کد خبر : 29558

فال تاروت | فال تاروت ۲ فروردین

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  افکارتان ممکن است به ویژه در رابطه با مسئولیت هایی که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند، آشفته و بهم ریخته باشند. شما باید منظم باشید و روی کارهایتان تمرکز کنید و از بحث های بیهوده ای که باعث آشفتگی بیشتر فکرتان می شوند خودداری کنید. این بهم ریختگی ذهنتان تنها موجب خواهد شد که احساس کنید در گل گیر گرده اید و هر چه دست و پا می زنید راه رهایی برایتان در کار نیست. از یک نفر که شما را به خوبی می شناسد تقاضا کنید به شما در نظم بخشیدن به افکارتان کمک کند.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ستاره

کارت ستاره :  امروز به احتمال زیاد برای شما پر از خوش شانسی خواهد بود، اما این را نباید فراموش کنید که هیچ چیزی بدون تلاش و سخت کوشی به دست نخواهد آمد و شما باید تمام تلاشتان را برای به دست آوردن آنچه می خواهید از خود نشان دهید. انتظار نداشته باشید که یک نفر دیگر گنجی که به دنبالش هستید را به دستتان بدهد. شما نقشه ی گنج را دارید، پس طبق مسیر پیش بروید. همین که شروع به کار کنید متوجه خواهید شد که به مقصد از آنچه خودتان فکر می کنید خیلی نزدیک تر هستید.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز احساس می کنید که انگار از همان ابتدای مسیر یک نفر و یا یک چیزی قصد دارد شما را به زور سر جایتان بچسباند شاید بیشتر این موانعی که در برابر خود می بینید را در واقع خودتان برای خود ساخته باشید. شاید شما دارید خودتان را محدود می کنید و تنها به خاطر ترس از اینکه به موفقیت دست پیدا نکنید خودتان را از انجام آنچه می خواهید محدود می کنید. این که سعی خودتان را بکنید اما موفقیت نشوید خیلی بهتر از آن است که هیچ تلاشی نکنید.

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز کارها برای شما به خوبی پیش می روند و با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، در نتیجه با تلاشی اندک می توانید کارهای بسیاری را به انجام برسانید. شاید لزوما پیشرفت های خیلی بزرگی نداشته باشید، اما قطعا کارهایتان به خوبی پیش خواهند رفت. شاید امروز برنده ی یک قرعه کشی بزرگ نباشید، اما حتی اگر مبلغ اندکی را سرمایه گذاری کنید هم درآمد زیادی از طریق آن کسب خواهید کرد. کمی صبور باشید، موفقیت شاید یک شبه به سراغتان نیاید، اما حتما آن را به دست خواهید آورد.

فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :   به قدرت درمانگر عشق اعتقاد داشته باشید، زخم هایی بسیار اندک در این دنیا وجور دارند که با عشق قابل درمان نیستند. آیا نگران این هستید که عشقتان به اندازه ای که شما او را دوست دارید شما را دوست نداشته باشد؟ عشق جنبه های زیادی دارد. همه نمی توانند احساسات خود را به خوبی بیان کنند و بعضی ها از این که احساسات خود را در مکان های عمومی نشان بدهند خجالت می کشند. اگر کسی شما را دوست داشته باشد راهی برای نشان دادن آن پیدا می کند.

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  امروز شما زیاد خوشحال و سرحال نیستید، شاید مبارزه با سختی ها و مشکلات برایتان سخت باشد اما سعی کنید که زود دلسرد نشوید. شما باید متوجه این موضوع باشید که این مشکلات هم بخشی از چرخه ی طبیعی زندگی هستند و باید با آنها روبرو شوید. اگر هنوز با کسی که دوست دارید نامزد نکرده اید احساس می کنید که او دارد از شما دوری می کند، ولی این تنها تصور شخصی شما است. همه رابطه ها فراز و نشیب هایی دارند، خودتان را بخاطر این چیزها نگران نکنید.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ملکه

کارت ملکه :  اعتراف به اینکه شما نمی توانید کاری را انجام دهید برایتان بسیار دشوار است. هیچ کسی کامل و بعضی کارها هستند که به درد شما نمی خورند و از محدوده ی توانایی شما خارج هستند. چرا وقتی به نفع خودتان و همه است که این کار را به یک نفر دیگر واگذار کنید بیهوده خودتان و دیگران را به دردسر بیندازید. اگر شما و عشقتان دارید روزهای سختی را پشت سر می گذارید امروز کمی احساس افسردگی و ناراحتی خواهید داشت. شاید چیزی بین شما وجود دارد که در مورد آن صحبت نکرده اید و این موضوع باعث ایجاد تنش بین شما شده و شما را از هم دور کرده است. سعی کنید ریشه مشکل را یافته و آن را برطرف کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ارابه

کارت ارابه :  تلاش های شما دارند به نتیجه می رسند، اما هنوز نمی توانید این تغییرات را به صورت محسوس ببینید. همه چیز دارد به خوبی پیش می رود و به نظر می رسد که شما تمام مسئولیتهای خود را تحت کنترل دارید، اما خودتان متوجه این اوضاع نیستید چون ما همیشه بدی ها و سختی ها را خیلی سریع تر از اتفاقات خوب می بینیم. امروز ممکن است به طور ناگهانی یک سفر کاری برایتان پیش بیاید که مجبور هستید بروید ولی برای شما چندان خوشایند نیست، چرا که شما را از عشقتان دور می کند. با تماس های تلفنی هم می توانید خودتان را نزدیک به او حس کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  شما مسئول نگهداری و مراقبت از همه نیستید. وقتی شما کسی را دوست دارید ناخودآگاه فکر می کنید که مسئولیت نگهداری از آنها به عهده ی شماست و اگر آنها را زیر پر و بال خود نگیرید خودخواه و نامهربان هستید. این تفکر را کنار بگذارید. رفتار عجیب و غریب کسی که دوست دارید شما را سر در گم کرده است. آیا او دارد از شما دوری می کند؟ تلفن هایتان را جواب نمی دهد؟ کمی به رفتارهای خود فکر کنید. احساس نمی کنید زیادی به او چسبیده اید؟

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز فرصت هایی برای رسیدن به موفقیت در اختیار شما قرار خواهند گرفت، پس چشم هایتان را خوب باز کنید و از آنچه در پیش رویتان قرار می گیرد بیشترین بهره را ببرید. اگر همین حالا از این فرصت ها استفاده نکنید این احتمال وجود دارد که آنها را برای همیشه از دست بدهید. امروز برای شما سرشار از عشق و شادی خواهد بود. هماه با دوستانتان و کسانی که دوست دارید به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و از این طریق علاقه خود را به آنها نشان دهید. با این کار هم به شما خوش خواهد گذشت و هم به آنها!

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز ممکن است برقرار کردن ارتباط کلامی با دیگران برای شما سخت باشد. تمام حرف ها و ایده هایتان را به وضوح در ذهن خود دارید اما همین که می خواهید آنها را بیان کنید تمام کلمات از ذهنتان می پرند. فقط سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و ذهن خودتان را سر و سامان دهید. در حال حاضر ارتباط بین ذهن و جسمتان آنقدر قوی است که هر فکری که در سر دارید مستقیما وضعیت جسمانیتان را تحت تأثیر قرار می دهد. خوشبختانه از این موضوع می توانید برای بهبود وضعیت جسمانی خود استفاده کرده و با حفظ تفکر مثبت جسمتان را نیز در وضعیت خوبی قرار دهید.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  زمان سخت کوشی و زحمت کشیدن برای شما فرا رسیده است و باید یا برای افزایش میزان موفقیت خود و یا برای جبران اشتباهاتی که کرده اید تمام توان خود را به کار بگیرید. وقت خود را با درگیر کردن خودتان با مسائل بی اهمیت هدر ندهید. امروز عدم ابراز احساسات عاشقانه از جانب کسی که دوست دارید شما را ناراحت کرده و باعث می شود احساس کنید از درون خالی شده اید. حتی شاید فرصت این که با یکدیگر وقت بگذرانید هم دست ندهد. به تنهایی هم می شود از زندگی لذت برد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی