کد خبر : 29450

حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران

جزییات دریافت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران

جزییات دریافت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را در این مطلب میخوانید .

مستمری و مقرری بهمن ماه بازنشستگان و بازماندگان صنعت نت به همراه چهارمیلیون تومان پرداخت مناسبتی عید سعید مبعث و اعیاد شعبانیه و دومیلیون و پانصد پاداش نوروزی و کمک هزینه عائله مندی و کمک هزینه فرزند واریز شد.به نقل از  محمد مخبر در آیین تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سراسر کشور سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه دولت با جدیت پیگیر متناسب سازی حقوق بازنشستگان است و تا پایان دولت این موضوع حل خواهد شد، گفته است: حداقل کف حقوق ماهیانه ۶ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی از نظر دولت قابل قبول نیست و باید مساله حداقل حقوق دریافتی و افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی هر چه سریعتر حل شود.این اظهارات معاون اول رییس‌جمهور در حالی است که صولت مرتضوی، وزیر کار نیز در این جلسه تاکید داشته است: توجه به معیشت و افزایش حقوق بازنشستگان همزمان با اجرای طرح‌های توسعه درمان دنبال می‌شود. پیش از این، اما رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده درباره افزایش حقوق گروه‌های حقوق بگیر و بازنشستگان در لایحه بودجه ۱۴۰۳ گفت بود: ضریب حقوق حقوق بگیران ۲۰ درصد افزایش پیدا کرد و بازنشستگان کف حقوق‌شان ۹ میلیون تومان است.

مهدی مسکن مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری درباره واریز معوقات حقوق بازنشستگان توضیحاتی ارائه داد. مستمری و مقرری بهمن ماه بازنشستگان و بازماندگان صنعت نت به همراه چهارمیلیون تومان پرداخت مناسبتی عید سعید مبعث و اعیاد شعبانیه و دومیلیون و پانصد پاداش نوروزی و کمک هزینه عائله مندی و کمک هزینه فرزند واریز شد. مسکنی تاکید کرد: این پرداخت‌ها تا پایان سال به صورت ماهانه و تا تکمیل و تسویه کامل معوقات عزیزان مشمول با تامین اعتبار لازم و همکاری سازمان برنامه و بودجه ادامه خواهد یافت.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شهر خبر
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ناشناس

  یک ریال اضافه پرداخت نکردند

 • مهین

  ما که سه میلیون هفت صد می گیریم خودم هم اجاره نشنم ماهی دومیلیون میدم چکار کنم

 • احمد رضا مکتوبیان

  حقوق بازنشستگان و مستمر بگیران هر چقدر هست 4 میلیون تومان اضافه واریز شود دو روز دیگه یک مبلغ عالی برای بازنشستگان و مستمر بگیران واریز شود

 • S.j

  چرا دروغ میگید چه سودی برای شماها داره هیچ چیز اضافی ندادن بس....

 • ناشناس

  مثل شبکه آی فیلم چیزهای خیلی تکراری می گوید

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی