کد خبر : 29309

مهدی قائدی | جدایی مهدی قائدی از همسرش

مهدی قائدی بازیکن معروف ایرانی است که به واسطه همسرش در فضای مجازی بسیار پرحاشیه شده است.

به گزارش ورنداز :

جدایی مهدی قائدی از همسرش

مهدی قائدی بازیکن معروف ایرانی است که به واسطه همسرش در فضای مجازی بسیار پرحاشیه شده است. مهمترین حاشیه مهدی قائدی مربوط به تصادف شدیدش بود که منجر به کشته شدن یکی از دوستانش شد. مهدی قائدی که در امارات به سر می برد با نمایش زندگی لاکچری اش حواشی زیادی ایجاد کرده است.زن مهدی قائدی با انتشار تصاویر در فضای مجازی حاشیه های زیادی برای این بازیکن ایجاد کرده است. در ادامه به آخرین حاشیه از مهدی قائدی می پردازیم.قائدی حالا مهاجم تیم الاتحاد کلبا است و شاگرد فرهاد مجیدی و در لیگ امارات عملکرد قابل قبولی دارد. همین عملکرد هم او را نهایتا به اردوی تیم ملی در جام‌ملت‌ها تحمیل کرده است.

 مهدی قایدی تموم پستایی ک با ستاره(زنش) داشته رو پاک کردهIMG_20240304_162000_796

پست جدید مهدی قائدی: آغاز یک زندگی جدید!

یکی از نزدیکان مهدی قایدی ادعا کرده که این بازیکن از همسر خودش جدا شده و انتهای فصل میخواد با قراردادی بلند مدت برگرده استقلال!

مهدی قائدی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از انتشار اخباری در مورد زندگی خصوصیش و پاک کردن تمامی عکس های دونفره و عاشقانه با همسرش، به تازگی یک پست احساسی منتشر نمود و از همسفرش خداحافظی کرد! 

مهدی قائدی که به واسطه حضور فرهاد مجیدی در اتحاد کلبا به این تیم پیوست، با انتشار پست احساسی به جدایی فرهاد مجیدی از تیم فوتبال اتحاد کلبا واکنش نشان داد و برای او نوشتتو مسیر زندگی، همسفرهای زیادی آدمو تا مقصد همراهی می‌کنن و اینکه کی همسفرت بشه، شاید مهمتر از این باشه که مقصدت کجاست، اگرچه همسفر خوب، آدمو حتما به مقصد خوب هم می‌رسونه.

IMG_20240304_162001_330
 
 

من خوشحالم که توی این سفر طولانی آدمای بزرگی همسفرم بودن و چقدر خوشبختم که بخش مهمی از زندگیم رو با شخص شما گذروندم آقا فرهاد.

دوست داشتم تا ته این راه رو با هم بریم، ولی نشد اونجوری که شما برام مربیگری کردید، من براتون شاگردی کنم… البته مطمئنم دوباره من و شما همسفر می‌شیم و اون بار حتما جبران می‌کنم.

 

می‌دونم که توی ادامه زندگی و حرفه‌ای‌ حتما مثل قبل موفق می‌شید، چون یه مبارز هیچ‌وقت از نبرد عقب نمی‌کشه.

منبع روزانه، چند ثانیه
ارسال نظر

تبلیغات متنی