کد خبر : 28694

حقوق فرهنگیان | واریزی اضافی برای فرهنگیان

جزییاتی از واریزی جدید فرهنگیان را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

حقوق معلمان

جزییاتی از واریزی جدید فرهنگیان را در این مطلب میخوانید .

حقوق معلمان

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به انتقاد یکی از نمایندگان گفت: آمار معلمان خرید خدمات به کار گرفته شده احصا شده و به زودی مطالبات این عزیزان پرداخت خواهد شد.

 

 محمدرضا صباعیان در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز ( چهارشنبه) مجلس، بیان کرد: معلمان  حمایتی حدود ۳ الی ۴ ماه است که به کار گرفته شده اند اما یک ریال نیز به آنها پرداخت نشده است. این معلمان اعتراض کردند اما به آنها گفته شده باید مجانی کار کنید.وی در ادامه اظهار کرد:  وزیر آموزش و پرورش به عنوان متولی این حوزه باید به این موضوع رسیدگی  کند. اگر به ما ۳ ماه حقوق ندهند وضعیت خودمان و خانواده هایمان چه می شود؟

 

داوود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به تذکر صباغیان، بیان کرد: تعدادی  از معلمان خرید خدماتی بر اساس نیاز آموزش و پرورش در ابتدای سال تحصیلی بدون فرآیند جذب به کار گرفته شدند. پرداختی های این عزیزان با تاخیر مواجه شده است. چرا که این افراد در سطح استان ها به صورت غیرمتمرکز به کار گرفته شدند. آموزش و پرورش باید آمار این عزیزان را احصا و به سازمان برنامه ارائه می کرد.منظور ادامه داد: هفته گذشته جلسه ای با وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور استخدامی داشتیم. آمار معلمان خرید خدمات  ۲۶ هزار نفر برآورد شد که بار مالی هر ساله آن ۲۷۰ میلیارد تومان است. ان شاءالله به زودی پرداخت مطالبات این عزیزان پرداخت خواهد شد.

منبع تیتر کوتاه
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • قربانعلی

  بندگان خدا برای فریب حرف معلم را می زنند.
  برو این دام بر مرغی دگر نه

 • شخص

  خواهشن فقط نگید معلمان یکبار هم اسم نیروهای زحمت کش خدمات آموزش و پرورش رو بگید که حقوقشون زیر 10میلیونه

 • سالار

  سلام .لطفا به حقوق دو مدرکی ها هم رسیدگی کنید به خدا رتبه مون خیلی خب بود .ولی الان حتی یه ریال هم واریز نمیشه .ما معلمی رو انتخاب کردیم و به شهر دیگه رفتیم الان نه هزینه دانشگاه نه حقوق؟ .انصافتون کجا رفته

 • ناشناس

  سلام چرا از اضافه کاری فرهنگیان چیزی گفته نمی شود الان تو ماه پنجم هستیم چیز برامون نریختن اگر نیاز مالی نداشتیم اضافه کاری نمی کردیم روزی ده ساعت کار کنیم

 • 33572

  نیروهای زحمتکش سرایداران و خدمتگزاران اصلا محسوب نمیشن

تبلیغات متنی