کد خبر : 29026

فال روزانه | فال روزانه ۲۸ بهمن

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه متولدین فروردین

اخیرا دلیل تمام اتفاقات بد زندگی تان را اطرافیان تان می دانید اما در واقع، این شمایید که مسئول زندگی خودتان هستید. اگر اکنون نتوانید روی پای خودتان بایستید، تا آخر عمر وابسته دیگران خواهید بود. بی شک نه شما و نه دیگران همچین رفتاری را نمی پسندند. پس دست به کار شوید. امروز در برخورد با دوستی، خبرهای خوبی می شنوید که اگر پیگیرشان باشید، تغییراتی مثبتی در زندگی تان به همراه خواهد داشت. دوستی منتظر شماست، قبل از آنکه دیر شود، به سراغ اش بروید. خودباوری و اعتماد به نفستان این روزها بسیار کم شده است، دلیل ان صحبت های یکی از دوستان و اتفاق های ناگواری است که این چند وقته برایتان رخ داده، بهتر است تا دیر نشده به خودتان تکانی بدهید و از این حال خارج شوید. شما ترجیح می دهید که به ندای قلبتان گوش کنید تا این که با عقلتان رفتار کنید، اگه انتخابتان این است منتظر عواقبش هم باشید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما فرد حساسی هستید. به عنوان مثال با دیدن مشکلات دیگران یاد مشکلات خودتان می افتید اما آیا منطقی است که از تکرار این خاطرات ناراحت شوید؟ در هر صورت این حساسیت شما بی مورد است و باید هر چه و زودتر آن را برطرف کنید. حتی اگر نتوانستید به تنهایی بر آن غلبه کنید، بهتر است از مشاور کمک بگیرید. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود که اگر خودتان را به خوبی در مصاحبه آن نشان دهید، موفقیت های زیادی در انتظارتان خواهد بود. تغییر بزرگی در زندگی تان ایجاد می شود که روحیه تان را از این رو به آن رو می کند. این روزها با کمی افسردگی دست و پنجه نرم می کنید گاهی لازم است از مردم فاصله بگیرید، نگران نباشید با دوری از جمع‌ها هیچ اتفاقی برایتان نمی افتد اما حضورتان این روزها در جمع های ناشناخته می تواند کار دستتان بدهد. با حرف کسی دلشوره به دلتان افتاده، بهتر است بدترین حالت ممکن را در نظر بگیرید تا نگرانی‌تان کم شود

فال روزانه متولدین خرداد

شما سختی های زیادی را تا به حال متحول شده اید اما به زودی پاداش تمام صبر و تحمل هایتان را خواهید گرفت. از آن به بعد زمان استراحت و خوشی است، بنابراین  امیدوار باشید. امروز فردی با شما تماس می گیرد و درخواستی از شما می کند، اگر فکر می کنید که نمی توانید آن را قبول کنید، خجالت را کنار بگذارید و «نه» بگویید. نه گفتن مهارتی است که باید از همین حالا تمرین کنید. در رابطه عاطفی عقل تان یک چیز و دلتان چیز دیگری می گوید. بهتر است که با تکیه به هر دو تصمیم بگیرید. شخصی چهره اصلی اش را به شما نشان می دهد، اگر او را دوست ندارید و حضورش ناراحتتان می کند بهتر است از او دوری کنید، لزومی ندارد به خودتان فشار بیاورید. چشم به چیزی که مال شما نیست نداشته باشید، تنها برای خودتان دردسر درست می کنید حتی اگر به خودتان حق می دهید. به گل و گیاه در خانه‌تان بیشتر برسید انرژی شان حالتان را خوش می کند.

فال روزانه متولدین تیر

امروز یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان شما را وادار به کاری می کند که تمایلی به انجام آن ندارید. در این شرایط باید به ندای قلب تان گوش دهید یا به حرف دیگران؟ ما اولین گزینه را پیشنهاد می دهیم، از این رو که شما بهتر از هر کس دیگری به شرایط زندگی خود آگاهید و می دانید که چه چیزی به صلاح تان و چه چیزی به ضررتان است. اگر فردی شما را ناراحت کرده، به جای این که پشت سرش حرف بزنید، رودر رو با خود او صحبت کنید تا کدورت ها هر چه زودتر برطرف شوند. از تخیلتان بهتر استفاده کنید. در مورد مسایل عاطفی فکرهای عجیب و غریبی به مغزتان خطور می کند. از دست کسی عصبانی هستید. احتمالا به سفری دور خواهید رفت،راهی برای موفقیتتان در کاری باز می شود و کلیدی به دستتان داده می شود، بهتر است هوشیار باشید و ‌اجازه ندهید کسی با زبان بازی حواس شما را پرت کند.

فال روزانه متولدین مرداد

شرایط حاضر بر وفق مرادتان نیست. اگر چه شما به آرامش احتیاج دارید اما موانع موجود نمی گذارند. پیشنهاد می کنیم که چند روز به سفر بروید و از همه چیز به دور باشید. اگر نگران روند کارهایتان هستید، آنها را به فردی قابل اعتماد بسپارید و مطمئن باشید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اخیرا انتظارتان از زندگی زیاد شده است. اگر چه این حالت طبیعی است و ممکن است برای هر فردی رخ دهد اما اگر واقع بین نباشید، افسردگی عمیقی را تجربه خواهید کرد. گرچه به نظرتان بعید می آید اما راه بازگشت برایتان باز است و هنوز می توانید جبران کنید انسان جایزالخطاست و به شرط جبران کردن خطایش بخشیدنی است، تقصیر کارهایتان را به گردن روزگار و دیگران نیندازید. از شخصی کمک بگیرید راهی که پیش گرفته‌اید بسیار تاریک و پر خطر است و توقع خود را از دیگران کم کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

احساس می کنید که امروز روز شما نیست. شاید احساس ناراحتی و افسردگی کنید اما یادتان باشد که همیشه شرایط بر وقف مرادتان نیست. پس اگر می خواهید که از این شرایط استرس زا دور باشید، خودتان را کنار بکشید. حتی اگر امکانش هست، مرخصی بگیرید و در خانه بمانید و کاری را که بدان علاقه دارید انجام دهید. به دنبال تغییری در زندگی تان هستید اما نمی دانید که از کجا شروع کنید. شاید بد نباشد این کار را از دکوراسیون خانه تان انجام دهید سپس به دنبال تغییرات بزرگ تری مانند تغییر شغل باشید. پیشرفت شما در گرو همین تغییرات است. برای وقت خودتان و دیگران ارزش قائل شوید. کارتان در یک سازمان دولتی درست می شود اما باید صبر و حوصله بیشتری از خودتان به خرج دهید. اگر حق کسی را به گردن دارید آن را ادا کنید. افرادی که دوروبرتان هستند می خواهند بدانند در چه حالی هستید نگران احوالتان هستند. شما احتیاج به استراحت و حضور در جمع‌هایی که دوستتان هستند دارید.

فال روزانه متولدین مهر

اخیرا شریک زندگی تان کمی خودخواهانه رفتار می کند و این موضوع شما را ناراحت کرده است. به عنوان مثال او آزادی را که به خود می دهد، برای شما قائل نمی باشد. اما سعی کنید که آرامش خودتان را حفظ کنید و گفتگو را به زمانی که هر دوی شما سرحال و آرام هستید، محول کنید. مدت هاست به فکر حل کردن مسئله ای هستید، به زودی گره هایی برایتان باز می شود و حقایقی بر شما روشن می شود که تغییرات کوچک اما مهمی را در زندگی تان رقم خواهد زد. یک میهمانی هیجان انگیز در راه دارید، آن را از دست ندهید. به تئاتر یا کنسرت یا سینما بروید تا روحتان آرام بگیرد. یک اتفاق خوشایند برایتان رخ داده که فعلا از آن بی خبرید اما کم کم نتایجش را خواهد دید. بهتر است با دوستی قدیمی تماس گرفته و حالش را بپرسید. از لاکی که برای خودتان درست کرده‌اید خارج شوید وگرنه روزی به خودتان می آیید که دیگر تنها مانده‌اید.

فال روزانه متولدین آبان

خودتان را برای یک روز پر از هیجان آماده کنید، به این علت که هم در محیط کار و هم در خانه پیشرفت های قابل ملاحظه ای را احساس خواهید کرد. این موفقیت ها نتیجه سخت کوشی هایتان بوده است، پس از آن نهایت لذت را ببرید. زمان خوبی است تا برای علاقمندی های شخصی و هدف هایی که در سر دارید، در راستای همین پیروزی، برنامه ریزی کنید. حال که ذهنیت خوبی از خودتان را در ذهن دیگران ساخته اید، می توانید برای دریافت کمک روی دیگران نیز حساب کنید. در مورد مطلبی که پیش آمده گرچه حق با شماست اما سعی کنید با گفته‌ها و رفتارتان او را که بسیار دوستش دارید نیازارید چون با این اشتباه فقط کار خودتان را سخت تر می کنید و تازه در نهایت بدهکار هم می شوید. دنیای شما با هنر گره خورده است، خودتان را از بحث های بیهوده و فرسایشی دور نگه دارید.

فال روزانه متولدین آذر

مدت هاست ایده ای در سر دارید. تصمیم گرفته اید که آن را با یکی از دوستان تان عملی کنید. اگر چه دوست تان قابل اعتماد است اما واحب نیست تمام زیر و بم کار را نشان اش دهید یا به بیانی فوت کوزه گری خود را فاش کنید. هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. بنابراین محتاطانه و قدم به قدم جلو روید. اگر در رابطه عاطفی تان به مشکل برخورده اید، راه حل شما پیش خودتان هست. بنابراین به جای فشار آوردن به شریک زندگی تان، ریشه مشکل را در خودتان جستجو کنید. در مورد مسئله ای که از همه جوانب آن آگاهی کامل ندارید در جمع نظری ندهید، مطمئنا باعث خجالت خودتان می شود. قدر داشته‌هایتان را بدانید. حتی اگر به چشمتان کوچک و بی مقدار باشد. کافی است یکی از آنها را از دست بدهید تا متوجه بشوید، چه گوهر گرانبهایی را از دست داده‌اید. علاج واقعه قبل از وقوع بکنید.

فال روزانه متولدین دی

میان دو راهی رفتن و ماندن گیر افتاده اید. از طرفی دوست دارید که وارد یک رابطه شوید و از طرف دیگر از اتفاقات غیرمنتظره آن می ترسید. شما باید هنگام گرفتن تصمیم، تمام خاطرات و شک و دودلی های گذشته را دور بریزید و مطابق آنچه دلتان می خواهد، تصمیم بگیرید. مطمئن باشید که راه درست را به شما نشان خواهد داد. برای به دست آوردن آنچه در ذهن تان دارید، کافی ست که کمی صبر کنید. عجله تنها موانع شما را بیشتر می کند. به کمک یکی از دوستان نزدیک تان می توانید اطلاعاتی را که در به دست آوردن شان ناموفق بوده اید، به دست آورید. برای حفظ سلامتی‌تان بهتر است به تغذیه‌تان بیشتر توجه کنید. حواستان باشد تا فرصت ملاقات با شخصی را از دست ندهید. پس انداز حتی کم خوب است بخصوص که به زودی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. دیگران را فراموش نکنید امروز سراغ دوستانتان را بگیرید که پس فردا که به آنها احتیاج دارید بتوانید از آنها کمک بگیرید

فال روزانه متولدین بهمن

مدت هاست که به دور پاهایتان حصار تنیده بوده اید اما امروز از تمام آن محدودیت ها آزاد می شوید و هیچ چیز نمی تواند مانع از پرواز کردن شما شود. اگر امروز تمایلی به برقراری ارتباط با دیگران ندارید و ترجیح می دهید که در تنهایی سیر کنید. نگران نشوید، از فردا همه چیز به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. فقط حواس تان باشد که دیگران به خصوص شریک زندگی تان را از خودتان نرنجانید. در انتهای روز خبر خوبی از طرف یکی از نزدیکان تان می شنوید که خوشحال تان خواهد کرد. خبری به شما داده می شود، بهتر است صبر داشته ‌باشید و تعجیل ‌نکنید. مراقب ‌زبانتان ‌باشید. گوهری با ارزش  به شما بخشیده‌اند؛ سهی کنید آن را حفظ کنید.احتمال تغییر مکان برایتان زیاد است. دلتان ‌می خواهد شغلتان را تغییر بدهید، بهتر است اول شغل جدید را پیدا کنید. برای ‌پاکسازی ‌بدنتان آب فراوان بنوشید و ورزش را فراموش ‌نکنید

فال روزانه متولدین اسفند

شما وقت تان را صرف کارهای بیهوده کرده اید و دلیل آن هم بی برنامه گی در زندگی بوده است. اگر بتوانید راهی که مناسب شما است را انتخاب کنید، آینده ای روشنی به خصوص از نظر مالی در انتظارتان خواهد بود. هر لحظه فرصتی برای شکفتن شماست، بنابراین آن را از دست ندهید. به زودی در یکی از میهمانی ها یا مراسم، پیشنهادی به شما می شود. بهتر است برای جواب دادن عجله نکنید. شاید در ابتدا این پیشنهاد برایتان ناخوشایند باشد اما پس از فکر کردن می فهمید که ممکن است به نفع تان تمام شود. حواستان باشد از حق و حقوق دیگران نگذرید، مالی که برکتی ندارد به سر سفره‌تان نیاورید. از شکست نهراسید، اگر در مسیری که انتخاب کرده‌اید شکست خوردید بدون هیچ واهمه ای راه دومی که در ذهن داشتید انتخاب کنید، هوشیار اگر باشید می توانید از این شکست به نفع خودتان استفاده کنید کافی است مهره‌هایتان را درست بچینید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع تصویر زندگی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی