کد خبر : 29435

فال تاروت | فال تاروت ۲۳ اسفند

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت ابله

کارت ابله :  شاید به نظر دیگران مثبت نگری شما کورکورانه و غیر واقع گرایانه باشد، اما شما در حال حاضر یک دید درست و کامل نسبت به وضعیت موجود دارید. شرایط کیهانی فعلی باعث شده است که شما فکر کنید اگر چالشی را بپذیرید می توانید از پس هر مانعی به خوبی بر بیایید. خوشبختانه امروز اوضاع به نفع شماست و تقریبا همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. با این حال باید حواستان باشد که به جای به خطر انداختن موقعیت خود، با پذیرفتن کمک هایی که به شما پیشنهاد می شوند بیشترین استفاده را از امروز ببرید.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز ممکن است در برابر پذیرفتن موقعیت خیلی خوبی که برایتان فراهم شده است کمی شک و تردید از خودتان نشان دهید، آن هم فقط به این دلیل که این فرصت آنقدر خوب به نظر می رسد که نمی توانید واقعیت داشتن آن را باور کنید. با این حال اگر به جای بهترین احتمالات بدترین آنها را در نظر بگیرید به شدت در اشتباه هستید. اجازه ندهید ترس شما از تغییرات پیش از آن که اصلا هیچ مشکلی وجود داشته باشد برای شما مشکل ساز شود.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز شما نگران این هستید که چطور می توانید از پس این همه مسئولیت های اجتماعی که در برنامه امروزتان قرار دارند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما در حال حاضر آنقدر بین اطرافیانتان محبوب شده اید که دیگر وقتی برای خودتان باقی نمی ماند. در هر صورت شکایت کردن و نق زدن در مورد شرایط موجود هیچ چیز را تغییر نخواهد داد، شاید بهتر باشد «نه» گفتن را کمی بیشتر تمرین کنید و بین خودتان و دیگران حد و مرزهایی تعیین کند و برای فضای شخصی خودتان ارزش و اهمیت بیشتری قائل شوید.

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت جهان

کارت جهان :  امروز شما مجبور شده اید که از محدوده ی امن خود فراتر بروید و هر قدمی که در این جهت بر می دارید برایتان آزار دهنده است. درست است که در عالم رویاهایتان حتی به دوردست ترین نقاط هم سفر می کنید، اما در واقعیت هنوز به طور کامل برای این کار احساس آمادگی نمی کنید. اما این نکته را به یاد داشته باشید که غرق شدن در عالم رویاها شما را از دنبال کردن اهدافتان در واقعیت دور خواهد کرد، دیر یا زود باید در عالم واقعیت نیز به دنبال خواسته هایتان بروید و از دیوارهایی که به دور خود کشیده اید فراتر بروید.

فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز قدرت باورهای شما چنان محکم است که می توانید با قدرت اراده و افکار خود آنچه می خواهید را به وجود بیاورید. اما این را به یاد داشته باشید که مجبور کردن دیگران به پذیرش خواسته هایتان باعث خواهد شد که آنها از شما فاصله بگیرند. نسبت به تصمیمات خود محکم و متعهد باشید، اما در راه رسیدن به آنها از خودتان انعطاف پذیری نشان دهید. اگر می خواهید رهبر خوبی باشید باید سعی کنید به جای اینکه زور بگویید تأثیرگذار باشید.

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز ما نسبت به ظاهر خود حساسیتی بیشتر از همیشه دارید، دلیل آن هم این است که می خواهید با ظاهرتان در زمینه ی حرفه ای تأثیرگذار باشید. شما نگران این هستید که مبادا تلاش هایتان در به نمایش گذاشتن توانایی هایتان در صورتی که ظاهری بیش از حد جدی نداشته باشید نتیجه ی مورد نظرتان را نداشته باشند. اما مخفی کردن لبخندتان کار بسیار دشواری خواهد بود و به تمرکز خیلی بالایی نیاز خواهد داشت. به هر حال اگر مخاطب شما همانی باشد که به دنبالش هستید نیازی به نقش بازی کردن نخواهد بود

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت عدالت

کارت عدالت :  امروز شاید مجبور به گرفتن تصمیمات مهمی باشید و از دوستان و عزیزانتان انتظار داشته باشید که به شما کمک کنند. اصلا تا به حال با خودتان فکر کرده اید که چرا اینقدر انتظاراتتان از آنها زیاد هستند. انگار از آنها بیشتر از خودتان انتظار دارید و این کار شما اصلا عادلانه نیست. شاید دلیل این رفتار شما این باشد که آنها را بیشتر از خودتان قبول دارید و لازم است که در این نگرش خود تغییر ایجاد کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز به کارهایی که می توانید انجام دهید تا وضعیت حرفه ایتان بهتر شود خوب فکر کنید. شما خواسته های خودتان را به وضوح بیان کرده اید، اما انگار دیگران هیچ توجهی به گفته هایتان ندارند. شاید برای بیان خواسته هایتان به دنبال افراد اشتباهی رفته اید. شاید این نشانه ای است برای این که به دنبال آرزویی که مدت ها داشته اید بروید و برای خودتان یک کار و کاسبی مستقل به راه بیندازید. شما خلاقیت بالایی دارید و ایده های تجاری خوبی هم در سر دارید، چرا آنها را به کار نمی گیرید؟

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت ملکه

کارت ملکه :  این که آنقدر به اطرافیان خود نزدیک باشید که بدانید در صورت نیاز به کمک کافی است یک اشاره کنید تا آنها به یاریتان بشتابند واقعا نعمت بزرگی است. البته این وضعیت دو طرفه است و شما هم آماده اید تا در صورت لزوم به آنها کمک کنید.  شما خودتان هم در انجام کارهایتان توانایی بسیار زیادی دارید، اما همکاری با دیگران شما را قادر می سازد که حتی از رویاهایتان هم فراتر بروید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز شما به خاطر نشان دادن نهایت تلاش خود و داشتن بهترین عملکردی که از دستتان بر می آید مورد تحسین و توجه دوستان و آشنایانتان قرار دارید. شما وقت خودتان را بیهوده تلف نمی کنید و برنامه ای هدفمند دارید که دیگران را تشویق می کند با شما همراه شوند و بخشی از نقشه هایتان باشد. با این همه به دست آوردن موفقیت به این سادگی هم نخواهد بود و برای به دست آوردن آن باید سخت کار کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت ابله

کارت ابله :  دیگران امروز فکر می کنند که خیلی بهتر از خودتان می دانند چکار باید بکنید و چه کاری به نفعتان است، اما نظرات و ایده های آنها برای شما آنقدر عجیب هستند که ترجیح می دهید کمک هایشان را نپذیرید. چه شما بخواهید و چه نخواهید آنها با نظرهایشان سرتان را به درد خواهند آورد. با این حال بهتر است ذهن بازی داشته باشید، اگر بخواهید بیش از اندازه روی نظرهای خودتان پافشاری کنید و همان راه و روش های قدیمیتان را ادامه دهید فرصت های بسیار خوبی را از دست خواهید داد.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت شیطان

کارت شیطان :  امروز به هیچ عنوان زمان خوبی برای استراحت کردن و بیخیال بودن نسبت به کارها و مسئولیت هایتان نخواهد بود. کارهای ناتمام بسیار زیادی در انتظراتان هستند که باید انجام شوند و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند. خوشبختانه کاری که دیروز به نظرتان غیر ممکن می رسید و امیدی به انجام آن نداشتید امروز به راحتی انجام خواهد شد. البته که پروژه ها و کارهایتان به اراده و پشتکار و تلاش بسیار نیاز دارند، اما امروز انرژی خیلی راحت تر جریان پیدا می کند و می توانید کارهایی بیش از آنچه خودتان انتظار دارید به انجام برسانید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ انلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی