کد خبر : 28583

کامران نجف زاده | کاشت مو کامران نجف زاده

استایل جدید کامران نجف زاده را بعد از کاشت مو در این مطلب میبینید .

به گزارش ورنداز :

کامران نجف زداه بعد از کاشت مو 

استایل جدید کامران نجف زاده را بعد از کاشت مو در این مطلب میبینید .

«برمودا» تاک‌شوی متفاوتی است که از شنبه ۳۰ دی ماه در شبکه نسیم پخش خود را آغاز می‌کند. این برنامه با میزبانی کامران نجف‌زاده، برای نخستین بار او را در نقش یک مجری به مخاطبان معرفی می‌کند.

در «برمودا»، مهمانان از ناگفته‌های زندگی خود می‌گویند و موازی با صحبت‌های عمیق و حتی گاهی غافلگیر کننده، فضایی فانتزی، شاعرانه و حتی طنز را نیز تجربه می‌کنند. این برنامه با شعار «به وقت پیدا شدن» پخش خود را آغاز می‌کند و سه‌شب در هفته یعنی شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۰ روی آنتن می‌رود.

تولید و کارگردانی

محسن نجفی سولاری و کامران شهریوری تهیه‌کنندگی «برمودا» را برعهده دارند و فواد صفاریان‌پور کارگردانی آن را انجام می‌دهد. کامران شهریوری نیز به عنوان مدیر تولید این برنامه فعالیت می‌کند.

انتظارات از «برمودا»

«برمودا» با شعار «به وقت پیدا شدن» و فضایی فانتزی، شاعرانه و حتی طنز، انتظارات مخاطبان را از یک تاک‌شو متفاوت برآورده می‌کند. این برنامه با حضور کامران نجف‌زاده، مجری توانمند و شناخته‌شده، و همچنین مهمانان متنوع و جذاب خود، می‌تواند مخاطبان زیادی را جذب کند.اولین نکته قابل توجه در عکس این برنامه تغییر ظاهر کامران نجف زاده بعد از بازگشت از آمریکا و کاشت مو است.

کامران نجف زاده بعد از بازگشت از آمریکا با ظاهر جدید در تلویزیون (عکس)

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع عصر ایران
ارسال نظر

تبلیغات متنی