کد خبر : 28667

فال تاروت | فال تاروت ۴ بهمن

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید.

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز احساسات شما با منطقتان در نبرد هستند و نمی توانید بین این دو به راحتی تعادل برقرار کنید. در شرایط موجود احتمال این که طرف قلبتان را بگیرید خیلی بیشتر است اما باید حواستان باشد که اسیر تندروی های احساستان نشوید. در ارتباط با غریبه ها با احتیاط گام بردارید و سعی کنید ببینید در پشت آن نقابی که به صورت دارند شخصیت واقعی آنها چگونه است. این مسئله در زمینه روابط عاطفیتان نیز صدق می کند.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت جهان

کارت جهان :  دنیای رویاگونه ای که برای خود ساخته اید واقعا لذت بخش است و شما می توانید این لذت را به دیگران هم منتقل کنید. بودن در کنار شما برای آنها بسیار خوشایند است و حضورتان مایه دلگرمی می شود. اما امروز واقعیت های تلخ دنیای حقیقی این دنیای درونی را تحت تأثیر قرارداده و آن را به خطر انداخته است، خودتان را برای دفاع از آن آماده کنید. سعی کنید انتقادات سازنده دیگران را زیادی به دل نگیرید و به جای جبهه گرفتن و ناراحت شدن از آنها سعی کنید به آنچه دیگران می خواهند به شما یاد بدهند گوش فرا دهید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز با این همه احساساتی که وجودتان را فرا گرفته اند و موج اطلاعاتی که در اطرافتان در جریان است داشتن یک رفتار درست و منطقی کار دشواری به نظر می رسد. سعی کنید مسائل را زیاد جدی نگیرید، زیرا امروز  این تنها راه داشتن خیالی راحت است. اگر هر گونه تحقیق و بررسی را لازم می بینید تمام اقدامات لازم را انجام دهید. اگر در کاری نیاز به کسب اطلاعات دارید امروز روز خیلی خوبی می تواند باشد، چرا که از منابعی که حتی انتظارش را هم ندارید می توانید این اطلاعات را به دست بیاورید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز دیگران با تلاشی خستگی ناپذیر سعی به قانع کردن شما به پذیرش نقطه نظرات خودشان دارند و ممکن است شما با خودتان فکر کنید که بهتر است به حال خودشان رهایشان کنید تا هر چقدر دلشان می خواهد حرف بزنند، اما نباید بگذارید فکر کنند اینقدر راحت از پس شما بر می آیند. نظرات خود را بیان کرده و از آنها دفاع کنید و نشان دهید که آنها هم موظفند به نظرات و باورهای شما احترام بگذارند.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز موجی از انرژی به سوی شما هجوم آورده و اعتماد به نفستان را تقویت می کند، شما هم سعی کنید از این انرژی غیر منتظره بیشترین بهره را ببرید زیرا به آن نیاز خواهید داشت. انگار نیرویی قوی با سرسختی تمام می خواهد بین شما و اهدافتان فاصله ایجاد کند و برای مقابله با آن به تمام انرژی، اراده و اعتماد به نفس خود نیاز خواهید داشت. امروز سعی کنید این همه انرژی و اعتماد به نفسی که در درون خود احساس می کنید توانتان را به کار گرفته و با قدرت تمام کار کنید.

 

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز باید سعی کنید ترس های خود را به انگیزه ای برای عملکرد مثبت تبدیل کنید. شما در حال حاضر انرژی بسیاری در اختیار دارید، پس آن را هدر ندهید و بیشترین بهره ممکن را از آن ببرید. امروز از آن روزهایی است که کوچک ترین حرف یا اظهار نظری می تواند واکنش های شدیدی را در اطرافیانتان ایجاد کند. همه خیلی احساساتی شده اند، پس مواظب قدم هایی که برمی دارید باشید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز به احتمال زیاد حرف های ضد و نقیضی از اطرافیان خود خواهید شنید، دلیل آن هم این است که احساسات و منطق در برابر هم قرار گرفته اند، به همین دلیل هم باید حواستان را خوب جمع کنید که بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید، در غیر این صورت در گوشه ای گیر خواهید افتاد که اصلا دلتان نمی خواهد باشید. به هشدارهای درونی که دریافت می کنید توجه کنید و قبل از هر کاری هر چقدر که لازم است تحقیق و بررسی کنید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت شیطان

کارت شیطان :  امروز ممکن است وعده های وسوسه انگیزی که به شما داده می شوند و پاداش های بزرگی که به شما پیشنهاد می کنند به شدت اغوایتان کنند. اما بهتر است مواظب باشید و چشم هایتان را خوب باز کنید زیرا به احتمال زیاد بیشتر این چیزهایی که گفته می شوند فقط حرف هایی زیبا و دلنشین هستند و در عمل از این خبرها نخواهد بود. امروز اظهارنظرهای دیگران و توصیه هایشان در مورد این که چطور باید زندگیتان را اداره کنید شما را شگفت زده خواهند کرد. یادتان نرود که چه کسی رئیس است! شما خودتان مدیر زندگی خود هستید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز مواظب حرف ها و رفتارهای خود با دیگران باشید زیرا آنها سعی دارند ظاهر خود را تا جایی که می توانند خوب نشان دهند، اما آنچه در باطن آنها می گذرد با چیزی که شما می بینید تفاوت های بسیاری دارد. شما باید بتوانید شخصیت واقعی آنها را پشت این ظاهر جذاب و امروزی و رفتار دوستانه ظاهری شناسایی کنید و گول آنها را نخورید. دارایی های شخصیتان امروز به شما احساس امنیت می دهند و با فکر کردن به در دسترس بودن آنها احساس آرامش می کنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز مواظب برنامه هایی که دارید باشید، زیرا دیگران با برنامه های غیر واقع گرایانه شما تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت. سعی کنید کارها را به منطقی ترین و ساده ترین شکل ممکن پیش ببرید، برای این کار باید قبل از انجام هر کاری خوب فکر کنید. امروز اطرافیان به سادگی با شما ارتباط برقرار می کنند ولی آنقدر حواستان به دیگران و اثراتی که روی آنها می گذارید مشغول است که از خودتان و اصل کارهایی که باید انجام دهید غافل شده اید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت عدالت

کارت عدالت :  شما در حال حاضر از لحاظ عاطفی در مرحله حساسی قرار گرفته اید و احساس می کنید که بی هیچ دلیلی مخالفت های زیادی دارند با شما می شوند. شما دارید با لجبازی و سرسختی زیادی پیش می روید و باید حواستان به این نکته باشد که هر چقدر سرسخت تر باشید پیدا کردن راه حلی برای این وضعیت دشوارتر خواهد بود. امروز همکاری و کنار آمدن با دیگران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. درست است که از اتفاقی که افتاده خیلی پشیمان هستید، اما خیلی خوب می دانید که نمی توان در گذشته زندگی کرد، شما تنها می توانید از اتفاقات گذشته درس بگیرید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  امروز حواستان را جمع کنید که بیش از اندازه شوخی و خنده نکنید. عاقلانه تر این است که نسبت به همیشه حالت جدیتری داشته باشید. شاید شما هیچ منظور خاصی از این حرف ها نداشته باشید، اما دیگران گفته هایتان را به دل خواهند گرفت و فکر می کنند که منظورتان دقیقا همان چیزی است که می گویید، پس شما هم همین کار را بکنید و چیزی نگویید مگر این که دقیقا همان منظور را داشته باشید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    درود

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی