کد خبر : 28412

فال تاروت | فال تاروت ۱۷ دی

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز خاطرات تلخ اتفاقات گذشته مانع انجام کارهایتان به نحوی که خودتان از خود انتظار دارید شده اند. برای این که بتوانید در زندگیتان پیشرفت هایی که مورد انتظارتان هستند را داشته باشید باید این خاطرات ناخوشایند را به طور جدی مورد بررسی قرار داده و پرونده آنها را برای همیشه ببندید. اگر خودتان به تنهایی از پس انجام این کار بر نمی آیید و به نظرتان بیش از اندازه ترسناک است می توانید از یک مشاور متخصص کمک بگیرید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز این احتمال وجود دارد که پول بادآورده ای را به دست بیاورید، سعی کنید عاقلانه از آن استفاده کنید. شاید بهتر باشد پیش از خرج کردن آن کمی صبر کنید تا برنامه ریزی بهتری برای ان داشته باشید، این کار حتی می تواند باعث شود درک تازه ای از این که چه چیزهایی در زندگی برایتان از اهمیت و اولویت بالاتری برخوردار هستند پیدا کنید. شاید به این نتیجه برسید که شغلتان این روزها اصلا شما را راضی نمی کند و ترجیح می دهید در زمینه دیگری فعالیت داشته باشید. با فکر کردن به این که چه چیزهایی باعث خوشحالیتان می شوند راهی برای رسیدن به آنها پیدا کرده و دست به کار شوید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  به احتمال زیاد شما امروز در هر کاری که بخواهید انجام دهید موفق خواهید بود. اگر این اواخر نگرانی هایی که دارید باعث شده اند بین شما و شخصی که دوست دارید فاصله ایجاد شود و یا آینده رابطه تان به خطر بیفتد امروز فرصت بسیار خوبی است برای این که در مورد این مسئله با طرف مقابلتان به صورت کاملا صریح و جدی صحبت کرده و این نگرانی ها را از بین ببرید. احتمالا به این موضوع پی خواهید برد که طرف مقابلتان نیز همین احساسات و نگرانی ها را دارد.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز احساس می کنید که سطح انرژیتان کمی پایین آمده است. هرچند جای هیچ گونه نگرانی نیست اما برای این که حالتان بهتر شود شما نیاز به این دارید که توجه بیشتری به سلامتی خود داشته باشید. آن برنامه ای که برای یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم داشتید چه شد؟ هیچ گاه برای ایجاد تغییر در عادت های اشتباه غذایی و شروع به ورزش دیر نیست. حتی اگر با سه روز پیاده روی نیم ساعته هم ورزش کردن را آغاز کنید نتیجه آن را دیر یا زود روی بدن و وضعیت روحی خود خواهید دید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز برای شما روز روابط اجتماعی و ارتباط برقرار کردن با دیگران خواهد بود. سطح فعالیت شما در بالاترین درجه ممکن خود قرار دارد و کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید، پس حتما زمانی را هم به استراحت اختصاص دهید. اگر دوستانتان امروز بعداز ظهر شما را به یک دور همی و یا شرکت در یک فعالیت اجتماعی دعوت کردند حتما این پیشنهاد را بپذیرید. ممکن است در این جمع با شخص جدیدی آشنا شوید که می تواند نقشی اساسی در زندگی حرفه ای و یا شخصی شما ایفا کند. ذهن خود را باز بگذارید تا موقعیت هایی که در برابرتان هستند را ببینید.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز احساس می کنید که خانه تان خیلی دلگیر و خسته کننده شده است، شاید بتوانید برای از بین بردن این حالت کارهایی انجام دهید. این تغییرات به صرف هزینه چندانی زیادی نیاز نخواهد داشت، فقط باید کمی وقت گذاشته و اندکی خلاقیت به خرج دهید. شاید بتوانید با طراحی برخی نقوش روی بعضی از دیوارها حال و هوای تازه ای به خانه بدهید، یا کمی پارچه بخرید و کوسن های تازه ای برای مبل هایتان درست کنید. اضافه کردن کم طرح و رنگ حال و هوای تازه ای به خانه تان خواهد بخشید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت پاپ

کارت پاپ :   امروز لیست کارهایی که باید انجام دهید انگار تمامی ندارد و بخش بزرگی از روزتان را صرف دویدن از این طرف به آن طرف و انجام کارهای روزانه تان خواهید کرد. شما که خودتان می دانید اداره کردن زندگی چقدر وقت و انرژی لازم دارد. سعی کنید با دیدن حجم زیاد کارهایی که به عهده تان هستند هیجان زده و یا عصبانی نشوید، بیشتر موعدهایی که برای خودتان تعیین کرده اید را خود شما تعریف کرده اید و اگر با کمی تاخیر مواجه شوند کسی حتی متوجه این موضوع هم نخواهد شد.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  شما برای ایجاد تغییرات در وضعیت حرفه ای خود کاملا آمادگی دارید خواه این تغییرات جزئی باشند، خواه بخواهید جهت کاریتان را به طور کلی تغییر دهید. تا به حای به این فکر کرده اید که از رئیستان بخواهید به شما اجازه دهد یک روز در هفته به جای این که به محل کارتان بروید کارهایتان را به صورت آنلاین و از راه دور انجام دهید؟! این کار علاوه بر این که به شما فرصت استراحت بیشتری داده و باعث می شود از بودن در فضای خانه لذت ببرید، باعث می شود بخشی از هزینه رفت و آمد ماهیانه تان نیز کاهش پیدا کند.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت قدرت

کارت قدرت :  شما چه رویایی در سر دارید؟ امروز خیلی جدی به این سوال فکر کرده و دقیق ترین پاسخ ممکن را برای آن پیدا کنید. سپس برای رسیدن به آنچه در سر دارید برنامه ریزی کرده و بیشترین تلاش ممکن را برای تحقق بخشیدن به آن انجام دهید. تمام نشانه ها حاکی از آن هستند که هرکاری که شما امروز آغاز کنید با موفقیت فوق العاده ای همراه خواهد بود. شاید در ابتدا با خودتان فکر کنید که این رویاها بیش از اندازه بلندپروازانه هستند، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست، البته به شرط آن که قدم به قدم پیش بروید. خواستن برابر با توانست است.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  شاید این موضوع کمی عجیب به نظر برسد، اما شاید شما آن شخصی نباشید که خودتان فکر می کنید هستید. این احتمال وجود دارد که شما استعدادهایی داشته باشید که تا کنون به آنها پی نبرده اید و اگر امروز به این موضوع پی ببرید و این استعدادها بروز پیدا کنند هیچ کسی به اندازه خود شما تعجب نخواهد کرد! این اتفاق می تواند سیر زندگی حرفه ای شما را به طور کلی تغییر دهد. سعی کنید راه های خوبی برای به کارگیری این استعدادهای تازه کشف شده در زمینه کاریتان پیدا کنید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  شما در آستانه تجربه ی تغییراتی بزرگ در مسیر زندگی خود قرار گرفته اید و این تغییرات ممکن است حتی همین امروز به وقوع بپیوندند. ذهن خود را در برابر هر گونه احتمالی باز بگذارید. این احتمال وجود دارد که اطلاعات مهمی را دریافت کنید، اما خودتان در حال حاضر به اهمیت آنها پی نخواهید برد و با گذشت زمان و نگاه کردن به گذشته متوجه این موضوع خواهید شد. شاید دانستن این موضوع بتواند به شما کمک کند پیش از آن که دیر شود به اهمیت اطلاعاتی که به دست می آورید پی ببرید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز هیچ چیزی نمی تواند شما را متوقف کند و به نظر می رسد که می توانید هر کاری که بخواهید را انجام دهید. اعتماد به نفس و انرژی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارند و بی شک می توانید از پس هر مشکلی بر بیایید. با این همه، وقتی دارید برای پروژه های جدیدتان برنامه ریزی می کنید باید با دقت بیشتری پیش بروید. شما در انجام هر کاری موفق خواهید بود، ولی در نظر داشته باشید که کاری را انجام دهید که خودتان می خواهید، نه کاری که دیگران از شما انتظار دارند.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی