کد خبر : 28700

مسکن ملی | مسکن ملی تهران

جزییات ساخت مسکن ملی را در این متن میخوانید ‌.

به گزارش ورنداز :

ساخت مسکن ملی در تهران آغاز شد

جزییات ساخت مسکن ملی را در این متن میخوانید ‌.

مسکن مهر ملی 

ساخت بیش از ۹۰ هزار واحد مسکن ملی آغاز شده است اما تاکنون ۷۳ هزار متقاضی در استان تهران اقدام به افتتاح حساب کرده‌اند.

 حسین جنتی افزود: برنامه ابلاغی ساخت مسکن ملی به استان تهران ۴۹۷ هزار و ۷۶۵ واحد بوده است که شامل برنامه کاری اداره کل راه و شهرسازی استان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرهای جدید پرند، پردیس، هشتگرد و ایوانکی است که از این میزان برنامه ابلاغ شده با توجه استقبال گسترده مردم، تعداد ثبت‌نام‌ها بیش از یک میلیون نفر متقاضی اولیه بود اما از این میزان پس از بررسی‌ها و فرایندهای قانونی، ۱۷۰ هزار و ۴۶۰ متقاضی تأیید نهایی شده‌اند.

 

وی ادامه داد: در راستای عمل به برنامه جهادی تولید مسکن در استان تهران اکنون با احتساب شهرهای جدید و بنیاد مسکن ساخت بیش از ۹۰ هزار واحد مسکن ملی آغاز شده است اما تاکنون ۷۳ هزار متقاضی در استان تهران اقدام به افتتاح حساب کرده‌اند.

جنتی خاطرنشان کرد: در حوزه تولید مسکن روستایی نیز برنامه ابلاغی ۷۲۰۰ واحد است که تاکنون بیش از سه هزار متقاضی به بانک‌های عامل معرفی شده و ۸۲۰ متقاضی موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خاطرنشان کرد: افتتاح‌نکردن حساب یا واریز وجه در موعد مقرر و پس از اخطارهای دستگاه‌های سازنده مسکن سبب حذف متقاضی خواهد شد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ انلاین
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    سلام من برج سه سال1400پول واریز کردم الان میگن بیست تومان دیگه واریز کنید میگم تو چه مرحله‌ای هست میگن قراره تازه خاکبرداری کنند نمی‌دونم این دوسال چکار میکردند؟

  • نیلوفر

    کی دوباره ثبت نام میکنن من اصلا ثبت نام نکردم منتظرم

تبلیغات متنی