کد خبر : 29511

فال تاروت | فال تاروت ۲۸ اسفند

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : امروز بی آن که خودتان هم دلیلش را بدانید احساس کمبود انرژی و ناراحتی و بی حوصلگی می کنید. زندگیتان دارد خوب پیش می رود، پس دلیلی برای اینکه چنین احساسی داشته باشید وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که چیزی دیده باشید که شما را به یاد خاطره ای در ضمیر ناخودآگاهتان انداخته است که خودتان از آن آگاه نیستید. سعی کنید آن را تشخیص داده و برای همیشه خودتان را از آن رها کنید.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت : امروز این طور به نظر می رسد که قرار نیست به موقع به یک فعالیت اجتماعی که از قبل برای آن قرار گذاشته بویدید و انتظارش را می کشید برسید. کارهای دیگری که باید انجام دهید و موقعیت های غیر مترقبه ای که برایتان پیش می آیند و به رسیدگی فوری شما نیاز دارند، وقت زیادی از شما خواهند گرفت و این موضوع باعث ناراحتیتان خواهد شد. اما اگر کارهایتان را به سریع ترین شکل انجام داده و از وقتتان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید به احتمال زیاد به قرارتان هم خواهید رسید.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : تأخیری که در تکمیل پروژه ی مهمی که در دست انجام دارید پیش آمده است ممکن است باعث عصبانیت و ناراحتی شما شود و حتی با وجود اینکه هر کاری که از دستتان بر می آمده است را انجام داده اید، شاید فکر کنید مشکلی که به وجود آمده به خاطر بی کفایتی شما بوده است. این مشکل به احتمال زیاد فراتر از کنترل شماست و کار زیادی در رابطه با آن از دست شما بر نمی آید و فقط باید صبر کنید. کارهای مهم زیاد دیگری در انتظارتان هستند، به آنها رسیدگی کنید و ذهنتان را از این کار منحرف کنید تا به وقتش انجام شود.

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت شیطان

کارت شیطان : برخی کارها و مسائل مهم پیش خواهند آمد که باعث می شوند رفتن به تعطیلاتی که خیلی دلتان می خواسته بروید و برای آن برنامه ریزی های زیادی هم کرده بودید را به تعویق بیندازید. شاید وسوسه شوید که بیخیال کارهایتان شده و سفرتان را طبق برنامه ی قبلی آغاز کنید، اما به نفعتان است که این کار را نکنید، زیرا این کار شما را در وضعیتی قرار خواهد داد که به هیچ عنوان دلتان نمی خواهد آن را تجربه کنید.

فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت پاپ

کارت پاپ : اگر به فکر سرمایه گذاری در کاری هستید امروز روز خوبی برای انجام این کار نخواهد بود. نه تنها کارهای این سرمایه گذاری به سختی پیش خواهند رفت، بلکه به احتمال زیاد سودی که انتظار دارید را هم دریافت نخواهید کرد. امروز گزینه هایی که پیش رویتان هستند را با دقت بررسی کنید و با شخص مورد اعتمادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارد مشورت کنید، روزهای بعد هم برای این کار وقت خواهید داشت و چند روز دیرتر اقدام کردن تأثیر چندانی روی نتیجه ای که به دست خواهید آورد نخواهد داشت.

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : امروز تلاش های شما برای تماس با شریک تجاری فعلیتان و یا شخصی که قصد آغاز یک شراکت با او را دارید با مشکلاتی مواجه خواهند بود. تماس های تلفنیتان بی جواب باقی خواهند ماند و نامه ها، پیام ها و ایمیل هایتان هم باز نشده باقی خواهند ماند. اجازه ندهید که این موضوع باعث ناراحتی شما شده و یا نگرشی منفی نسبت به این شخص در شما ایجاد کند. این شخص به احتمال زیاد روز خیلی شلوغ و پرکاری را دارد تجربه می­کند و به زودی خودش با شما تماس خواهد گرفت.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ملکه

کارت ملکه : امروز شما کمی احساس بی حوصلگی و افسردگی می کنید، به احتمال زیاد این حالت شما به خاطر روز خیلی شلوغی است که دیروز داشته اید. شاید وسوسه شوید با وجود کارهایی که در انتظارتان هستند امروز را در خانه بمانید و کمی استراحت کنید. احتمالا این کار برای شما انتخاب عاقلانه ای خواهد بود. اگر برایتان ممکن است به یک سفر کوتاه دو سه روزه بروید. در غیر این صورت حداقل صبح ها کمی دیرتر از خواب بیدار شوید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت قضاوت

کارت قضاوت : امروز شما با شور و هیجان زیادی در انتظار تماس شخصی هستید که دوستش دارید، اما انتظار بی فایده است و انگار او هیچ وقت نمی خواهد با شما تماس بگیرد! این موضوع باعث ایجاد احساس ناراحتی و عدم امنیت عاطفی در شما خواهد شد و برترین فکرهای ممکن را به سرتان خواهد انداخت. به احتمال زیاد سر طرف مقابلتان کمی شلوغ است و تا بعدازظهر خودش با شما تماس خواهد گرفت و شما به خاطر آن همه افکار منفی احساس شرمندگی خواهید کرد.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت عدالت

کارت عدالت : امروز یکی از اعضای خانه و خانواده تان ممکن است به خاطر مسائل کاری احساس ناراحتی و افسردگی کند. ممکن است مشکلی برای او پیش آمده باشد و به خاطر کاری که هیچ تقصیری در آن نداشته مورد سرزنش قرار گرفته باشد. هرچند خودتان هم مشکلات و نگرانی هایی دارید، اما سعی کنید حواس او را پرت کرده و حالش را کمی بهتر کنید. به احتمال زیاد در انجام این کار تنها نخواهید بود چون مهمان هایی به طور غیر منتظره به دیدن شما خواهند آمد و سرتان را حسابی گرم خواهند کرد.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت ابله

کارت ابله : نامه­ها، چک­ها و تماس­های تلفنی که مدت زیادی در انتظارشان بوده اید همچنان با تأخیر مواجه شده و به دستتان نخواهند رسید. دلیلی وجود ندارد که خودتان را به خاطر این موضوع زیاد ناراحت کنید، چون این مسئله چیزی نیست که در مورد آن کاری از دست شما ساخته باشد. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که سر خودتان را با کارهای دیگری که برای انجام دادن دارید گرم نگه دارید و زیاد به این مسئله فکر نکنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم : امروز احساس می کنید در یک کشتی بدون رادار گرفتار شده اید و امواج خروشان هر لحظه شما را به سویی می کشانند و حتی دانستن جهت دلخواهتان هم نمی تواند در این وضعیت به شما کمک کند. خودتان را خسته نکنید و کمی صبر کنید تا دریای زندگیتان کمی آرامتر شود. هنوز از خبرها و پول هایی که قرار بوده امروز به دستتان برسند هیچ خبری نیست و این موضع باعث عصبانیت و نگرانی شما شده است، مخصوصا به این دلیل که هیچ کاری در مورد آن از دست شما ساخته نیست. نگران نباشید، چون آنچه در انتظارش هستید حتما به دستتان خواهد رسید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت درویش

کارت درویش : امروز تأخیر در به انجام رسیدن برخی از کارها و اهدافتان باعث ناراحتی شما شده است. ذهن شما درگیر این است که شاید کوتاهی از شما بوده باشد و یک جای راه را اشتباه رفته باشید، اما به احتمال زیاد این طور نیست. این تأخیرها احتمالا به خاطر کوتاهی های دیگران در انجام وظایفشان هستند و خیلی زود هم برطرف خواهند شد. شاید اطرافیانتان بخواهند انتخاب هایتان را زیر سوال ببرند، اما شما ترجیح می دهید سکوت کرده و فعلا در مورد انگیزه هایی که پشت این تصمیمات هستند حرفی نزنید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی