کد خبر : 28491

فال تاروت | فال تاروت فردا ۲۲ دی

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز مطالعه میکنید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز مطالعه میکنید .

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز شاید مجبور به انجام کارهایی باشید که دیروز می خواسته اید انجام دهید اما موفق به تکمیل آنها نشده اید. خوشبختانه امروز بخت با شما یار است و می توانید کوتاهی های دیروز خود را جبران کنید و وظایفی که به عهده تان هستند را انجام دهید. کمی دست بجنبانید، شاید این آخرین فرصت شما برای انجام این کارها باشد. امروز کمی به رفتارهای خود بیشتر فکر کنید، به این که کمی صبورتر بودن چه اثراتی روی شما و زندگیتان می تواند داشته باشد و تا چه حد شما را راحت تر خواهد کرد.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ابله

کارت ابله :  شما معمولا فرد لجبازی هستید و به راحتی هر پیشنهادی را نمی پذیرید و ترجیح می دهید وقتی چیزی را قبول کنید که آمادگی لازم را برای آن داشته باشید. اما امروز بد نیست به پیشنهاداتی که حتی کمی عجیب و غریب به نظر می رسند هم فکر کنید. امروز شما می خواهید احساسات خود را با شخصی که دوست دارید در میان بگذارید اما این کار به آن سادگی ها که در فیلم ها دیده اید نخواهد بود. با دیدن کوچک ترین واکنش منفی از طرف مقابلتان خودتان را عقب خواهید کشید و بی آن که به دلیل این واکنش فکر کنید مایوس خواهید شد؛ اینقدر ساده از میدان خارج نشوید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  شاید شما برای مدت های زیادی به فکر کاری بوده باشید و حتی در مورد آن ایده پردازی هم کرده باشید. دیگر وقت آن رسیده است که دست از تردید برداشته و این کار را شروع کنید، ماهی را هر وقت که از آب بگیرید تازه است! اگر واقعا می خواهید این کار را انجام دهید باید زمانی را در برنامه روزانه تان برای آن خالی نگه دارید. شما در حال حاضر انرژی فوق العاده ای و هیجانی دارید داشتن شور و هیجان تا حد معقول می تواند بسیار مثبت و سازنده باشد، اما وقتی کنترل آن از دستتان خارج شود می تواند اثرات بسیار مخربی داشته باشد.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ماه

کارت ماه :  امروز روز شما تیر ماهی ها است! هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید تا اطرافیان خود را تحت تأثیر قرار دهید، به ویژه آنهایی که برایتان عزیز تر و به شما نزدیک تر هستند. البته حتی اگر خودتان نخواهید هم توجه دیگران را به خود جلب خواهید کرد و از نظر دیگران بسیار جذاب و فریبنده خواهید بود. این خاصیت وجودی شماست و امروز این خاصیت چند برابر شده است. تعجب نکنید اگر ناگهان چند عاشق دلخسته را دور و بر خودتان دیدید!

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  شما روز فوق العاده ای در پیش دارید. در حالی که آینده شاید تا همین دیشب هم به نظرتان مبهم و غم انگیز می آمده است ناگهان درهای جدیدی در برابرتان باز می شوند و افق های پیش رویتان گسترش پیدا می کنند. اگر مسائل خانوادگی که مدت ها ذهن شما را آزار می داده اند به تازگی دوباره مطرح شده اند امروز ممکن است به صورت غیر منتظره ای بتوانید برای این مشکلات خود راه حلی پیدا کنید. در هر صورت امروز فرصت فوق العاده ای برای پیدا کردن پاسخ برای سوال هایتان و راه حل برای مشکلاتتان خواهد بود.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  طی چند روز گذشته شما روابط بسیار محکمی با نزدیکان خود داشته اید. شما با هم در مورد نگرانی ها، نقشه ها و امیدهایتان برای آینده صحبت کرده اید. امروز بر اساس این صحبت هایی که در چند روز گذشته داشته اید فکرهای تازه ای به سرتان زده اند و نقشه های جدیدی برای آینده خود دارید. از این افکار الهام بخش استفاده کنید! شما معمولا در روابط عاطفی خود محتاط هستید، اما امروز بی هیچ هراسی می خواهید اوج احساسات خود را بروز دهید. شاید این کار برای شما هیجان انگیز باشد، اما اگر کمی احتیاط نکنید این تغییر ناگهانی شما ممکن است طرف مقابلتان را وحشت زده کند و اثری برعکس آنچه خودتان انتظار دارید داشته باشد.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت جهان

کارت جهان :  امروز غافلگیری های فوق العاده ای در انتظار شما خواهند بود. این اتفاقات خوب ممکن است به صورت یک موقعیت جدید کاری و یا فرصت هایی برای پیدا کردن شریک زندگیتان خود را نشان بدهند. تحت شرایط کیهانی موجود شما چه در زمینه مسائل شخصی و چه حرفه ای، می توانید بهترین راه را برای رسیدن به رضایت پیدا کنید. یادتان باشد که خود واقعیتان باشید و اصالت وجود خود را حفظ کنید. این ویژگی بهترین صفتی است که به پیروزی شما کمک خواهد کرد.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  شما با یادگیری مهارت کنترل صراحت کلام و بیان خود اطرافیانتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار داده اید و امروز می بینید که دوستانتان از این رفتارتان حمایت می کنند و در نتیجه این رفتارتان با اشتیاق به حرف هایتان گوش کرده و به راحتی به شما اعتماد می کنند. انگار دارید خود واقعیتان را پیدا می کنید! امروز شما هیچ تمایلی به مشاجره با شریک عاطفیتان بر سر این که حق با کدامتان است و چه کسی راه حل های بهتری برای حل مشکلات ارائه می دهد بحث کنید، اما تحمل این رفتار طرف مقابلتان برایتان غیر قابل تحمل خواهد بود و اگر خودتان را کنترل نکنید هر لحظه ممکن است دعوا راه بیفتد.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت خورشید

کارت خورشید :  پس از جو پر تنش و حالت جنگ آمیزی که بر چند روز گذشته ی شما حاکم بوده است امروز بالاخره همه چیز در هماهنگی و آرامش خواهد بود و شما می توانید با خیال راحت کمی به خودتان استراحت بدهید. شما حق دارید اگر اگر احساس خستگی کنید، بهتر است خودتان را کمی از باری که دیگران سعی دارند به شما تحمیل کنند رها کنید. شما امروز رفتار بسیار دوستانه ای دارید و همین موضوع باعث می شود با وجود این که زیاد با دقت به حرف های دیگران گوش نمی کنید و ذهنتان درگیر کارها و مسائل خودتان است با ظاهر فریبنده تان آنها را به راحتی به خود جذب کنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  بالاخره روزی خواهد رسید که مقامات مافوقتان شما را به خاطر زحماتی که کشیده اید و کارها و تحقیقاتی که انجام داده اید مورد تشویق قرار خواهند داد، آن زمان خواهید فهمید که در مورد اطرافیان خود اشتباه می کرده اید. بر خلاف آن چه شما فکر می کنید دیگران قصد ایجاد مانع بر سر راه شما و یا سرکوب کردنتان را ندارند، فقط تا زمانی که خودتان را ثابت نکرده باشید شما را زیاد جدی نخواهند گرفت.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت قدرت

کارت قدرت :  شاید احساس کنید برخی ارزش ها به شما اجازه نمی دهند که در حرفه خود برخی فعالیت ها را انجام دهید. اما آیا نسبت به این موضوع یقین دارید یا فقط می خواهید با چنین بهانه ای خودتان را راحت کرده و از تجربه های تازه فرار کنید؟ شاید وقت آن رسیده باشد که کمی شجاع تر باشید و محدودیت هایی که خودتان برای خود ایجاد کرده اید را کنار گذاشته و زمینه را برای موفقیت خود فراهم کنید. مطمئن باشید نتیجه ای که به دست خواهید آورد ارزش ریسکی که می خواهید بکنید را دارد.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  مجموعه ای از طرح ها وایده های خلاقانه برای کسب درآمد در ذهن شما در حال گردش هستند. خلاقیت شما در حال حاضر در اوج خود قرار دارد، اما این ایده های فوق العاده خودبخود عملی نخواهند شد. متاسفانه امروز داشتن تفکر منطقی و روشمند برای شما به سادگی امکان پذیر نخواهد شد و فقط از این شاخه به آن شاخه می پرید. فعلا بهتر است از این موج خلاقیت لذت ببرید و در مورد آینده این ایده های نبوغ آمیز خیال پردازی کنید، بعدا برای برنامه ریزی و عملی کردن این ایده ها وقت خواهید داشت.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی