کد خبر : 29243

فال تاروت | فال تاروت ۱۰ اسفند

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت راهبه اعظم (پاپ بانو)

فروردینی ماهی جان، تو آماده ای، برج حمل. رابطه شما آماده است تا به نقطه عطف جدیدی دست یابد - ارتباط باز و صادقانه. این یک چیز است که به شریک زندگی خود اجازه دهید شما را در سطحی سطحی بشناسد، اما اکنون عشق رشد کرده است، و هر دوی شما آماده هستید تا از طریق حقیقتی که خام و زیبا است، عمیق تر در عشق بروید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت چرخ ثروت، معکوس

 

اردیبهشت ماهی، شما آماده نیستید. فکر می‌کردید برای یک رابطه آماده هستید و همه چیز را به خطر می‌اندازید. اسمش را بگذارید پاهای سرد یا ترس از تعهد، دیگر به این موضوع در یک نور نگاه نمی کنید. شما به زمان بیشتری نیاز دارید و مهم است که در مورد احساسات خود صادق باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت سه چوبدست، معکوس

خرداد ماهی عزیز، رشد شخصی به زمان و تعهد نیاز دارد، اما این کارت تاروت می گوید که شما نمی خواهید آنچه را که برای تحقق آن لازم است سرمایه گذاری کنید. ممکن است فکر کنید که هنوز هم این کار را انجام خواهید داد و در حین رفتن همه چیز را متوجه خواهید شد. اما قبل از ثبت نام در یک دوره یا متعهد شدن به پیوستن به یک گروه، به آن فکر کنید. با خودت صادق باش. این تنها راه است.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت برج، معکوس

تیرماهی جان، گفتند نه. اگر شرایط را بهتر درک کرده باشند، می توانید سعی کنید آنها را به انجام کاری که فکر می کنید واقعاً می خواهند انجام دهند، تشویق کنید. اما شما باید رد را در ارزش اسمی بپذیرید. یک شخص به این دلیل تغییر نمی کند که شما می خواهید، او این کار را زمانی انجام می دهد که در درون خود تصمیم گرفته باشد که این همان کاری است که می خواهد انجام دهد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت ده سکه، معکوس

مرداد ماهی، اوضاع کمی متشنج است. ازدواج یا هر نوع شراکت دوران سختی را پشت سر می گذارد. شما باید سوار موج شوید و در آنجا آویزان شوید. به فرآیند اعتماد کنید. اگر می ترسید که شریک زندگی تان همه چیز را خراب کند، باور کنید که این یک دست انداز در جاده است. چیزها یک راه خنده دار برای دور زدن کامل دارند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

شهریور ماهی، عشق سخت. ممکن است شاهد اتفاقاتی در رابطه خود باشید. می توانید منفعلانه بنشینید و منتظر بمانید تا باد کند. یا، می توانید با مشکل مقابله کنید. خطاب به یک فرد یا مواجهه با موقعیتی که شما را آزار می دهد، دشوار است. اما این کارت تاروت می گوید مهم است که در صورت امکان به زودی به موضوع رسیدگی شود.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت ملکه جام، معکوس

مهرماهی عزیز، شما نیاز به استراحت دارید. می توانید به رفتن و رفتن ادامه دهید و تا زمانی که می خواهید شمع را از دو طرف آن بسوزانید. با این حال، شما می خواهید قدم بردارید و کاری برای خود انجام دهید تا قلب، ذهن و روح خود را دوباره پر کنید. شما سزاوار کمی وقت برای من هستید. خود را با یک روز آبگرم یا ماساژ پذیرایی کنید. برای یک وعده غذایی خوب بیرون بروید یا غذای خود را سفارش دهید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت نوباوه جام، معکوس

آبان ماهی ها، کسی هیچوقت بزرگ نمیشه آنها علاقه ای به قبول مسئولیت ندارند و شاید هرگز نخواهند داشت. اگر احساس می‌کنید که نمی‌توان به این شخص وابسته بود، با انتظاری که از او دارید، خودتان را بدبخت نکنید. شخص دیگری را پیدا کنید که بتوانید بدون نگرانی از اینکه توپ را رها می کند به او اعتماد کنید

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

آذر ماهی جان، بله، تو میتونی. می توانید به آن سفر بروید یا با یک دوست به تعطیلات بروید. شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید. آیا خوب است که از حمایت دوستان و خانواده خود برخوردار شوید؟ البته! اما ممکن است آن را نگیرید. خودت انتخاب کن!

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت درویش، معکوسدی ماهی عزیز، شما می توانید در میان جمعیت باشید و همچنان احساس کنید که تنها هستید. حتی اگر ممکن است از تنهایی خود احساس ناراحتی کنید، در واقع تجربه خوبی است که گاهی اوقات آن را تجربه کنید. این روز به شما یاد می دهد که روی پای خود بایستید و به شما می آموزد که خودکفا باشید. شما در طول این فرآیند قوی تر و با اعتماد به نفس می شوید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت تک سکه

بهمن ماهی عزیز، درهای فرصت به روی شما باز می شود. ممکن است شغلی برای شما پیش بیاید، یا پیشنهادی برای پیوستن به پروژه ای که موفقیت آمیز خواهد بود ممکن است برای شما پیش بیاید. آنچه بسیار مهم است این است که فرصتی را رد نکنید زیرا فکر می کنید استفاده از آن برای شما غیرممکن است. اگر در مقابل شما ظاهر می شود، احتمالاً برای شماست

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت ده چوبدست، معکوس

اسفند ماهی ها، شما تمام آنچه را که لازم بود انجام داده اید. شما درس ها را آموخته اید و بر آنها مسلط شده اید. اکنون که این سفر به پایان رسیده است، وقت آن رسیده است که رها کنید و ادامه دهید. این روز شما را به یک دوراهی می‌رساند و باید مسیر جدیدی را انتخاب کنید، اما نمی‌توانید به آنچه قبلا بود بازگردید. آن در بسته است.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی