کد خبر : 29294

فال تاروت | فال تاروت ۱۴ اسفند

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

  فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز بالاخره احساس می کنید که دارید پیشرفت می کنید و همین هم باعث شده است با اراده و پشتکاری بیشتر برای به پایان رساندن پروژه هایی که مدت ها در جریان بوده اند تلاش کنید. پس از ساعت ها دقت و تمرکز بالاخره رتوش های نهایی را انجام داده و کار را به اتمام می رسانید. خوشبختانه تلاش هایتان بی نتیجه نخواهند بود و پاداش زحمات خود را دریافت خواهید کرد. مهارت هایتان در حال حاضر در سطح فوق العاده ای قرار دارند و می توانید از احساس رضایتی که وجودتان را فرا گرفته است لذت ببرید.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز وجود شما پر است از شور و نشاط و سرزندگی، اگر خوش شانس باشید و شریک زندگیتان را یافته باشید این احساسات باعث خواهد شد که روز بسیار زیبا و عاشقانه ای را در کنار هم بگذرانید. اما اگر هنوز مجرد هستید مجبور خواهید بود راه دیگری برای سوزاندن این همه انرژی پیدا کنید. بد نیست با یکی از دوستانتان به پیاده روی بروید و یا در یک ورزش گروهی شرکت کنید. شما در حال حاضر میل زیادی به داشتن روابط اجتماعی احساس می کنید و تنها ماندن اصلا برایتان خوشایند نخواهد بود.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز احساس می کنید که انگیزه لازم برای پیشرفت در کارهایتان را ندارید. نا امید نشوید! حتی اگر افکارتان کمی آشفته هستند و تمرکز روی کارتان برایتان دشوار است، هر پروژه ای که به عهده دارید را آغاز کنید. شاید کارتان در ابتدا طبق میلتان پیش نرود، اما میدان را خالی نکنید، بالاخره تلاش هایتان جواب خواهند داد. برای رسیدن به پاداش شیرینی که انتظارش را دارید باید سخت تلاش کنید و در انجام کارهایتان نظم داشته باشید.

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز احساس می کنید که انگار دارید همزمان در چند جهت مختلف می دوید. افکارتان آنقدر آشفته اند که احساس می کنید امروز نخواهید توانست هیچ کار مهمی را به انجام برسانید. این حالت شما کاملا طبیعی است، زیرا کارهای نیمه کاره ی بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و نمی دانید باید از کجا شروع کنید. به جای این که تسلیم این وضعیت شوید هر چه سریعتر خودتان را جمع و جور کرده و کنترل اوضاع را در دست بگیرید. اولویت هایتان را تعیین کرده و با برنامه ریزی پیش بروید.

 فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز بیرون آمدن از آن روتین همیشگی برایتان خیلی خوب خواهد بود و حال و هوایتان را به طور قابل توجهی تغییر خواهد داد. یکی از دوستانتان با لبخند مصنوعی اش سعی در مخفی کردن احساسات و مشکلات خود دارد، اما شما خیلی خوب می توانید حدس بزنید که حالش خوب نیست و دلتان می خواهد به دلیل این حالت او پی ببرید. بد نیست اگر بخواهید به دوست خود کمک کنید، اما اگر دیدید خودش تمایلی به صحبت کردن در مورد این موضوع ندارد شما هم دیگر پافشاری نکنید.

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  انرژی امروز باعث شده است تا یک بار دیگر جنبه های مختلف زندگی خود را از نظر بگذرانید. اگر فکر می کنید که کارتان آنقدرها که خودتان فکر می کنید از پسش بر می آیید برایتان چالش به همراه ندارد شاید وقت آن رسیده است که به ایجاد برخی تغییرات فکر کنید. اما پی بردن به این که چه کاری دوست دارید انجام دهید ممکن است برایتان کار دشواری باشد. شما خلاقیت بسیار زیادی در اختیار دارید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ارابه

کارت ارابه :  شما دارید خودتان را برای تغییراتی بزرگ در زندگی خود آماده می کنید. نه این که از کارتان و یا زندگی شخصیتان ناراضی باشید، اما احساس می کنید جای یک چیز بزرگی که خودتان هم دقیقا نمی دانید چیست در زندگیتان خالی است. در برابر موقعیت هایی که در برابرتان قرار می گیرند ذهنی باز داشته باشید و آنها را به دقت مورد بررسی قرار دهید. شاید جواب خود را در سفر و یا ادامه تحصیل پیدا کنید. اگر از این که خودتان به تنهایی این مسیر را در پیش بگیرید می ترسید دوستی را با خود همراه کنید.

 

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز به احتمال زیاد با شخص جدیدی آشنا خواهید شد که می تواند اثرات جدی و بزرگی روی زندگی شما، به ویژه در زمینه ی حرفه ای، داشته باشد. اگر کندی پیشرفتتان در محل کارتان برای شما نا امید کننده شده است خوشحال باشید. این شخص جدید می تواند راه تازه ای را برای بالا رفتن از پله های ترقی به شما نشان دهد. با وجود سردرگمی هایی که احساس می کنید، باید کارهایتان را طبق روند همیشگی خود انجام دهید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت عدالت

کارت عدالت :  شما برای چند ماه درگیری های بسیار زیادی داشته اید و زندگی شخصی و حرفه ایتان پر از اتفاقات مختلف بوده است. اگر با وجود این همه اتفاقی که در زندگیتان افتاده اند هنوز هم اوضاع برایتان بهتر نشده است، مطمئن باشید که به زودی این اتفاق خواهد افتاد. ترفیع رتبه به احتمال زیاد همراه با افزایش حقوق در انتظارتان خواهد بود. جای هیچ گونه تعجبی هم نیست. شما مدت ها برای آن برنامه ریزی و تلاش کرده اید و حالا حقتان است آنچه می خواهید را به دست بیاورید

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  امروز چشم و گوشتان را خوب باز کنید، زیرا از جاهایی که اصلا انتظارش را ندارید فرصت های جدیدی برایتان پیش خواهند آمد. شما خودتان را برای برخی تغییرات در زندگی شخصی یا حرفه ای خود آماده کرده اید. این که چه راهی را در پیش بگیرید کاملاً به خودتان بستگی دارد. این که خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید خیلی خوب است، اما به این شرط که جلوی پیشرفتتان را نگیرد.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  شاید در حال حاضر پولی بیشتر از حد نیازتان در دست داشته باشید، به جای خرج کردن آن برای چیزهای بیهوده ای که هیچ نیازی به آنها ندارید، این پول را به طور عاقلانه ای مصرف کرده و یا روی چیز با ارزشی سرمایه گذاری کنید. به نفعتان است که لذت های زودگذر را برای رسیدن به منافع اقتصادی بزرگ در آینده کنار بگذارید. شاید رفتارتان به نظر دیگران کمی عجیب و بی حساب و کتاب باشد، اما خودتان خوب می دانید که چکار دارید می کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز برای شما روز جالبی خواهد بود، به این شرط که چشم هایتان را خوب باز کنید و فرصت هایی که برایتان پیش می آیند را از دست ندهید. از پذیرفتن چالش های تازه وحشت نداشته باشید. حتی اگر نسبت به توانایی های خود تردید دارید هم فرصت مورد آزمایش قرار دادن آنها را از دست ندهید. اگر دیگران فکر می کنند که شما می توانید در این چالش موفق باشید خودتان هم باید این فرصت را به خودتان بدهید.

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی