کد خبر : 29463

فال ابجد | فال ابجد ۲۵ اسفند

فال ابجد متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال ابجد 

فال ابجد متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال ابجد متولدین فروردین ماه

ابجد فال شما : ب آ د

تعبیر فال ابجد: مهارت‌های زیادی دارید و انسان خبره و کاربلدی هستید، امروز شرایطی فراهم می‌شود تا مهارت‌های خود را به رخ اطرافیان بکشید و به آشنایان ثابت کنید که از عهده انجام کارهای دشوار بر می‌آیید. به فکر موفقیت‌های بیشتری هستید اما تمرکز لازم را در انجام کارها ندارید، امروز زمان مناسبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با تمرکز بیشتری به انجام کارها مشغول شوید و دستاوردهای چشمگیری را از آن خود کنید. شبانه‌روز کار می‌کنید و وقتی را برای اعضای خانواده کنار نمی‌گذارید، این وضعیت زمینه ناراحتی اهل‌ منزل را فراهم کرده است، درنتیجه امروز فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده کنار بگذارید و لحظه‌های خوشی را به همراه اهل منزل سپری کنید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

ابجد فال شما : آ د ب

تعبیر فال ابجد: سلامتی خود را دست‌کم گرفته‌اید و با خوردن خوراکی‌های مضر و ناسالم راه اضافه وزن و بیماری را دنبال می‌کنید، به خاطر داشته باشید که سلامتی گنج ناپیداست و اجازه ندهید رژیم‌غذایی ناسالم و پرخوری سلامت وجود نازنین تان را به خطر بیندازد. اوضاع مالی تان بهبود پیدا می‌کند و پولی به دست تان می‌رسد. به لطف این پول هزینه‌های جاری زندگی را پوشش دهید و شرایط مالی تان را ثبات بخشید.  ناراحت‌‌کننده‌ای شما را آزار می‌دهد، این ناراحتی‌ را با فردی که سنگ صبور شماست، مطرح کنید و بار غصه‌هایتان را زمین بگذارید.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

ابجد فال شما : آ ب آ

تعبیر فال ابجد: روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. امروز حسابی استراحت کنید تا برای روزهای شلوغ آینده انرژی داشته باشید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان مانند فرشته دور سر شما می‌چرخد و چیزی از عشق و محبت برایتان کم نمی‌گذارد. این رفتار را پیش خودتان نگذارید و عشق ‌بی‌پایان خود را نثار وی کنید

فال ابجد متولدین تیر ماه

 

ابجد فال شما : آ آ ب

تعبیر فال ابجد: با یکی از دوستان قدیمی که دل تان حسابی برای او تنگ شده تماس بگیرید و دلتنگی هایتان را خاتمه دهید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست تان می‌رسد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و اعضای خانواده را در داشته‌های خود سهیم کنید. به خاطر داشته باشید که دخالت‌های بی‌جا در کارهای همسر یا عشق ‌زندگی تان چیزی به غیر از دلخوری به دنبال ندارد. مشکلی سر راه شما قرار می‌‌گیرد، این مشکل را بیش‌ از‌ حد بزرگ نکنید و مطمئن باشید با مشکلی طرف نیستید که راه‌حلی برای آن پیدا نشود. روحیه مهربانی دارید و اطرافیان را همیشه از محبت خود بی‌نصیب نگذاشته‌اید. امروز شرایط ابراز محبت به اعضای خانواده را پیدا می‌کنید. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و محبت بی‌پایان خود را به اهل منزل ثابت کنید.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

ابجد فال شما : آ ب د

تعبیر فال ابجد: احتمال ایجاد اختلاف‌نظری میان شما و یکی از اعضای خانواده یا همکاران در محل‌ کار وجود دارد. اجازه ندهید این اختلاف نظر به دلخوری تبدیل شود و ریشه هرگونه ناراحتی را خشک کنید. در محل‌ کار یا منزل مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد و این مشکل زمینه ناراحتی و نگرانی تان را فراهم می‌کند اما نگذارید که این مشکل روزتان را خراب کند و به هر قیمتی که شده این مشکل را پشت‌سر بگذارید و روز را با خوبی و خوشی به پایان برسانید. احتمال زیادی وجود دارد که همسر یا عشق ‌زندگی‌تان از حرف‌های شما ناراحت شود. در اولین فرصت این دلخوری را برطرف کنید و در آینده بیشتر مواظب گفتار خود باشید.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: فشارهای کاری زیادی را تحمل می‌کنید و این وضعیت باعث شده تا امروز حسابی نگران و مضطرب باشید. قبل از اینکه این نگرانی‌ها شما را از پا در بیاورد فکری به حال این وضعیت کنید و تا جایی که امکان دارد فشار کاری تان را کاهش دهید. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. شرایط سفری کوتاه مهیا می‌شود. راهی مسافرت شوید و تجربه‌های جدیدی را در این سفر به دست آورید.

فال ابجد متولدین مهر ماه

 

ابجد فال شما : د ب د

تعبیر فال ابجد: به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد.  فرصتی را پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید و دیدارها را تازه کنید. در دید و بازدید با دوستان قدیمی خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید و انرژی از دست رفته خود را بازیابید. یکی از آشنایان حرف ناپسندی را به شما می‌زند و این حرف زمینه ناراحتی تان را فراهم می‌‌کند اما دنبال این حرف را نگیرید و با چشم‌پوشی از این رفتار ناپسند به ایشان ثابت کنید که انسان بخشنده‌ و بزرگواری هستید.

فال ابجد متولدین آبان ماه

ابجد فال شما : ج ج ب

تعبیر فال ابجد: قرار است برای خرید بیرون بروید اما مواظب باشید که فقط لوازم ضروری را بخرید و ولخرجی نکنید. مدتی است که وقتی را در کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کند امروز زمانی را به اعضای خانواده اختصاص دهید و به ایشان ثابت کنید که از هر لحظه‌ برای بودن در کنار آنها بهره می‌گیرید. اجازه ندهید دخالت اطرافیان در زندگی شما کار دست تان بدهد و به گونه‌ای رفتار کنید که در آینده کسی جرات دخالت در کارهای شخصی شما را پیدا نکند. کار مهمی را در گذشته انجام داده‌اید اما این کار به اندازه‌ای که انتظار داشته‌اید در نظر اطرافیان جلوه نکرده است. امروز ورق بر می‌گردد و دوستان و آشنایان به اهمیت کارهای شما پی می‌برند.

فال ابجد متولدین آذر ماه

 

ابجد فال شما : ب ب آ

تعبیر فال ابجد: همسر یا عشق ‌زندگی‌تان اهمیتی به شما نمی‌دهد و مدتی است که با رفتار و گفتار خود به شما ثابت کرده که از هر فرصتی برای نادیده‌ گرفتن شما بهره می‌گیرد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با همسر یا عشق ‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار را از ایشان جویا شوید. شرایط دستیابی به یکی از آرزوهای دیرینه‌تان مهیا می شود. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و هر لحظه به آرزوهایتان نزدیک تر شوید. انسان درون‌گرایی هستید و به جای حضور در میان جمع و مهمانی‌های پرسروصدا تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز روز شماست چراکه فرصتی را پیدا می‌کنید تا دور از اطرافیان با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

فال ابجد متولدین دی ماه

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: با منفی‌بافی راه به جایی نخواهید برد. از امروز دید مثبتی به زندگی داشته باشید و اجازه ندهید افکار منفی روز شما  را خراب کند. کاری که نباید انجام دهید را انجام داده‌اید و خلافی را مرتکب شده‌اید اما از انجام این کار خلاف پشیمان هستید و به دنبال فرصتی برای جبران این کار می‌گردید، امروز این فرصت مهیا می‌شود تا این کار ناپسند را جبران کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به خودتان قول بدهید که در آینده هرگز مشکلات گذشته را تکرار نکنید. روحیه سخاوتمندی دارید اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

ابجد فال شما : ب ج آ

تعبیر فال ابجد: پیشرفت چشمگیری را در کارها شاهد خواهید بود. به لطف این شرایط دامنه کارهای خود را گسترش دهید و به دنبال موفقیت‌های بیشتری باشید. خوشگذرانی و شب‌نشینی‌های طولانی مدت را کنار بگذارید و بیشتر به فکر کار و زندگی باشید. زندگی را جدی نمی‌‌گیرید و برنامه‌ای دقیق و کارآمد برای آینده ندارید. قبل از اینکه این رویکرد کار دست شما بدهد جدیت بیشتری را در انجام کارها به‌ خرج دهید و برنامه‌‌ای منظم را برای دستیابی به هدف هایتان آماده کنید. خبر غیر منتظره‌ای به دست تان می‌رسد. با اتفاق‌های غیرمنتظره کنار بیایید و اجازه ندهید این اتفاق‌ها شما را از مسیر دلخواه تان در زندگی دور کند.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

ابجد فال شما : آ ج ب

تعبیر فال ابجد: انسان توانمندی هستید و مهارت‌های زیادی دارید. با این حال آن‌گونه که باید و شاید از مهارت‌های خود بهره نمی‌گیرید. ادامه این شرایط اصلا به صلاح شما نیست. توانمندی‌های خود را به رخ دیگران بکشید و تا می‌توانید هنرنمایی کنید. به مهمانی یا جلسه کاری دعوت هستید و در این مراسم افراد سرشناسی حضور دارند، درنتیجه به هر قیمتی که شده در این مراسم حضور پیدا کنید و با آشنایی با افراد سرشناس و مهم، فرصت‌های بیشتری را برای موفقیت تجربه کنید. به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق ‌زندگی‌تان می‌رسید و عشقی بی‌پرده و خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنید

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع رصد روز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی