کد خبر : 29245

مرخصی سربازان | مرخصی سربازان در عید

جزییاتی از مرخصی سربازان در عید نوروز را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

مرخصی سربازان 

جزییاتی از مرخصی سربازان در عید نوروز را در این مطلب میخوانید .

مدت مرخصی سربازان در عید نوروز مشخص شد

مرخصی سربازان در عید نوروز به مدت یک هفته خواهد بود.تعطیلات نوروز برای این افراد همچون سایر کارکنان منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح است. 

سردار موسی کمالی درباره مرخصی سربازان برای تعطیلات سال نو گفت: تعطیلات نوروز برای این افراد همچون سایر کارکنان منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح است. تعطیلات نوروز برای سربازان احتمالا از ۲۷ اسفند آغاز خواهد شد و تا پایان روز ۱۳ فروردین ماه ادامه خواهد داشت، البته همانطور که اشاره شد سربازان در دو گروه دسته بندی شده و هر گروه به مدت یک هفته به مرخصی اعزام خواهند شد.

۴ روز مرخصی تشویقی به سربازان برای مشارکت در انتخابات

فرمانده فراجا خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات ناامیدی دشمن و شکست آن‌هاست و همه باید در پای صندوق های رای حاضر شویم. سربازان نیز برای مشارکت در انتخابات ۴ روز مرخصی تشویقی می گیرند.

فرمانده کل انتظامی کشور: سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند ۴ روز مرخصی تشویقی می گیرند.

فرمانده کل انتظامی کشور از اعطای ۴ روز مرخصی تشویقی به سربازان فراجا خبر داد.

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور امروز در همایش بصیرت‌آفرینی کارکنان فراجا که در ستاد فرماندهی برگزار شد، بزرگ‌ترین افتخار سربازان را خدمت به ملت ایران دانست و گفت: امروز سربازان اسرائیلی بیش از ۳۰ هزار نفر را به شهادت می‌رسانند و پس از آن اقدام به رقص و آواز می‌کنند. این در حالی است که سربازان در جمهوری اسلامی ایران آماده فداکاری برای مردم خود و مقابله با زورگویان هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور با یادآوری اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی دوران خدمت سربازی را یک دوره مقدس می‌دانند، این نکته را گوشزد کرد که جوانانی که به سربازی می‌آیند، از نظر تجربه و تحمل سختی‌ها متفاوت با دیگر جوانان هستند.

سردار رادان به رویکرد حاج قاسم سلیمانی در دفاع از میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: این شهید بزرگوار در وصیت‌نامه خود اصرار داشت که روی سنگ مزارش بنویسند «سرباز وطن» و امروز نیز در نیروهای مسلح از سرباز تا سردار، همه افراد، سرباز ولی فقیه باشند.

فرمانده فراجا با تاکید بر اینکه سربازان وطن از دل شهرها تا مرزها آماده جان‌فشانی برای ملت ایران هستند تا مردم در آسایش و امنیت باشند، گفت:‌ یکی از وظایفی که ما در ماموریت‌ها انجام می‌دهیم، حفظ امنیت انتخابات است. تامین این امنیت وظیفه سنگینی است که فرزندان این آب و خاک بر عهده دارند.

سردار رادان تاکید کرد: همه ما هم‌قسم شدیم امنیت انتخابات پیش رو را که با حضور پرشور مردم برگزار می‌شود، تامین کنیم.

وی حضور در عرصه انتخابات را یک تکلیف برای آحاد ملت ایران دانست و گفت: ملت ایران این بار نیز در یازدهم اسفند به تکلیف خود عمل می‌کند.

فرمانده فراجا خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات ناامیدی دشمن و شکست آن‌هاست و همه باید در پای صندوق های رای حاضر شویم.

وی اعلام کرد: سربازان فراجا برای مشارکت در انتخابات یازدهم اسفند ۴ روز مرخصی تشویقی می گیرند.

انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سهیل شهری خبرنگار

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی