کد خبر : 29190

فال تاروت | فال تاروت ۸ اسفند

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید 

فال تاروت متولدین فروردین:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز چشم هایتان را که باز می کنید احساس می کنید که موقعیت برای پیشرفتتان فراهم است و می توانید رشد زیادی چه در زندگی شخصیتان و چه در زمینه ی حرفه ای داشته باشید. شما می خواهید بیشترین استفاده را از امروز ببرید تا در محل کارتان توجه مقام های بالا دست خود را جلب کنید و مورد تحسین آنها قرار بگیرید. فقط یادتان باشد که زمانی را هم به عشق اختصاص بدهید. جادوی عشق در زندگیتان تأثیر فوق العاده ای خواهد داشت. به احساسات خود گوش فرا دهید و در بیان آنها جسارت بیشتری از خود نشان دهید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ

کارت پاپ :  شما معمولا ترجیح می دهید حرف هایتان را در دل خودتان نگه دارید، اما امروز بدتان نمی آید که به یک فعالیت گروهی بپیوندید. شاید بعضی از دوستانتان شما را به یک دور همی در یک رستوران دعوت کرده باشند، یا همسایه تان به شما پیشنهاد کرده باشد سری به او بزنید. فرقی نمی کند که در چه گروهی قرار بگیرید، در هر صورت حضور در این جمع برایتان خوب خواهد بود و هم حالتان را خوب می کند و هم زمینه ی آشنایی با افراد جدیدی را برایتان فراهم می کند.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت امپراطور

کارت امپراطور  :  امروز رابطه ای تنگاتنگ با دنیای تکنولوژی خواهید داشت. اگر احساس می کنید برنامه هایی که برای بودن در کنار دوستان و نزدیکان خود چیده اید بیش از اندازه سنگین هستند و اجازه نمی دهند به کارهای شخصیتان رسیدگی کنید سعی کنید طوری که طرف مقابلتان را ناراحت نکنید برخی از این برنامه ها را حذف کنید، آخر هفته فرصت جبران این کارتان را خواهید داشت.

 

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ستاره

کارت ستاره :  شما موجودی اجتماعی هستید و امروز توجه زیادی را به خود جذب خواهید کرد. شما احساس خیلی خوبی نسبت به خودتان دارید و فکر می کنید که ظاهرتان هم خیلی بهتر از همیشه شده است؛ فقط شما اینطور فکر نمی کنید، دیگران هم متوجه این موضوع شده اند. امروز حتما وقت گذراندن با دیگران را در برنامه ی خود جای بدهید. شما انسانی توانا و با استعداد هستید و بودن در کنار دیگران درخشش ویژه ای به این توانایی هایتان می بخشد.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  شما ذاتا آدم رمانتیکی هستید و امروز هم عشق و روابط عاطفی ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. به شخصی که دوست دارید فکر می کنید و بخاطر داشتن او خدا را شکر می کنید، و یا اگر هنوز تنها هستید در دلتان آرزو می کنید که ای کاش می توانستید هر چه زودتر نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کنید. اگر مجرد هستید و واقعا قصد پیدا کردن عشقتان را دارید باید برای این کار کمی برنامه ریزی کنید!

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ابله

کارت ابله :  شما امروز تمام مدت در حال رویاپردازی خواهید بود. شاید موضوع این رویاها برایتان اهمیت چندانی هم نداشته باشد، فقط دلتان می خواهد خودتان را در عالم خیال غرق کرده و از دنیای واقعی فرار کنید. اما خودتان خیلی خوب می دانید که چنین راه حلی در دراز مدت به کارتان نخواهد آمد. امروز اهدافی که در مورد رابطه عاطفی خود دارید ناگهان برایتان اهمیت زیادی پیدا کرده اند و به فکر آینده ی این رابطه هستید. اگر شرایط فعلی آن چیزی که شما انتظار داشته اید نیستند خودتان را سرزنش نکنید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :   تحت شرایط کیهانی موجود از لحاظ عاطفی احساس امنیت کنید، اما باید مواظب باشید که برای به دست آوردن این حس ثبات و امنیت کار اشتباهی نکنید. شما استعدادهای ناشناخته ای دارید که ممکن است امروز برایتان آشکار شوند. شاید مسئولیت جدیدی که به عهده تان گذاشته شده باعث شود به این توانایی خود پی ببرید و از این کشف خود بسیار خوشحال خواهید شد. کمی فکر کنید و ببینید چطور می توانید آن را به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار دهید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ملکه

کارت ملکه :  شما امروز به اطرافیان خود توجه زیادی نشان می دهید و دلتان می خواهد به هر چند نفری که از دستتان بربیاید کمک کنید، اگر از دستتان بر می آمد حتی دنیا را هم نجات می دادید. اگر برای انجام کار خیری داوطلب لازم باشد شما حتما اولین نفر خواهید بود. با وجود این که شما دقیقا می دانید که چه می خواهید، وقتی پای بیان کردن آنچه در قلبتان می گذرد به میان می رسد از همیشه ساکت تر می شوید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز شما درکی عمیق تر از آنچه واقعا برایتان اهمیت دارد پیدا خواهید کرد و آنچه کشف می کنید شما را غافلگیر خواهد نمود. مادیات برای شما خیلی کمتر از معنویات اهمیت دارند و شما بالاخره پس از مدت ها به این واقعیت پی خواهید برد. داشته هایتان در مقابل خانواده و دوستانتان برای شما هیچ ارزشی ندارند و عزیزانتان برایتان در اولویت هستند. تحت شرایط کیهانی به وجود آمده ممکن است طی چند هفته ی آینده روابط عاطفیتان تا حدود زیادی از کنترل شما خارج باشند.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز شاید با گروهی جدید آشنا شده و یا با یکی از دوستان و همکاران قدیمی خود دیدار داشته باشید که فرصت های کاری جدیدی را به شما پیشنهاد می دهند. به این پیشنهاد خوب فکر کنید. شما به طور معمول امنیت را از طریق ایجاد ساختارهای پایدار در زندگی خود به دست می آورید. البته عشق نیز برایتان از این اصل مستثنی نیست و آن را کاملا جدی می گیرید و سعی دارید عشق واقعی را به دست بیاورید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز شما به طور معمول به روابطی جذب می دهید که به شما اجازه می دهند استقلالتان را حفظ کنید و خود واقعیتان باشید. اما امروز به طور غیر منتظره ای دلتان می خواهد به عشقتان بچسبید و طوری برخورد می کنید که انگار به او نیازمند هستید و این رفتار، آن هم از جانب کسی مثل شما می تواند برای طرف مقابلتان ناخوشایند و آزار دهنده باشد. اشکالی ندارد اگر بخواهید به عشقتان نزدیک شوید، اما فاصله ی ضروری را رعایت کنید و بگذارید طرف مقابلتان بتواند نفس بکشد.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز نسبت به دعوت هایی که از شما می شود و افراد جدیدی که در مقابلتان قرار می گیرند با روی باز برخورد کنید. تغییرات برای شما در راه هستند و شما برای این که این تغییرات به خوی و به نفع شما پیش بروند باید آنها را پذیرا باشید. حتی اگر مجرد باشید این امکان وجود دارد که با یک نفر آشنا شوید که به شریک راهتان تبدیل خواهد شد. به احساسات خود توجه کنید و اجازه دهید حس درونیتان در این زمینه راهنمایتان باشد و خیالتان راحت باشد که اشتباه نخواهید کرد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی