کد خبر : 29092

فال تاروت | فال تاروت ۲ اسفند

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز برنامه خودتان را کمی سبک تر کنید و اگر کارها به شما اجازه می دهند کمی به خودتان استراحت بدهید. در مکالماتی که با دیگران دارید متوجه خواهید شد که مکالماتتان با آنها خیلی فعال تر از همیشه هستند و بهتر پیش می روند. فقط یادتان باشد همان طوری که شما انتظار دارید وقتی حرف می زنید دیگران به حرف هایتان توجه کنند، شما هم باید زمانی که آنها صحبت می کنند دقت بیشتری به حرف هایشان نشان داده و فقط به فکر جوابی که قرار است بدهید نباشید. امروز تبادل دو جانبه ی افکار و اطلاعات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز با اعتماد به نفس تمام آنچه فکر می کنید باید بگویید را به زبان بیاورید. کلمات شما تأثیر بسیار زیادی روی اطرافیانتان خواهند داشت، پس کلمات خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. در فعالیت های بدنی که فرصت حضور در یک گروه را برایتان فراهم می کنند رکت کنید و همزمان هم به سلامتی خود رسیدگی کنید و هم نیاز خود به حضور در اجتماع و ارتباط با دیگران را برآورده سازید. امروز کار کردن برایتان بسیار خسته کننده خواهد بود و دلتان پر می زند برای این که وقتتان را با عزیزانتان بگذرانید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت برج

کارت برج :  امروز ممکن است وضعیت با ثباتی که برای خود ساخته بودید به لرزش در بیاید و ثبات اولیه ی خود را از دست بدهد، اما جای هیچگونه نگرانی نیست. کافی است کمی انعطاف پذیرتر باشید و اصرار به حفظ کردن خود در این وضعیت نداشته باشید. خنده و شوخی را وارد جریان اتفاقات امروز کنید و ایده هایی که در سر دارید را با اطرافیان خود مبادله کنید. خوشبختانه امروز شما توانایی ویژه ای در قانع کردن دیگران دارید و می توانید کاری کنید که به مسائل از زاویه دید شما نگاه کنند.

 

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز شما هیچ بهانه ای برای تنبلی کردن نخواهید داشت. پس صبح زود از خواب بیدار شده و روزتان را شروع کنید. هرچقدر که امروز فعالتر باشید به همان میزان هم خوشحال تر خواهید بود. از غار تنهایی خود بیرون آمده و در مورد افکار و ایده هایتان با اطرافیان خود صحبت کنید. به حرف های آنها هم گوش کنید؛ نه این که فقط بشنوید، واقعا به آنچه می گویند گوش بدهید. سعی کنید انعطاف پذیر باشید و به احساسات اطرافیانتان توجه بیشتری نشان دهید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ابله

کارت ابله :  اجازه ندهید که در سکون و رکود گیر کنید و زمام امور زندگیتان را در دست بگیرید. ببینید امروز چقدر کار می توانید انجام دهید و در کارهایتان تا چه حد پیش می روید. به کارهایی که فکر م یکنید مدت هاست پیشرفتی نداشته اند نگاهی بیندازید و ببینید برای به حرکت در آوردن آنها چه باید بکنید. شاید نتوانید همین امروز برنامه هایی که برای آنها دارید را عملی کنید، اما همین که به فکر راه حلی برای آنها باشید و وقت و انرژی لازم را صرفشان کنید هم کفایت خواهد کرد.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز شما احساس می کنید که بار سنگینی از روی دوشتان برداشته شده است و خیلی راحت تر شده اید. شاید سبکبارتر از قبل شده باشید، اما هنوز تنش های عاطفی زیادی در زندگیتان وجود دارند که باید به آنها رسیدگی کنید. زمان آن فرا رسیده است که کمی بیشتر به وضعیت سلامتی خود اهمیت بدهید. به پیاده روی و ورزش بروید و مصرف دخانیات را قطع کرده و یا به حداقل برسانید. انجام فعالیت های بدنی نه تنها باعث بهتر شدن حال جسمانی شما خواهد شد، بلکه ذهن شما را نیز بازتر میکند.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت جهان

کارت جهان :  شما برنامه ی فشرده ای برای زندگی و آینده ی خود تدارک دیده اید؛ بار مسئولت هایی که پذیرفته اید کمی بیش از حد توانتان است و این موضوع باعث شده که فشار خیلی زیادی را روی خودتان احساس کنید. امروز کمی از تلاش بی وقفه ی خود برای بالا رفتن از پله های ترقی دست بردارید و نگاهی به دنیای اطرافتان بیندازید و ببینید دور و برتان چه می گذرد. کمی بیشتر با اطرافیان خود وقت بگذرانید به شما کمک خواهند کرد تا بخشی از تنشی را که در درونتان وجود دارد را تخلیه کنید و حال بهتری داشته باشید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز به اخبار توجه کنید و حداقل تیترهای اصلی همه ی روزنامه ها را بخوانید؛ نه فقط روزنامه های پر فروش، همه ی روزنامه ها! به خوانده هایتان فکر کنید و آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. سعی کنید با این کار دانش خود را از دنیای اطرافتان بالا ببرید. کسب اطلاعات همیشه بخش مهمی از به دست آوردن قدرت بوده است. شاید ترجیح می دادید که امروز به حال خودتان رها شوید، اما مسئولیت هایی که نسبت به اعضای خانواده، کارتان و جامعه ای که در آن زندگی می کنید دارید، نمی گذارند وقتتان را در عالم تنهایی خودتان بگذرانید. اگر می خواهید دیگران برای شما وقت بگذارند شما هم باید برای آنها وقت بگذارید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت ستاره

کارت ستاره :  امروز روز فوق العاده ای است برای این که به محض بیدار شدن، از تخت خود بیرون پریده و یک دنیا کاری که برای انجام دادن دارید را هرچه سریعتر شروع کنید. شاید کمی شک و تردید داشته باشید و یا ندانید که از کجا باید شروع کنید، اما نگران این چیزها نباید. حتی اگر از یک کار به کاری دیر بپرید هم مشکل خاصی برایتان پیش نخواهد آمد و در پایان بخش عمده ای از کارهایتان را به انجام خواهید رساند. در هر گروهی که قرار می گیرید حرف های خود را با صراحت بیان کنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  شما دارید تلاش می کنید که کنترل تمام زندگی خود را در دست گرفته و تنها کارگردان فیلم زندگی خود باشید، اما انگار بخشی از کلیدهای رسیدن شما به موفقیت در دست های دیگران قرار گرفته اند. در حال حاضر همکاری با دیگران در جهت رسیدن به اهدافتان حرکت عاقلانه ای خواهد بود. اما اگر یکی از اطرافیانتان قصد داشته باشد قدرتی که دارد را به رختان کشیده و شما را بازیچه ی دست خود قرار دهد، کنار آمدن با او برای شما سخت خواهد بود. وقت خودتان را برای مبارزه با کمی که از کمبودهای روانی رنج می برد هدر نکنید و سعی کنید راهی برای کنار آمدن با او پیدا کنید. یادتان باشد هدف اصلی شما به دست آوردن موفقیت است.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  رفتار فوق العاده­ ای که یکی از دوستان و یا اقوامتان امروز با شما دارد باعث شده به این فکر کنید که شاید کاسه ای زیر نیم کاسه است. شما احساس می کنید که او قصد دارد با این رفتار خود شما را تحت فشار بگذارد تا کاری که از شما انتظار دارد را انجام دهید. اما به احتمال زیاد این نظریه ی شما کاملا اشتباه است و هیچ کس قصد ندارد برای شما نقشه بکشد و مشکل از بی اعتمادی شما به جو مثبتی است که اطرافتان را فرا گرفته است. امروز اوضاع نسبت به چند روز گذشته رو به بهبود خواهد بود.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز وقتی با دیگران حرف می زنید احساس می کنید که انگار دارید با دیوار حرف می زنید و آنها هیچ علاقه ای به داستان های شما از خود نشان نمی دهند. شاید بهتر باشد به جای این که مدام در مورد نقشه هایی که برای زندگی و آینده ی خود دارید حرف بزنید آنها را عملی کنید و از این طریق توجهی که از دیگران انتظار دارید را به دست بیاورید. امروز شما از لحاظ جسمی خیلی قوی هستید و انرژی زیادی در اختیار دارید. شاید رفتن به باشگاه بهترین راه برای تخلیه ی بخشی از این انرژی بسیار زیاد باشد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی