کد خبر : 28615

مهراب قاسم خانی | پیام تبریک مهراب قاسم خانی

پیام تبریک جمعی از هنرمندان به مناسبت پیمان قاسم خانی را در این مطلب میبینید .

به گزارش ورنداز :

پیام تبریک تولد پیمان قاسم خانی

پیام تبریک جمعی از هنرمندان به مناسبت پیمان قاسم خانی را در این مطلب میبینید .

بیوگرافی پیمان قاسم‌خانی 

پیمان قاسم‌خانی  در ۳۰ دی ۱۳۴۵ در تهران متولد گردید وی فیلمنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر ایرانی می باشد. پیمان قاسم‌خانی در دانشکده اهواز در رشته آمار انفورماتیک تحصیل کرد. پیمان قاسم‌خانی از 12 سالگی عاشق سینما شد. او در سال ۱۳۷۰ به مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس رفت و اولین دوره فیلمنامه‌نویسی را در این مرکز زیر نظر سیف‌الله داد گذراند. وی همچنین مدت کوتاهی را در کلاس آموزشی بهرام بیضایی گذارنده است.

ازدواج اول پیمان قاسم خانی:

پیمان قاسم خانی در سال 1371 و در سن 26 سالگی با  بهاره رهنما  بازیگر 19 ساله ازدواج کرد، آنها در سال 1376 صاحب فرزند دختری شدند که نام او را پریا گذاشتند. سرانجام پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما بعد از 24 سال زندگی مشترک در سال 1395 از یکدیگر جدا شدند.

ازدواج دوم پیمان قاسم خانی:

بعد از چند سال جدایی پیمان قاسم خانی در تیر ماه 1399 از میترا ابراهیمی درخواست ازدواج کرد اما بعد از رسانه ای شدن این خبر میترا ابراهیمی این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که صفحه دوم شناسنامه اش هنوز سفید است. اما در نهایت بعد از هفت ماه یعنی در اسفند 1399 میترا ابراهیمی با این ازدواج موافقت نمود و با پیمان قاسم خانی رسما ازدواج کرد.

میترا ابراهیمی متولد 2 اسفند سال 1369 می باشد،میترا ابراهیمی  دکتر روانشناس و مستندساز، دارای مدرک تحصیلی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان است. میترا ابراهیمی در چندین دوره‌ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه‌ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

منبع تیتر ملاس
ارسال نظر

تبلیغات متنی