کد خبر : 28807

فال تاروت | فال تاروت ۱۳ بهمن

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز مطالعه کنید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز مطالعه کنید .

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت پاپ

کارت پاپ :  زمان آن رسیده است که به وضعیت حرفه ای خود نگاهی بیندازید و ببینید آیا آشنایانی دارید که شما را در موقع نیاز حمایت کنند و در کنارتان باشند؟ آیا دوستانی دارید که بتوانید به آنها اعتماد کنید؟ یادتان باشد که ما مجموعه ای از افرادی هستیم که بیشترین ارتباط را با آنها داریم، پس اگر می خواهید در کار و همچنین در زندگی شخصی خود موفق باشید با افراد موفق رابطه برقرار کنید. امروز کلمات بهترین گزینه برای انتقال احساساتتان نخواهند بود و زبان بدن شاید در شرایط موجود گزینه بهتری باشد.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز اطلاعات بسیار زیادی را به صورت غیر منتظره به دست خواهید آورد، اما استفاده از آنها چندان هم راحت نخواهد بود و انگار یک نفر می خواهد مانعی را بر سر راهتان قرار دهد و به شما اجازه پیشرفت را ندهد. اجازه ندهید این مانع جلوی شما را بگیرد و از خلاقیت استفاده کرده و راه هایی برای دور زدن این مانع و یا هر مانع دیگری که سر راهتان قرار بگیرد پیدا کنید. چنین تجربه هایی بی آن که آسیبی به شما زده باشند تنها شما را قویتر خواهند کرد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز برای شما سرشار از فعالیت های مختلف خواهد بود. شما به طور ناگهانی و کاملا غیر منتظره در مرکز توجه قرار گرفته اید و چه آمادگی کافی برای نشان دادن توانایی هایتان را داشته باشید و چه نداشته باشید باید با این چالش روبرو شوید. در این موقعیت این که خودتان باشید و اصالت داشته باشید از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نباید به هیچ عنوان کارهایتان تقلید از دیگران و یا تظاهر به چیزی باشند که در واقع نیستید.

 

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ستاره

کارت ستاره :  امروز سعی کنید از دلخوشی های کوچک زندگی لذت ببرید. فکر نکنید برای این که احساس آرامش و خوشبختی را به دست بیاورید باید لزوما به سرزمین های دور دست سفر کرده و یا کارهایی را انجام دهید که به مقادیر زیادی از پول نیاز دارند. برای این که بتوانید با دیدن بچه هایی که بازی می کنند، تابش خورشید و درخشش ستارگان احساس آرامش کنید و لبخند بزنید باید به این موضوع پی ببرید که هر آنچه لازم دارید در درون خودتان است.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز روی ذهن خلاق خود تمرکز کنید. اکنون زمانی فوق العاده برای کاشتن دانه هایی است که قطعا محصولی سالم و پربار به دست خواهند داد.  شما در حال حاضر این توانایی را دارید که به فردی ثروتمند تبدیل شوید، البته مشخصا این ثروت به سادگی به دست نخواهد آمد. کلید اصلی در شرایط موجود این است که خونسردی خود را حفظ کرده و نسبت به مشکلات کوچکی که در سر راهتان قرار می گیرند واکنش های تند از خودتان نشان ندهید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز انگیزه بیرون آمدن از رختخواب گرم و نرمتان را هیچ چیز و هیچ کسی به غیر از خودتان نمی تواند به شما بدهد. شما باید در درون خودتان به دنبال هدف و انگیزه باشید و منتظر ننشینید تا کسی بیاید و شما را سر ذوق بیاورد. امروز تمام روز این نکته را به یاد داشته باشید که حتی در خوب ترین و پسندیده ترین کارها هم باید اعتدال را رعایت کرد؛ با خودتان مهربان تر باشید. خاطرات گذشته در ذهن شما زنده می شوند و به یاد دوستان قدیمی خود می افتید. چرا به دیدار آنها نمی روید؟ در مورد گذشته با هم حرف بزنید تا قدر لحظه های حاضرتان را بدانید و برای آینده هم آماده شوید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز ذهنتان آرام و آزاد است و همین به شما کمک خواهد کرد تا مکالمات خیلی راحتی با دیگران داشته باشید. شما خیلی راحت و بدون نیاز به صغری و کبری چیدن می توانید به مختصرترین شکل ممکن منظور خود را به واضح ترین صورت بیان کنید. شما اطلاعات مهمی در اختیار دارید و به واسطه آنها با افراد مختلفی با سطوح متفاوت در ارتباط خواهید بود. شما می توانید با نظرات کاربردی، منطقی و انتقادی خود نقش مهمی در اتفاقات امروز داشته باشید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز با اعتماد به نفس سرتان را بالا گرفته و شانه هایتان را عقب بدهید و خودتان را باور داشته باشید. اگر عقایدتان با دیگران فرق دارند فکر نکنید این هیچ چیزی از ارزش های شما کم می کند. برای نظرات خود ارزش قائل باشید و حرف هایتان را با اعتماد به نفس به زبان بیاورید و به راحتی عقب نکشید و برای دفاع از نظرات خود آماده باشید. اکنون زمانی مناسب برای شروع کردن یک وبلاگ و یا حساب کاربری در شبکه های اجتماعی می تواند باشد که در آنها حرف دلتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز هر چقدر که دلتان خواست و با خیال راحت تنبلی کنید! تا وقتی که مجبور نشده اید به خودتان تکان ندهید. البته سعی نکنید کارهای خودتان را به دوش دیگران بیندازید زیرا آنها هم به احتمال زیاد تمایلی به انجام کارهای شما نخواهند داشت. در ابتدای روز کارهای خیلی ضروری که قابل خط زدن نیستند را انجام داده و بقیه روز را خیلی تنبل وار و با آسودگی خاطر بگذرانید. انرژی ویژه ای برای برقرار کردن رابطه های تازه دارید و ممکن است حتی بتوانید در همین فرصت شریک زندگیتان را بیابید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت عدالت

کارت عدالت :  امروز ذهن شما از ثبات بالایی برخوردار است و می توانید آنچه در درونتان می گذرد را به خوبی و با دقت کامل بیان کنید. اما شاید خودتان کمی محافظه کارانه برخورد کنید و به خاطر ترس و عدم اعتمادی که نسبت به دیگران دارید ترجیح بدهید بعضی از اطلاعات را از آنها مخفی نگه دارید. با احتیاط پیش بروید، اما در هر شرایطی صداقت داشته باشید. زمان آن رسیده است که برنامه روزانه خود را بهبود ببخشید. داشتن برنامه ریزی در کارهای روزانه به شما این فرصت را می دهد که وقتی خالی برای خودتان داشته باشید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز روز فوق العاده ای برای بیان احساساتتان می تواند باشد. ذهنتان باز است و خیلی هم سریع کار می کند. وقتی شروع به حرف زدن کنید انگار دیگر نمی خواهید حرفتان را تمام کنید. در واقع هیچکس هم قصد قطع کردن حرف هایتان را ندارد و دیگران با دقت بسیار زیادی به حرف هایتان گوش خواهند کرد. شما قدرت تاثیرگذاری بسیار زیادی دارد، پس از آن برای اثر گذاشتن روی زندگی خودتان و دیگران بهره ببرید، زیرا قطعا در این کار موفقیت های زیادی به دست خواهید آورد.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز شاید ذهنتان به خوبی همیشه کار نکند و به کار گرفتن ذکاوت همیشگیتان در مکالماتی که با دیگران دارید کمی سخت تر از همیشه باشد. بهتر است قبل از گفتن هر حرفی کمی صبر کنید و به آنچه می خواهید بگویید خوب فکر کنید در غیر این صورت ممکن است ناگهان خودتان را در میانه یک دعوای ناخواسته ببینید. به افکار و احساسات درونی و به ضمیر ناخودآگاه خود اعتماد داشته باشید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی