راضی نگه دارید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  خوشبختانه طوفان های درونیتان دارند بالاخره فروکش می کنند، اما همچنان این احتمال وجود دارد که رادارتان اختلال های کوچکی را تشخیص بدهد. مسئله اینجاست که مسائل جدی و کارهایی که به عهده دارید وقت زیادی برای شما برای پرداختن به مسائل عاطفی باقی نخواهند گذاشت. البته که شما باید به وظایف و مسئولیت های روزمره ی خود رسیدگی کنید، اما این به هیچ عنوان بدان معنا نیست که باید نسبت به احساسات خود بی تفاوت باشید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز ممکن است ناراحتی یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتان باعث نگرانی و درگیری فکری شما شود، اما این شخص حتی اگر شما ابراز نگرانی و همدردی کنید هم به احتمال خیلی زیاد تمایلی به صحبت کردن در مورد آنچه ناراحتش می کند نشان نخواهد داد. گاهی دیگران ترجیح می دهند که خودشان به تنهایی با مشکلاتشان مواجه شوند. شما هم زیاد پافشاری نکنید و فقط به او یادآوری کنید که در صورت لزوم می تواند روی کمک شما حساب کند.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت درویش

کارت درویش :  امروز شما نمی توانید احساسات خود را مخفی کنید و همین باعث شده است که احساس آسیب پذیری کنید. شما اصلا دوست ندارید که دیگران جنبه ی مخفی وجودتان را ببینند و شما را مورد قضاوت قرار بدهند و ترجیح می دهید از آنها فاصله بگیرید. اعتماد کردن به دیگران و در میان گذاشتن احساساتتان با آنها شاید کاری بسیار دشوار باشد، اما اگر شخص درست را پیدا کنید، نتیجه ای که در نهایت به دست خواهید آورد برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  شما معمولا ذهنی هوشیار و متمرکز دارید، اما امروز احتمالا احساس می کنید که نمی توانید فکرتان را یک جا جمع کنید. افکارتان مبهم و آشفته هستند. اگر کاری وجود دارد که باید هر چه سریعتر انجام شود یا تمام سعی خود را به کار بگیرید که ذهن خود را روی انجام این کار متمرکز کنید و یا از دیگران کمک بگیرید. اگر نمی توانید هیچ یک از این کارها را انجام دهید کارها و تصمیم گیری های مهم را به روز دیگری واگذار کنید. مطمئن باشید تا فردا خود همیشگیتان خواهید بود.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت شیطان

کارت شیطان :  در حال حاضر هدف اصلی شما این است که در زمینه ی حرفه ای و در اجتماعی که قرار دارید شناخته شوید و مورد تأیید قرار بگیرید، اما حاضر نیستید در این راه همه چیز را فدا کنید. شما ترجیح می دادید که امروز می توانستید به جای فکر کردن به اهدافتان و تلاش برای رسیدن به آنها با دوستان خود همراه شوید و از بودن در کنار آنها لذت ببرید. فراموش نکنید که شما در انتخاب آزاد هستید و انتخاب با خودتان است، اما خوب باید عواقب این انتخاب های خود را هم بپذیرید. برای رسیدن به جاه طلبی هایتان باید بهایی پرداخت کنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت ماه

کارت ماه :  ممکن است صبح که از خواب بیدار می شوید رویایی عجیب و ناراحت کننده که شب گذشته در مورد یکی از دوستان خود دیده بودید را خیلی واضح به یاد بیاورید. شاید این موضوع باعث شود کمی ناراحت و آشفته بیدار شوید. نگران نباشید، به احتمال خیلی زیاد این خوابتان هیچ تعبیر خاصی ندارد، اما برای این که سبک تر شوید می توانید خوابی که دیده اید را روی کاغذ یادداشت کنید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت پاپ

کارت پاپ :  نداشتن مکالمات و ارتباط کافی بین شما و نزدیکانتان ممکن است باعث بروز سوء تفاهم هایی بین شما شود. شاید در حال حاضر اهمیت این موضوع برایتان چندان آشکار نباشد، اما این نقاط ابهام در رابطه تان قطعا روی آینده ی این رابطه تأثیرگذار خواهند بود. خیلی واضح در مورد افکار و خواسته هایتان صحبت کنید و جایی برای هیچ گونه سوء تفاهمی باقی نگذارید. اگر دیدید نقطه ی مبهمی وجود دارد بیشتر در مورد آن توضیح دهید تا مطمئن شوید طرف مقابل به طور کامل درکتان کرده است.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت عدالت

کارت عدالت :  امروز شما آنقدر روی انجام کارهایتان متمرکز شده اید که شاید حتی حرف های اطرافیانتان را نشنوید. هر چقدر هم که کارتان مهم باشد نباید توجه به اطرافیان خود را فراموش کنید. حتی اگر گفته هایشان به نظرتان چندان با اهمیت نیستند هم برای آنها وقت بگذارید و به حرف هایشان گوش بدهید. این کار شاید کمی از وقتتان را بگیرد، اما از ایجاد شکاف های جدی در روابط شما با اطرافیانتان جلوگیری خواهد کرد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ انلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی