کد خبر : 28976

فال تاروت | فال تاروت ۲۵ بهمن

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت 

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :   امروز با دوست یا یکی از اعضای خانواده تان برای موضوعی برنامه ریزی می کنید. اگر چه ممکن است که کارهایتان طبق برنامه پیش نرود اما در نهایت تمام آنها به بهترین شکل ممکن عملی می شوند. فقط کافی است که از حرکت نایستید و به راهتان ادامه دهید. شما فرد ایده آلیستی هستید که می خواهید همه چیز مطابق میل شما پیش رود اما گاهی باید آنچه سرنوشت برایتان رقم می زند را بپذیرید. شما به هدف هایتان می رسید اما کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید. تحت هر شرایطی امید و انگیزه خود را از دست ندهید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت شیطان

کارت شیطان :  یکی از نزدیکان تان به دلیل فشارهایی که اخیرا به او وارد شده، صبر خود را از دست داده و زود از کوره در می رود. حتی ممکن است که بر سر شما هم داد بزند. این موضوع شما را نگران می کنید زیرا دلیل تغییر رفتارهای او را نمی دانید. در این شرایط بهتر است که با او صحبت کنید و به او بفهمانید که شرایط اش را درک می کنید. نشان دهید که حامی او هستید و تنهایش نمی گذارید. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود، اگر چه تمایل زیادی به آن ندارید اما بد نیست که در موردش فکر کنید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت عدالت

کارت عدالت :  یک ایمیل یا تلفن کاری به شما می شود که کمی ناراحت تان می کند، از این رو که باید زمان بیشتری را به کار کردن بگذرانید. شما احساس می کنید که رفتاری که با شما دارند ناعادلانه نیست، پس اگر دوست ندارید آن را بپذیرید، از همان اول پاسخ منفی دهید. ارتباط تان را نیز با آن شخص کمتر کنید تا فکر سو استفاده از شما را از سرش بیرون کند. به زودی شجاعت لازم را برای اعترافی عاشقانه به دست خواهید آورید و تغییرات مثبت آن را در زندگی تان خواهید دید.

 

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ماه

کارت ماه :  خودتان را برای وقوع اتفاقی آماده کرده اید اما این اتفاق خیلی راحت از آنچه شما انتظارش را داشته اید می گذرد. البته شاید مجبور شوید مقداری از پول هایی که ذخیره کرده اید را نیز خرج کنید اما نگران نباشید زیرا تمام آنها به دست تان باز خواهد گشت. اگر مجرد هستید، فردی نظر شما را جلب می کند اما بهتر است که گول ظاهر را نخورید. شاید اکنون زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در رابطه عاطفی تان نباشد. پس فعلا  صبر کنید تا زمان موعود فرا رسد.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :   امروز موضوعی میان شما و شریک زندگی تان را شکراب کرده است. اگر چه از بیان احساسات واقعی تان می ترسید اما بهتر است آنچه در دلتان می گذرد را به زبان آورید. احتیاجی به عصبانی شدن نیست، همین که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید، بسیاری از مسائل حل می شود.  اگر می خواهید که امسال تصمیمات بزرگی در زندگی تان بگیرید، بهتر است اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و با بررسی تمام جوانب، بهترین راه را انتخاب کنید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ملکه

کارت ملکه :   امروز خبری به گوش تان می رسد که کمی گیج تان می کند. اما نگران نباشید زیرا این موضوع شامل حال شما نمی شود. پس بهتر است که آن را از ذهن تان دور کنید. اخیرا بحثی میان شما و یکی از نزدیکان تان رخ داده که شما را نگران کرده است اما بدانید که جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اگر کلامی که به زبان می آورید سنجیده باشد و به نرمی ادا شود، همه چیز به شرایط طبیعی خود باز خواهد گشت.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ابله

کارت ابله :  فردی برای کمک نزد شما می آید. اگر چه حل کردن آن کار زمان بری است اما به آن شخص و اطرافیان تان آرامش می دهد، پس تلاش خود را بکنید. مطمئنا خوبی شما جبران خواهد شد. موضوعی در رابطه با روابط عاطفی ذهن تان را درگیر کرده اما تظاهر می کنید که چنین نیست. اینکه سرتان را مانند کبک در برف کرده اید تنها به خودتان آسیب می رساند. پس به جای این که فرصت هایتان را از دست دهید، آگاهانه راهی را که خودتان فکر می کنید درست است پیش بگیرید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :   فردی قصد دارد که به طور پنهانی به شما نزدیک شود. بهتر است که از این کار او جلوگیری کنید زیرا که در زندگی تان اختلال ایجاد می کند. شاید اگر واضح تر اعتقادات و نظرات خود را بیان کنید، دیگران اجازه سواستفاده به خودشان ندهند. اگر این روزها تمرکزتان را بیشتر روی کارتان بگذارید، بازدهی بهتری خواهید گرفت. شریک زندگی شما به زودی موضوعی را با شما در میان می گذارد. به جای این که به سرعت به او پاسخ دهید، اول خوب فکر کنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  امروز خبری از یک دوست قدیمی و دور می شنوید. بدون قضاوت بهتر است تا زمانی که با دوستان تان صحبت کنید، منتظر بمانید. مطمئنا فردا ذهن شما نیز آزادتر خواهد شد و منطقی تر تصمیم می گیرید. از آنجا که شما عادت دارید ناراحتی تان را پشت کارهایتان پنهان کنید، امروز نیز این اتفاق برایتان می افتد. اما این کار در دراز مدت می تواند نتایج منفی بر جسم و روح تان وارد کند. بنابراین قبل این که خودتان را با خودخوری نابود کنید، حرف هایتان را با شخص دیگری در میان بگذارید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  از یکی از اطرافیان حرفی می شنوید که ذهن تان را درگیر می کند. اگر چه شما تا به حال بی تفاوت بوده اید اما این بار جور دیگری عکس العمل نشان می دهید که اصلا در حدتان نیست. بهتر است در این مورد با چند نفر دیگر از دوستان تان مشورت کنید. در این ارتباطات نه تنها راه حل مناسب را پیدا خواهید کرد بلکه رابطه شما نیز قوی تر از قبل می شود. پولی به دست تان می رسد که انتظارش را نداشته اید اما حواس تان باشد که آن را چگونه خرج می کنید. اسراف در چنین شرایطی اصلا به صلاح تان نیست.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت پاپ

کارت پاپ :   اختلاف نظر شما با یکی از نزدیکان تان موجب ناراحتی تان شده است. در این شرایط به جای عقب نشینی باید ارتباط تان را بیشتر کنید. این سوتفاهمی است که با حرف زدن برطرف می شود. بنابراین عقب ننشینید. با مشکلی  در محیط کار دست و پنجه نرم می کنید که کمی نگران تان کرده است. غرورتان را کنار بگذارید و از دیگران کمک بگیرید. مطمئنا آنها نیز روزی به شما احتیاج خواهند داشت. به زودی خبر خوب از طریق دوستی می شنوید که تمام شک و دودلی هایتان را دور می کند.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت خورشید

کارت خورشید :   چند وقتی است که برخی از کارهایتان را پشت گوش می اندازید اما دیگر بس است. از همین امروز که انرژی زیادی دارید اولین قدم را بردارید.  ممکن است که تلفن های مدام تمرکز شما را از بین ببرند، به همین دلیل سعی کنید که برای مدتی آن را از خودتان دور کنید. به زودی خبری به گوش تان می رسد که به نیمی از نگرانی هایتان پایان می دهد و فضا برای اتفاقات بهتر باز خواهد شد. زمان عمل به یکی از قول هایتان فرا رسیده، آنرا پشت گوش نیاندازید وگرنه هیچ کس روی حرف های شما حساب نخواهد کرد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی