کد خبر : 29311

فال روزانه | فال روزانه ۱۵ اسفند

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه متولدین فروردین

به نظر می رسد در کارهایتان دچار رکود شده اید و نمی توانید به خوبی شرایط را کنترل کنید اما لازم است کمی بیشتر تحقیق کنید تا بتوانید موقعیت خود را ارتقا دهید. اگر می خواهید در روابط شخصی تان موفق باشید لازم استک می با سیاست بیشتری رفتار کنید و سعی کنید با حرف های محبت آمیز دل طرف مقابلتان را به دست آورید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

یک فرصت شغلی خوب به شما پیشنهاد می شود اما با قبول آن فشار کاری زیادی بر روی شما خواهد بود و مجبور هستید از اوقات فراغت خود کم کنید بنابراین لازم است با دقت به این مسئله فکر کنید. این روزها رابطه ی عاطفی شما پیچیده تر از گذشته شده است پس سعی کنید هنگام صحبت کردن بیشتر احتیاط کنید

فال روزانه متولدین خرداد

دوست دارید در جایی سرمایه گذاری انجام دهید اما این روزها باد بیشتر دقت کنید پس حتما قبل از هر تصمیمی به خوبی مشورت کنید تا بتوانید به سود خوبی برسید. به تازگی وارد یک رابطه ی عاشقانه شده اید که همه چیز برای شما تازگی دارد و دلتان می خواهد چیزهای بیشتری در مورد او بدانید.

فال روزانه متولدین تیر

در روزهای گذشته مشغله های کاری زیادی را پشت سر گذاشته اید و مجبور بودید تا دیروقت برای انجام وظایفتان تلاش کنید و ممکن است در این شرایط خانواده  ی شما هم از این شرایط ناراحت باشند. بنابراین سعی کنید امروز که تعطیل است؛ بیشتر در کنار خانواده باشید و با صحبت کردن و با آن ها روز خوبی را در کنارشان بگذرانید.

فال روزانه متولدین مرداد

رابطه ی عاشقانه شما دچار تغییرات زیادی شده است و باید سعی کنید از این شرایط به نفع خودتان استفاده کنید تا بتوانید یک رابطه ی خود و پایدار را تجربه کنید. امروز یک دیدار دوستانه خواهید داشت که در این دورهمی یکی از دوستان قدیمی خود را ملاقات می کنید که برای شما یادآور خاطرات زیادی خواهد بود.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز با چالش هایی همراه هستید زیرا برخی اتفاقات باعث شده است نتوانید از روز تعطیل خود لذت ببرید و لازم است برخی کارها را دوباره انجام دهید و یام شکلات را اصلاح کنید. این روزها به شدت مضطرب هستید و لازم است از اطرافیانتان بخواهید شرایط شما درک کنند و مراعات حال شما را بکنند.

فال روزانه متولدین مهر

این روزها لازم است تصمیم مهمی برای زندگی خود بگیرید پس از احساسی برخورد کردن با مسائل خودداری کنید و سعی کنید منطقی تصمیم بگیرید تا بعدها پشیمان نشوید. به زودی یک مهمانی در پیش دارید که لازم است از حالا مقدمات آن را فراهم کنید و لیستی بر اساس اولویت کارها تهیه کنید و به ترتیب به آن ها رسیدگی کنید.

فال روزانه متولدین آبان

گاهی به خاطر حرف های بیجای خود با اعضای خانواده تان دچار مشکل می شوید پس سعی کنید کمی حرف هایتان را جبران کنید  و از دلشان در بیاورید. امروز یکی از دوستانتان خبر عجیبی را به شما می دهد که باعث می شود کمی گیج شوید و برای تصمیم گیری های بعدی خود کمی مردد شوید و نتوانید تصمیم بگیرید.

فال روزانه متولدین آذر

در نظر دارید یک پروژه یا کسب و کار را شروع کنید اما لازم است بیشتر تحقیق کنید و در این زمینه با افراد آگاه و مطلع مشورت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. دغدغه های خانوادگی شما به تازگی حل شده است اما لازم هنوز هم از بحث های حاشیه ای خودداری کنید تا دوباره دچار بحث نشوید.

فال روزانه متولدین دی

امروز زمان زیادی را بیرون از خانه خواهید بود پس سعی کنید مواظب باشید زیرا ممکن است درگیر یک حادثه یا تصادف جزئی شوید. برای آن که بتوانید یک رابطه ی عاطفی خود داشته باشید لازم است کمی از خودخواهی ها و لجبازی ها کم کنید و در ابتدا سعی کنید به احساسات طرف مقابل هم اهمیت بدهیدو

فال روزانه متولدین بهمن

قصد دارید برای انجام کاری, یک تیم تشکیل دهید پس لازم است دور و بر خود را با دقت بیشتری نگاه کنید زیرا در اطراف شما افراد توانایی هستند که می توانند به خوبی با شما همکاری کنند. این روزها در محیط خانوادگی شما همه چیز به خوبی پیش می رود و می توانید احساس خوب و مثبتی در میان خانواده اتان کسب کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

اگر فکر می کنید روابط عاطفی شما به بن بست رسیده است لازم است کمی به خودتان و طرف مقابلتان فرصت بدهید زیرا تنهایی و فکر کردن می تواند ارتباط شما را بهبود ببخشد. برای برگزاری یک رویداد در تلاش هستید و امروز هم باید برای چک کردن همه چیز به محل کارتان بروید اما خیالتان راحت باشد زیرا همه چیز به خوبی پیشخ واهد رفت.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع صفحه فردا
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی