کد خبر : 29047

یارانه نقدی | قطع شدن یارانه نقدی

جزییاتی از استفاده از کالابرگ الکترونیکی در فروشگاه ها را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

کالابرگ الکترونیکی

جزییاتی از استفاده از کالابرگ الکترونیکی در فروشگاه ها را در این مطلب میخوانید .وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: کلیه افراد هفت دهک مشمول دریافت یارانه کالابرگ الکترونیکی در صورت استفاده از کالابرگ الکترونیکی با قطع یارانه مواجه نخواهند شد. 

مسئولان وزارت کار با انتشار گزارشی تصویری در سایت اطلاع رسانی دولت، اطلاعات مربوط به اجرای طرح کالابرگ را به همراه جزئیات دیگری از اجرای این طرح اعلام کردند. کلیه فروشگاه‌های رفاه، جامبو، افق کوروش، وال مارکت، هفت و گندم فعلا جزء شبکه متصل به برنامه کالابرگ الکترونیکی وزارت تعاون هستند و باید در زمینه خرید یازده قلم اعلام شده مشمول این طرح با مشتریان مشمول همکاری به عمل آورند. 

مشمولین می‌توانند با نصب اپلیکیشن «شما» به این آدرس از اطلاعات تکمیلی و راهنمایی‌های وزارت کار در زمینه کالابرگ الکترونیکی بهره‌مند شوند.وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده است که تنها مرجع اعلام کننده جزئیات مربوط به یارانه‌ کالابرگ الکترونیکی مقامات این وزارتخانه هستند.

چندی پیش داوود منظور (رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور) نیز با اعلام این مطلب وزارت تعاون را تنها منبع انتشار اخبار این حوزه معرفی کرد.

سهیل شهری خبرنگار

منبع شهر خبر
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی