کد خبر : 29379

فال شمع | فال شمع ۱۹ اسفند

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال شمع

فال شمع متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین 

شخصی در حق شما بدی و شرارتی خواهد کرد. اما شما او را مورد عفو و بزرگواری خود قرار خواهید داد / یک ماجرا یا اتفاق تازه در خانواده شما روی خواهد داد که بسیار خوشایند است / دیدار و روبوسی با یک یا چند نفر از بستگان یا دوستان نزدیک خواهید داشت.

فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

 با آشفتگی و اغتشاش‌های فکری خود را درگیر نسازید، زیرا جسم و روح شما بسیار حساس و شکننده است / پیغامی که حامل شادی و سعادت فراوان برای شماست، به شما خواهد رسید

فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

جایی می‌خواهید بروید. شک و تردید نداشته باشید، با روی باز و گشاده از شما استقبال خواهد شد / بهره یا سودی که از نظر مالی منتظرش بوده و یا هستید به شما خواهد رسید.

فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین تیر

 شرایط زندگی شما به یکباره و ناگهانی به شرایطی بسیار عالی تبدیل خواهد شد و به یک مقام بالا و موقعیتی برجسته نایل خواهید شد.فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین مرداد

خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید / در یک شادی و خنده فراوان قرار خواهید گرفت / روابط عاشقانه و احساسی خواهید داشت.

فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

شما فردی جسور و شجاع هستید که به هر چه اراده کنید به خواسته و نیاز قلبی خود خواهید رسید. زیرا همواره توکلتان بر خدا است.

فال شمع ۱۹  اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

یک نفر به شدت به محبت و مهربانی شما نیاز‌مند است. محبت خود را از او دریغ نکنید / شما در زندگی فردی و اجتماعی خود در مسیر روشنی قرار خواهید گرفت.

فال شمع ۱۹  اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

 کارت عشق دارید، بزودی از یک عشق خوشحالی فراوان خواهید داشت. / به هدف و مقصودی که دارید، روز به روز و لحظه به لحظه نزدیک‌تر خواهید شد. اقبال شما هرچه در زندگی جلو‌تر می‌روید بلند‌تر و به روشنی بیشتری دست یافته و خوشبخت‌تر خواهید بود.

فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین آذر

روابط عاشقانه و احساسی خواهید داشت / در یک مراسم عزاداری شرکت خواهید کرد که مقداری متاثر و اندوهگین خواهید شد. با آشفتگی و اغتشاش‌های فکری خود را درگیر نسازید، زیرا جسم و روح شما بسیار حساس و شکننده است. 

فال شمع ۱۹  اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین دی

در یک گردهمایی بزرگ شرکت خواهید کرد که این موضوع بسیار به نفع شماست جانب احتیاط را رعایت کنید، مراقب جوانب کارتان بوده و با اندیشه عمل کنید. بی گدار به آب نزنید.

فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین بهمن

شخصی هست که شما را در رفتار و گفتار مثبتی که دارید الگو و نمونه قرار داده است. این شخص از نزدیکان و دوستان شما می‌باشد. / بزودی مسیری را در زندگی انتخاب خواهید کرد که مثبت و روشن است و با نتیجه‌ای عالی همراه است.

فال شمع ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

تلاش و کوشش شما برای رسیدن به یک ثروت یا مال، بسیار به نتیجه‌ای مثبت منتهی خواهد شد / همسر شما برای یک ماموریت کاری سفری به خارج از کشور خواهد داشت.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع خبربان
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی