کد خبر : 29581

سود سهام عدالت | واریز سود سهام عدالت

جزییات واریز سود سهام عدالت در نیمه دوم اسفند ماه را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

واریز سود سهام عدالت

جزییات واریز سود سهام عدالت در نیمه دوم اسفند ماه را در این مطلب میخوانید .

در نیمه دوم اسفندماه، ۳۴ ناشر سود جاری و سود سنواتی مبلغ یک میلیون و ۳۸۴ هزار و ۱۲۷ سهامدار را که معادل یک هزار و ۵۴۵ میلیارد تومان است، به حساب سجامی سرمایه‌گذاران واریز کردند.

آمار واریز سود جاری ۲۲ ناشر

این گزارش می‌افزاید: در این دوره زمانی، ۲۲ ناشر شیرین‌ دارو(سهامی‌عام)، کشت ‌وصنعت‌ جوین، قند مرودشت، سرمایه‌گذاری ‌مسکن ‌پردیس، موتوژن، به‌پرداخت‌ ملت، سرمایه‌گذاری‌ و خدمات. ص.بازنشستگی ‌کشور، شرکت ‌نیروکلر، تامین‌ سرمایه ‌بانک‌ ملت، سرمایه ‌گذاری ‌وثوق‌امین، سرمایه‌گذاری‌ ساختمان‌ایران، دلیجان‌ طلایی‌ شکوه‌ پارس، تولید سموم ‌علف ‌کش، سیمان ‌آرتا اردبیل، داروسازی‌ روزدارو، نئوپان‌۲۲بهمن‌(سهامی‌عام)، سیمان‌هرمزگان، پویا زرکان‌ آق‌دره، قند لرستان، شرکت‌ داده‌ گسترعصرنوین، سرمایه‌گذاری ‌لقمان، گروه ‌صنعتی‌ انتخاب ‌الکترونیک ‌آرمان سود جاری ۹۶۵ هزار و ۹۸۱ سهامدار که شامل یک هزار و ۳۲۴ میلیارد تومان می‌شود را از طریق سامانه سجام به حساب سهامداران واریز شد.

آمار واریز سود سنواتی ۱۲ ناشرافزون بر این، ۱۲ شرکت‌ سرمایه‌گذاری‌ توسعه ‌شهری ‌توس‌ گستر، تولید نیروی ‌برق ‌آبادان‌(سهامی‌عام)، داروسازی‌ کوثر، صنعتی‌ دوده‌فام، پارس‌ دارو، شرکت‌ داده‌گسترعصرنوین‌-های‌وب، سپنتا، بانک ‌سامان، پارس‌ دارو، تامین‌ سرمایه‌نوین‌-تنوین، صنایع‌کاشی‌ وسرامیک‌ سینا، کشتیرانی‌ دریای ‌خزر، سود سنواتی ۴۱۸ هزار و ۱۴۶ سهامدار را که شامل ۲۲۰ میلیارد و ۵۸۱ میلیون تومان می‌شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) واریز کردند.

سامانه سجام چیست؟

 

لازم به ذکر است، سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از «سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها» در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده‌های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.Sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

مزایای سجامی شدن

گفتنی است «دریافت کد معاملاتی برای ورود به بازار سرمایه، دریافت سودهای جاری، سنواتی و سود سهام عدالت، امکان ورود به درگاه ذینفعان بازار سرمایه و استفاده از خدمات آن شامل میز خدمت الکترونیک، مشاهده و گزارش دارایی، دریافت گواهی سهام، لیست مجامع و برگزاری مجامع به صورت الکترونیک، گزارش سودهای پرداخت شده، تاریخچه سود سهام عدالت و گزارش حق تقدم استقاده نشده» از جمله مزایای ویژه ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام به شمار می رود.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع گسترش نیور
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی