کد خبر : 29318

رپورتاژ

شتابدهنده دیموند برگزار می‌کند؛ چهارمین رویداد دورهمی استارتاپی دیموند با حضور مهندس برجسته و صادرکننده نمونه کشوری؛ «محمد رضا انصاری».

به گزارش ورنداز :

شتابدهنده دیموند برگزار می‌کند؛ چهارمین رویداد دورهمی استارتاپی دیموند با حضور مهندس برجسته و صادرکننده نمونه کشوری؛ «محمد رضا انصاری»

روز ۲۰ اسفند، ساعت ۱۷ تا ۲۰ رویدادی در دانشکده مدیریت تهران برگزار می‌شود که جذابیت بسیاری برای تیم‌های استارتاپی، و کسب و کارهای نوپا دارد.

محمد رضا انصاری ، رییس هیئت مدیره هلدینگ پرآوازه کیسون به عنوان سخنران اصلی یا همان Main Event ماجرا در این رویداد خواهد بود تا از نگفته‌های عالم سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری بگوید. این رویداد با اجرا و کارشناسی امیرحسین ثقه الاسلامی موسس رشدینو برگزار می شود و شامل یک پنل با حضور حامد تاج الدین مدیرعامل آچاره و علی سنگینیان معاون سرمایه گذاری گروه کیسون خواهد بود.برای ثبت نام در این رویداد می‌توانید از اینجا شروع کنید:

لینک ثبت نام
https://evand.com/events/devent4

دورهمی استارتاپی به همت شتابدهنده دیموند برگزار می‌شود. دیموند از سال ١٣٩٣ با هدف کمک به رشد کسب و کارهای نوپا، فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت اصلی دیموند، ارائه خدمات شامل آموزش، فضای کار اشتراکی، منتورشیپ، خدمات زیرساختی و ایجاد فضای رشد تیم های نوپا، در دوره شتابدهی و پیش شتابدهی است.برای ثبت نام در این رویداد می‌توانید از اینجا شروع کنید:

لینک ثبت نام
https://evand.com/events/devent4

دورهمی استارتاپی به همت شتابدهنده دیموند برگزار می‌شود. دیموند از سال ١٣٩٣ با هدف کمک به رشد کسب و کارهای نوپا، فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت اصلی دیموند، ارائه خدمات شامل آموزش، فضای کار اشتراکی، منتورشیپ، خدمات زیرساختی و ایجاد فضای رشد تیم های نوپا، در دوره شتابدهی و پیش شتابدهی است.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع دیجیاتو
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی