کد خبر : 29292

سهام عدالت | سود سهام عدالت

خبر خوش وزارت اقتصاد درباره زمان پرداخت سود سهام عدالت را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

سود سهام عدالت

خبر خوش وزارت اقتصاد درباره زمان پرداخت سود سهام عدالت را در این مطلب میخوانید .

وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: مرحله دوم سود سهام عدالت تا هفته پایانی اسفندماه سال جاری پرداخت می‌شود.

دولت در سال‌ ۱۴۰۱ برای پرداخت به موقع سود سهام عدالت تلاش کرد و همواره تلاش می‌کند تا سود سهام عدالت را زودتر از زمان دولت‌های قبل پرداخت کند.

بر این اساس سازمان بورس اعلام کرد: باتوجه به دستور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی به منظور پرداخت به موقع مرحله دوم سود سهام عدالت در سال ۱۴۰۲ تمام تلاش‌ها بر این است تا هفته پایانی اسفند ماه سال جاری پرداخت شود.

 

بر اساس این گزارش، هرگونه پیامک واریز سود سهام عدالت جعلی و کلاهبرداری است.

مبلغ واریز سود سهام عدالت در مرحله دوم تغییر می کند؟ | خدمات مربوط به سهام عدالت نیازمند پرداخت هزینه نیست

سازمان خصوصی سازی نیز اعلام کرد: انتشار برخی اخبار نادرست توسط برخی افراد برای مقاصد کلاهبرداری و اخاذی از مردم از طریق انتشار در شبکه های مجازی و یا پیامک تلفنی و ارسال لینک سایت های جعلی و منتسب به نام سازمان خصوصی سازی با سرشناسه های مختلف در خصوص موضوع سهام عدالت جعلی است و هرگونه واگذاری سهام عدالت پس از تصویب سبد سهام در هیات وزیران و تصویب سازوکار واگذاری از جمله تعیین اولویت های مشمولین در شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل (۴۴) قاون اساسی انجام خواهد شد و آخرین تصمیمات در این خصوص از طریق سایت سازمان به نشان www.ipo.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین اطلاع رسانی در خصوص زمان و نحوه واریز سود سهام عدالت نیز تنها از طریق سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به نشانی www.sahamedalat.ir و سایت سازمان خصوصی سازی به نشانی www.ipo.ir انجام خواهد شد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ناشناس

  اکه ندن هی

 • mhd

  این که قراره ۳۰ درصد کمتر از مرحله اول بدن چی اینم شایعه و کلاهبرداریه ؟؟؟ کجا کم آوردین که میخواین با این ۳۰ درصد جبرانش کنید ؟؟؟

 • ناشناس

  سلام من اصلا سهام عدالت دریافت نکردم الان دوسال هستش که ثبت‌نام کردم قرار بودبرای اونای که جا ماندن واریز شود دقیقا کی واریز میکنن

 • ناشناس

  واقعا با ۴۰۰یا ۵۰۰میشه چیکار کرد ؟ همه چیز گرون شده ولی سود سهام و زیاد نمیکنن که لااقل مردم بتونن یه خرید ریز کنن . سهام کمیته امداد و غیره فقط زیاد میشه خنده داره

 • محمد

  سلام چرا سود سهام عدالت کم شده هر سال که سود شرکت‌ها بیشتر میشه

 • 34551

  هرسال میرم جلو تر سود سهام عدالت کم میشه شد سر کار رفتن من سال اول۱۷۰ تومن داد سال بد۱۵۰ تومن

 • 34538

  خب دیگه انتخابات تموم شد وگرنه که وعده نمیدادن

تبلیغات متنی