کد خبر : 29571

بازیگران | بازیگران ثروتمند

۹ بازیگر معروف و پولدار ایرانی را بیشتر بشناسید .

به گزارش ورنداز :

۹ بازیگر معروف و پولدار ایرانی را بیشتر بشناسید .

هدیه تهرانی

ثروتمندترین بازیگران ایرانی را بشناسید

هدیه تهرانی / ثروتمندترین بازیگران معروف ایرانیهدیه تهرانی (زادهٔ ۴ تیر ۱۳۵۱)، هنرپیشه و عکاس ایرانی است. او برنده دو سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم‌های قرمز و چهارشنبه سوری است.

مهتاب کرامتی

ثروتمندترین بازیگران ایرانی را بشناسیدمهتاب کرامتی / ثروتمندترین بازیگران معروف ایرانی

مهتاب کرامتی (زادهٔ ۲۵ مهر ۱۳۴۹) بازیگر اهل ایران است. او دانش‌آموختهٔ میکروبیولوژی و دوره‌دیدهٔ بازیگری در سال ۱۳۷۵ نزد امین تارخ است. او از ۱۳۷۶ با بازی در مردان آنجلس به تلویزیون رفت و شناخته شد.

 

مهران مدیری

ثروتمندترین بازیگران ایرانی را بشناسیدمهران مدیری / ثروتمندترین بازیگران معروف ایرانی

مهران مدیری (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶) کارگردان، بازیگر، تهیه‌کننده، خواننده و مجری ایرانی است. مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ای او را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ میلادی در ایران نامید.

۶. یکتا ناصر

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است. وی در ۱۹ سالگی به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرده و در تست انتخاب بازیگر شرکت نمود؛ به‌طوری که در نهایت برای بازی در سریال گل‌های کاغذی انتخاب شد.

الناز شاکردوست

ثروتمندترین بازیگران ایرانی را بشناسیدالناز شاکردوست / ثروتمندترین بازیگران معروف ایرانی

الناز شاکردوست (زادهٔ ۷ تیر ۱۳۶۳) بازیگر ایرانی است. او در دانشکده معماری دانشگاه تهران تحصیل و بازیگری را در تئاتر دنبال کرد. او برای بازی در باد در علفزار می‌پیچد (۱۳۸۶) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر شد و برای بازی در مبارک (۱۳۹۵) جایزهٔ بهترین بازیگر زن جشن حافظ را کسب کرد. شاکردوست برای بازی در شبی که ماه کامل شد (۱۳۹۷) و ابلق (۱۳۹۹) ساختهٔ نرگس آبیار به‌ترتیب برنده و نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن شد.

مریلا زارعی

ثروتمندترین بازیگران ایرانی را بشناسیدمریلا زارعی / ثروتمندترین بازیگران معروف ایرانی

مریلا زارعی (زادهٔ ۲۵ فروردین ۱۳۵۳) بازیگر ایرانی است. او برای فیلم‌های سربازهای جمعه (۱۳۸۲)، شیار ۱۴۳ (۱۳۹۲) و زیر سقف دودی (۱۳۹۵) برندهٔ سه جایزه از جشنوارهٔ فیلم فجر شده‌است. زارعی برای مجموعهٔ مانکن (۱۳۹۸) یک جایزهٔ حافظ دریافت کرد.

محمدرضا گلزار

ثروتمندترین بازیگران ایرانی را بشناسیدمحمدرضا گلزار / ثروتمندترین بازیگران معروف ایرانی

محمدرضا گلزار (زادهٔ ۱ فروردین ۱۳۵۶) بازیگر و خواننده ایرانی است. او در سال ۱۳۸۵ دریافت‌کننده بیشترین دستمزد در بین بازیگران ایرانی بود. وی یکی از گران‌ترین بازیگران ایران است. محمدرضا گلزار در خرداد ماه سال ۱۴۰۲ ازدواج خود را با آیسان آقاخانی (فعال در حوزه مدلینگ) علنی کرد.

رامبد جوان

ثروتمندترین بازیگران ایرانی را بشناسیدرامبد جوان / ثروتمندترین بازیگران معروف ایرانی

رامبد جوان تبریزی (زادهٔ ۱ دی ۱۳۵۰) بازیگر، کارگردان و مجری تلویزیون ایرانی است. او تا اوایل دههٔ ۱۳۷۰ تنها در تئاتر فعالیت داشت و پس از آن با بازی در سریال همسران (۱۳۷۳) و خانه سبز (۱۳۷۵) وارد کار تلویزیونی شد. او برای نقش‌آفرینی در گناهکاران (۱۳۹۱) برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد. در دههٔ ۱۳۹۰، جوان بیشتر به‌عنوان مجری برنامهٔ تلویزیونی خندوانه شناخته شد.

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی / ثروتمندترین بازیگران معروف ایرانی

رهاورد فراهانی (زادهٔ ۱۹ تیر ۱۳۶۲) که با نام گلشیفته فراهانی شناخته می‌شود، بازیگر ایرانی است. او دختر بازیگر، بهزاد فراهانی، است و فعالیت حرفه‌ای خود را با بازی در فیلم درخت گلابی (۱۳۷۶) آغاز کرد که برای آن برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر شد. او در سال ۱۳۸۲ برای نقش‌آفرینی در اشک سرما نیز نامزد دریافت این جایزه شد و برای فیلم بوتیک جایزهٔ بهترین بازیگر زن از جشنواره سه قاره را کسب کرد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شهر خبر
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • محمد معصومی

  محمد !
  منجمد
  یخ زده
  سرد سرد
  فصل سرد
  جاده فرياد
  جاده جهنم
  ذوب آهن
  ذوب آدم
  جاری زلال
  گلها گل سرخ
  غریبه ناشناس
  غم سرخ و غم زرد
  گلها گل زرد
  زخمی نفس
  سکوت جان دادن است

 • محمد معصومی

  منجمد
  فصل سرد
  جاده فرياد
  جاده تباهی
  جاده جهنم
  ذوب آهن
  ذوب آدم
  آبی جاری زلال
  گلها سرخ و زرد
  زخمی نفس

 • محمد معصومی

  جامعه هنری
  نشانه هنرمند
  خدا پرستی انساندوستی
  انساندوستی خدا پرستی
  دوستی و درستی

 • محمد معصومی

  جامعه هنری
  دانایی و عقل
  معرفت و دانایی
  دوستی و درستی
  خدا پرستی انساندوستی
  انساندوستی خدا پرستی
  هنر و هنرمندان
  معرفت و دانایی
  جانبازی و افکار
  افکاری و اعصاب
  آرام و صبر صبور
  غریبه ناشناس

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی