کد خبر : 28572

قیمت خودرو | قیمت خودرو در بازار

جدیدترین قیمت خودرو در بازار را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

قیمت خودرو در بازار 

جدیدترین قیمت خودرو در بازار را در این مطلب میخوانید .

قیمت خودرو

قیمت اکثر خودروهای پرفروش داخلی امروز صعودی شد. بررسی قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا حاکی از ریزش قیمت تعداد اندکی از خودروهاست اما نمودار کلی تغییرات قیمت خودرو هنوز صعودی است. هایما،  پژو ۲۰۷، رانا، دنا و شاهین از خودروهای پرطرفداریی هستند که طی روز گذشت ۵ الی ۳۰ میلیون تومان گران شدند.

در ادامه پیش بینی بازار خودرو و جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی و تغییرات آن نسبت به روز گذشته (۲۵دی) را بخوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۵۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۰۵ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۳۵ میلیون ارزان شده است.قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۶۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو تقریبا طی چهار ماه گذشته ۱۶۳ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این ۸۴۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است. این مدل طی چهار ماه گذشته ۸۰ میلیون ارزان شده است.قیمت تارا اتوماتیک مدل V۲ سال ۱۴۰۱، ۸۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. تارا اتوماتیک صفر مدل V۲ سال ۱۴۰۲ هم ۸۶۵ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. قیمت تارا اتوماتیک V۴ LX نیز به یک میلیاردو و ۵۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت تارا دنده ای V۱ سال ۱۴۰۲ هم به ۷۵۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و طی سه ماه گذشته ۱۳۳ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۹۴۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۱۰ میلیون تومانی طی یک روز است. این خودرو نسبت به خرداد ۷۰میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۷۰۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شده است و طی شش ماه گذشته ۱۴۵میلیون ارزان شده است.قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۹۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۶۱۰ میلیون تومان که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۰ میلیونی شده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۶۱۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۶۲۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ مالتی مدیا نیز ۶۹۰ میلیون تومان است شده است که ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۷۶۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز۵۹۰میلیون تومان شده است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ نیز به ۷۳۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت هایما ۸S مدل ۱۴۰۲ نیز یک میلیاردو۸۵۰ میلیون تومان شده است که طی روز گذشته ۲۰ میلیون گران شده است. قیمت هایما S۵ ۶ سرعته اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ به یک میلیاردو۳۴۰میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۳۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت وانت آریسان ۲ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز ۴۵۰میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته  ثابت مانده است

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۵۵ میلیون تومان است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم حوالی ۲۷۵ میلیون تومان به روزرسانی شد که طی روز گذشته۲ میلیون گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و ۳۸۰ میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۱ نیز به ۳۸۵ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۸۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۷۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۷۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۸۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت کوییک SR دنده ای مدل ۱۴۰۲ نیز به ۳۸۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۷۵ میلیون تومان شده است که ثابت مانده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۸۵ میلیون است که ۵میلیون افزایش یافته است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ امروز به ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۶۳۵ میلیون تومان رسیده است که ۵میلیون گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۹۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت شاهین GL دنده ای صفر مدل ۱۴۰۲ نیز امروز ۶۲۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰میلیون گران شده است.

پیش بینی قیمت خودرو تا پایان سال

فیروز نادری، کارشناس خودرو در همیت رابطه درباره افزایش قیمت خودرو عنوان کرد: الان نزدیک ۲۰ روز است که هر روز افزایش قیمت خودرو داریم. به گفته او، با همین وضعیت در شب عید خودرو گران‌تر هم می‌شود. چاره کار این است که خودروهای مازاد عرضه شود و باید به بازار ارائه کنند.

عمادالدین جعفری، کارشناس بازار خودرو در مورد وضعیت بازار خودرو هفته آتی گفت: وضعیت بازار خودرو در هفته پیش رو کمی عجیب خواهد بود. اگر دولت قصد داشته باشد که به همین منوال پیش برود، بازار خودرو نیز مستعد افزایش قیمت خواهد بود. به نظر می‌رسد برای کنترل بازار خودرو باید دو شرکت ایران خودرو و سایپا را کنترل کرد؛ چرا که با توجه به فروش اقساطی خودرو توسط مونتاژکاران، این دو شرکت، خلاف آن‌ها و با حجم تولید بسیار گسترده‌تر، اقدام به چنین کاری نکردند.

به اعتقاد نادری، متاسفانه خودروها را نگه داشته‌اند تا با ترفندهای دیگر گران‌تر بفروشند.

سهیل شهری خبرنگار

منبع اقتصاد آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی