کد خبر : 29275

فال تاروت | فال تاروت ۱۳ اسفند

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت 

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز به جای این که علامت سوال های مهمی که بالای سرتان قرار گرفته اند را خط بزنید، سوال هایی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند با دیگران مورد بحث قرار دهید. شاید شما فکر کنید که هیچ کس به خوبی خودتان نمی تواند برای مشکلات موجود در این دنیا راه حل پیدا کند، اما در اشتباه هستید، پس با دیگران در این مورد صحبت کنید و ببینید آنها در این مورد چه نظری دارند. امروز دوستانتان حتی اگر فقط از طریق تشویق کردن شما به دنبال کردن رویاهایتان هم که باشد، به حمایت از شما خواهند آمد.

 فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز بال هایتان را باز کرده اید و احساس می کنید که امروز انرژی فوق العاده ای برای تغییر و تحول در خود دارد. شما اکنون این فرصت را دارید که در راه رسیدن به هر چیزی که می خواهید قدم هایی بزرگ تر از همیشه بردارید. شاید وقت آن رسیده باشد که تغییرات جدی در برنامه ها و همچنین نگرش خود ایجاد کنید. تفاوت هایی که در نگرش و عقاید شما و دیگران وجود دارند را با روی باز پذیرا باشید. وقتی به یک مسئله از زوایای مختلف نگاه کنید آن را خیلی بهتر درک خواهید کرد.

 فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز مسائل روانی و عاطفی برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و ذهنتان را بیشتر به خود مشغول می کنند. سعی نکنید مشکلات را موشکافی کنید، زیرا این کار تنها باعث بیشتر شدن و پیچیده تر آنها خواهد شد. درگیر جزئیات نشوید و با آنها به عنوان یک چیز کلی روبرو شوید. امروز شاید در خیالتان فکر کنید که بودن در کنار دوستان صمیمی باعث خواهد شد که حالتان بهتر شود، اما وقتی در کناران هستید خواهید دید که همچنان بیقرار هستید.

 

 فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز وقتی دارید با جدیت تمام تلاش می کنید که به اوضاع سر و سامان بدهید و همه چیز را در حالت تعادل نگه دارید، فراموش نکنید که از وقتتان لذت هم ببرید و کمی هم خوش بگذرانید. احساس خوشحالی، به ویژه در چنین روزی، یکی از عناصر مهم زندگی است. هر چقدر انرژی مثبت بیشتری داشته باشید راحت تر خواهید توانست با موقعیت هایی که در برابرتان قرار می گیرند روبرو شوید. یک لبخند ساده می تواند شما را از هر دری که بخواهید عبور دهد.

 فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز در مورد مسائلی که پیش می آیند زیاد احساساتی نشوید. شما فکر می کنید که دارید در احساسات خود غرق می شوید، اما اگر حواستان را جمع نکنید خودتان را در باتلاقی گرفتار خواهید یافت که فرار از آن برایتان دشوار خواهد بود. حتما با یکی از دوستان صمیمی خود که مورد اعتمادتان است درد دل کنید تا رویارویی با احساستان برایتان آسانتر شود. امروز پی بردن به نیت واقعی اطرافتان کاری دشوار به نظر می رسد، مخصوصا اگر کلامشان موافق باشد اما در عمل چیز دیگری نشان دهند.

 فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت جهان

کارت جهان :  امروز برای شما روز خیلی خوبی خواهد بود. شما می توانید انرژی موجود در امروز را به صورت مثبتی احساس کنید. وقتی به این انرژی مثبت اجازه بدهید وجودتان را در بر بگیرد بقیه ی چیزها به طور خودبخود روبراه خواهند شد. اعتماد به نفس خودتان را حفظ کنید و نگاهی مثبت به دنیای اطرافتان داشته باشید. هر آنچه پیش از این در زندگیتان بوده است را امروز در پرونده ی گذشته قرار داده و کنار بگذارید. شما اکنون می توانید هویت خود را بازسازی کنید و تغییراتی که همیشه می خواسته اید را در شخصیت خود ایجاد کنید.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ارابه

کارت ارابه :  شما معمولا ترجیح می دهید راهتان را آهسته و پیوسته پیش بروید، اما امروز ممکن است لازم باشد چند باری میانبر بزنید. موقعیت هایی که به یکباره و از جایی که اصلا انتظار ندارید برایتان فراهم می شوند را غنیمت شمرده و مورد استفاده قرار دهید. به شانستان اعتماد کنید و ببینید شما را به کجا خواهد برد. کمی ماجراجویی کنید هیچ ضرری به حالتان نخواهد داشت. خلاقیت شما امروز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می توانید یک شاهکار فوق العاده خلق کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت درویش

کارت درویش :  امروز دلتان نمی خواهد در انجام کارهایتان از دیگران تبعیت کنید و ترجیح می دهید روزتان را طوری برنامه ریزی کنید که تا جای ممکن تنها باشید و با دیگران ارتباطی نداشته باشید. با این حال در خانه ماندن و تمیز کردن منزلتان یا خوابیدن به مدت طولانی را به عنوان راهی برای این کار به شما توصیه نمی کنیم. سعی کنید سر خودتان را با انجام کارهای مورد علاقه تان گرم کنید. البته این را هم فراموش نکنید که همیشه بودن در کنار دیگران فرصت های زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز از انجام کارهای تکراری و کسل کننده ی همیشگی خسته شده اید و دلتان می­خواهد در برنامه خود تغییرات جدی ایجاد کنید و یک تکان اساسی به زندگیتان بدهید. با این حال بهتر است قبل از هر کاری این نقشه ی هیجان انگیزتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید زیرا به احتمال زیاد کارها طبق انتظارات شما پیش نخواهند رفت. نیاز شما به ایجاد تنوع در زندگیتان کاملا منطقی و قابل ستایش است، اما ارزش این را ندارد که بخواهید زندگیتان را آنقدر پیچیده کنید که کنترل آن از دستتان خارج شود.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز ایجاد تعادل بین نیازی که به حفظ ثبات در رابطه عاطفی خود دارید و میلی که به داشتن آزادی فردی احساس می کنید به نظرتان کار بسیار پیچیده ای خواهد بود. نه این که برنامه ای سری و مخفیانه داشته باشید که بخواهید آن را از طرف مقابلتان مخفی کنید، به هیچ وجه، فقط دلتان نمی خواهد که انتظارات دیگران محدودتان کنند. خوشبختانه میانه روی برای شما در حال حاضر خیلی هم دشوار نخواهد بود، چون میلتان به بیان احساسات درونیتان چندان قوی نیست و خودتان را به دردسر نخواهید انداخت.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  شما آماده اید تا دست به کار شده و نقشه هایتان را عملی کنید، اما هنوز همه ی جزئیات مرتب نشده اند و برخی مسائل به رسیدگی بیشتری نیاز دارند. خوشبختانه هنوز وقت کافی برای سر و سامان بخشیدن به این اوضاع را در اختیار دارید و می توانید قطعات ریز باقی مانده را طوری کنار هم بچینید که کارتان به خوبی پیش برود. با وجود اینکه امروز کمی بی صبر و قرار هستید، اما باید احتیاط کنید زیرا رفتارهای حساب نشده می توانند تلاش ها و زحمات قبلیتان را به خطر بیندازند. کلید رسیدن به هر چیزی داشتن صبر است.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز بین وقت گذراندن با دوستان و عزیزانتان و یا تنها ماندن در خانه و داشتن یک روز آرام مردد هستید. فکر انجام کاری که دوست دارید با یک دوست صمیمی یا یکی از اعضای خانواده بسیار آرامش بخش به نظر می رسد. از طرفی هم ممکن است ترجیح بدهید بعد از یک دوره ی پر جنب و جوش پس از پایان کار روزانه زودتر به خانه بروید و استراحت کنید. یادتان باشد تصمیمتان هر چه که باشد این فرصت را خواهید داشت که بین این دو تعادل برقرار کنید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی