کد خبر : 28369

فال روزانه | فال روزانه ۱۳ دی

فال روزانه امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه متولدین فروردین

شما در کار کردن بسیار سخت کوش و جدی هستید و وجدان کاریتان اجازه ی شانی خالی کردن از زیر بار مسئولیت ها و وظایفتان را به شما نمی دهد. این اواخر هم در جهت انجام این مسئولیت ها زحمت زیادی کشیده و تمام مهارت های خود را به کار گرفته اید. حالا دیگر زمان آن فرا رسیده است که نتیجه ی زحمات خود را ببینید و ثمره ی تلاش هایتان را برداشت کنید. یک خبر خوب برای شما داریم به زودی یک جهش خیلی بزرگ در زمینه ی حرفه ای خواهید داشت و پیشرفت قال توجهی خواهید کرد. شخصی شما را دوست دارد و برای کسب آسایش شما میکوشد او را ناراحت نکنید ،زنگ تلفن برای خبری مصلحت بخش به شما به صدا در می آید ، این خبر شور و شعف را میهمان قلب شما میکند،برای رهایی از دو دلی از یادآوری گذشته تان کمک بگیرید، بعد از آن کاری را انجام دهید که به صلاحتان است. راجع به مسأله ای که به تازگی در خانه شما شایع شده عجولانه قضاوت نکنید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما در فکر جستجو برای یافتن یک شغل جدید برای افزایش درآمد خود هستید، اما به احتمال زیاد نیازی به برداشتن چنین قدم بزرگ و ریسک آمیزی ندارید. به احتمال زیاد خیلی زود در محل کار فعلیتان یک ترفیع رتبه ی غیر منتظره دریافت خواهید کرد که به بهتر شدن وضع معیشتی شما کمک خواهد کرد، یا اگر شغلتان آزاد است در بازار کار شما تغییرات مثبتی پیش خواهند آمد. اگر نگرانی هایتان در رابطه با مسائل مالی را با قرض گرفتن و یا دریافت یک وام بانکی با بهره ی اندک می توانید حل کنید فعلا دست نگه داشته و از برداشتن هر گونه قدم نسنجیده ای در زمینه ی حرفه ای خودداری کنید. با گریه و زاری کاری از پیش نمیرود. تصمیم مهمی هست که هرچه زودتر باید بگیرید. اخیرا” تمرکز شما کم شده و گاهی برای انجام بعضی کارها دقت لازم را ندارید. بهتر است قدری به خودتان استراحت بدهید و اینقدر ذهن خودتان را از این شاخه به اون شاخه در گیر مسائل مختلف نکنید. در مورد خاصی اطلاعات کافی ندارید پس بهتر است سکوت کنید مبادا شخصیت شما زیر سوال برود.

فال روزانه متولدین خرداد

شما جذابیتی فوق العاده و مهارت های اجتماعی قابل توجهی دارید. مقاومت در برابر این ترکیب اسرارآمیز کاری تقریبا غیرممکن است و تحت شرایط کیهانی موجود این قدرت شما حتی از قبل هم بیشتر شده است. امروز ممکن است به واسطه ی این جذابیت و محبوبیت خود مورد توجه مقامات مافوق خود قرار گرفته و یا به شرکت در جمع هایی دعوت شوید که می توانند فرصت های جدیدی را در اختیار شما قرار دهند. این فرصت ها را به راحتی از دست ندهید و به جای این که از روی خجالت یا تنبلی خودتان را کنار بکشید بیشترین بهره ی ممکن را از این موقعیتی که برایتان فراهم شده است ببرید. یکی از صفات ممتاز شما سخاوتمندی است هرچند هیچگاه انسان از بخشندگی ضرر نمیکند اما مراقب افراد فرصت طلب باشید مشکلاتی برایتان پیش میاید که کمی نگرانتان خواهد کرد این مشکلات با درایت قابل حل هستند آرامش خود را حفظ کنید خود را برای انجام کاری را که کرده اید زیاد سرزنش نکنید آن زمان این بهترین تصمیمی بوده که میتوانستید بگیرید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز از آن روزهایی است که کمی وقت گذراندن در فضای باز و فکر کردن به مسائل مختلف زندگیتان در سکوت و خلوت خودتان می تواند برای شما بسیار خوب باشد. حتی یک پیاده روی نیم ساعته در پارک نزدیک خانه تان هم می تواند به شما کمک کند خودتان را از لحاظ فکری جمع و جور کنید و خستگی کمتری را احساس کنید. شما این اواخر خیلی کار کرده و به خودتان فشار آورده اید و حالا به کمی زمان برای استراحت و تخلیه ی فشارهای روانی این چند وقت اخیر نیاز دارید. خودتان را از داشتن نعمت استراحت کافی و به موقع محروم نکنید. نیاز امروز شما ایجاد تعادل میان کار و زندگی شخصی تان است از یک طرف دائم مشغول به کار هستید و بیشتر وقت خود را صرف کار میکنید و از طرف دیگر خانواده انتظار دارند ساعاتی را با آنها بگذرانید. از نظر مدیریت مالی دچار مشکل بودید که خوشبختانه حل شد. هدیه ای دریافت می کنید و مقامی به شما پیشنهاد می شود که بسیار عالی است، از پولی که بدست می آورید خیرات کنید

فال روزانه متولدین مرداد

شما در کار کردن بسیار جدی و با پشتکار هستید و وجدان کاریتان در حدی است که گاهی آنقدر کار می کنید که یادتان می رود برای خودتان هم وقتی بگذارید. داشتن چنین تمرکزی روی کارتان در کوتاه مدت و در مواقع ضروری واقعا قابل تحسین است، اما در دراز مدت اصلا عاقلانه نیست. اگر خودتان را با کار کردن بیش از اندازه از خستگی تلف کنید نه به نفع خودتان خواهد بود و نه به نفع مقامات مافوق و کارفرمایتان! شما باید یاد بگیرید بین کار و مسائل شخصیتان تعادل برقرار کنید و برای هر کدام به اندازه ی کافی وقت بگذارید. به کمک دوستی بشتابید که نیازمند است، دست او را بگیرید. از سفری متفاوت با سایر سفر ها بر می گردید؛ خریدی رویایی خواهید کرد و مهم تر از همه خاطره ای ماندگار برایتان باقی می ماند. به زودی افرادی که از شما قدرتمند تر هستند وارد زندگی تان می شوندا برای حفظ کردن چیزی که برایتان مناسب نیست می تواند آنقدر خسته تان کند که برای مسائل مهم تر انرژی نداشته باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شما هیچ تلاشی در جهت مخفی نگه داشتن احساسات خود نمی کنید و حتی کوچک ترین تغییرات در احساسات و حالات روحی خود را بیان می کنید. شما می خواهید دوستان و همکارانتان شخصیت واقعی شما را ببینند و درک کنند، اما از طرفی هم این صداقت در بیان احساساتتان باعث می شود احساس آسیب پذیری کنید. از هر گونه تلاشی برای مخفی کردن واقعیت ها خودداری کنید؛ نشان دادن حساسیت ها و ضعف هایتان گاهی برعکس آنچه خودتان فکر می کنید می تواند نشان دهنده ی قدرت شما باشد. ایده ای به ذهنتان خطور می کند که اگر چه در ظاهر بی اهمیت است اما می تواند خالق یک موقعیت ممتاز و ضمناً پول ساز برایتان باشد. کینه ای کهنه شده ماه هاست ذهن و روح شما را افسرده کرده، اینک زمان آن فرارسیده که با گفتگو در فضایی صمیمی آشتی را جایگزین آن کنید. گرفتار فکری شده اید و تصور می کنید اگر آن را بدست بیاورید به تمام آرزوهایتان می رسید، سخت در اشتباهید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما در بیان افکار خود خیلی دقت می کنید و توجه زیادی به جزئیات دارید چون نمی خواهید سوء تفاهمی پیش بیاید. با این حال ممکن است در تلاش برای معقول و منطقی نشان دادن خودتان دچار خودسانسوری شوید و همه چیز را همان طوری که هست بیان نکنید. شاید داشتن صراحت در کلامتان در ابتدا کمی ترسناک به نظر برسد و باعث شود احساس ضعف و کمبود کنید، اما باور کنید اگر به احساسات خود اجازه بدهید جریان پیدا کنند نه تنها امروز، بلکه هر روزتان خیلی بهتر از حد تصورتان خواهد شد. نصیحتی که به دیگران می کنید باید بر اساس تجربۀ شما باشد نه آنچه که دیگران دوست دارند بشنوند. پذیرای مسافری می شوید که با خود یک دنیا عشق به همراه می آورد، سعی کنید در این وقت کم نهایت استفاده را ببرید. مهربانی و سخنان شیوای او برایتان لذت بخش است. برای رسیدن به نیت تان فراز و نشیب و سختی های بسیاری پیش رو دارید، اگر قادر به انجام آن هستید اقدام کنید اگر نه از آن چشم پوشی کنید.

فال روزانه متولدین آبان

شما امروز نسبت به آینده ی خود شور و هیجان زیادی را احساس می کنید و خلاقیت و ابتکار عملتان به کمکتان آمده اند تا شانس شما برای دست یابی به موفقیت را بالا ببرند. با این حال باید مواظب باشید تمرکز کافی روی مسئولیت ها و وظایفی که در حال حاضر به عهده دارید نیز داشته باشید. اگر می خواهید زندگی خود را در جهت مثبت پیش ببرید باید بیکار ننشینید و به جای این که فقط به فکر زمان حال باشید، در جهت رسیدن به اهداف بلند مدت خود تلاش کنید. تحت تاثیر کلامی دلنشین تصمیم می گیرید از این پس به رفتار و کردار خود تغییر مثبتی بدهید . اگر موفق به اجرای این تصمیم بشوید به طور قطع امنیت و آسایش را تجربه خواهید کرد . فراز و فرود این روزها را با دل و جان پذیرا باشید . شما توانمندی و ظرفیت بالایی برای فائق آمدن بر مشکلات دارید . با بدبینی و بدگمانی نه تنها چیزی به دست نمی اورید بلکه موجب ناراحتی خود و اطرافیان خواهید شد.

فال روزانه متولدین آذر

اگر امروز روز استراحت و تعطیلی شماست هیچ اشکالی ندارد که صبح کمی دیرتر از خواب بیدار شوید، اما اجازه ندهید تمام روزتان به بطالت بگذرد و از وقتتان به خوبی استفاده کنید. امروز عشق و روابط عاطفی برای شما اهمیتی دو چندان پیدا کرده اند. تمام انرژی ها و نشانه ها حاکی از آن هستند که شما و عشقتان در حال حاضر در هماهنگی کامل با هم قرار دارید. هیچ تعجبی ندارد که شما این اواخر خیلی خوب با هم کنار آمده اید. شاید حالا دیگر وقت آن فرا رسیده باشد که قدم مهم بعدی را در رابطه ی خود برداشته و برای آینده ی مشترکتان تصمیم گیری کنید. بزودی با شخصی آشنا خواهید شد به دنبال پیدا کردن کاری رویایی یا موقعیتی خاص هستید و گویی روی ابرها سیر میکنید بهتر است پایین بیایید و با واقعیت رو به رو شوید زیاد به نیت خود وابسته هستید و بیشتر اوقات خود را صرف آن میکنید وقت شناسی و سرعت عمل چیزی است که به آن نیازمندید مسئله ای شما را ناراحت کرده اجازه ندهید موجب ناراحتیتان شود.

فال روزانه متولدین دی

امروز هر کاری که تصمیم بگیرید انجام دهید به احتمال زیاد خیلی خوب پیش خواهد رفت. شما به طور ذاتی انسان جاه طلبی هستید، پس از این فرصت فوق العاده ای که برایتان پیش آمده است نهایت استفاده را ببرید تا اهداف حرفه ای خود را به بهترین شکل ممکن دنبال کنید. خواهید دید که تمرکز قوی و درک صحیحی در رابطه با این که برای پیشرفت بیشتر در زندگیتان چه کارهایی باید انجام شوند دارید. هیچ چیزی در شرایط فعلی نمی تواند مانع شما شود. بستر لازم برای رشد و ترقی شما آماده شده اکنون شما هستید که باید بخواهید آینده ای روشن را برای خودتان رقم بزنید فرصتها را با فکر و خیال بیهوده از دست ندهید اتفاقی مثبت که انتظارش را ندارید در زندگیتان می افتد خودتان را آماده ی تغییر کنید دل در هوای کسی یا چیزی دارید که جدایی از آن برای شما بسیار مشکل است قدری صبر و تحمل داشته باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شما به یکباره پی خواهید برد که یکی از پروژه هایتان که برای مدتی دچار رکود شده بود دوباره در جهت رشد و پیشرفت قرار گرفته است. دیدن این که تمام زحمت هایی که کشیده بودید بی نتیجه نمانده و حالا بالاخره دارند نتیجه می دهند باعث احساس رضایت شما خواهد شد. خوش به حالتان! شما هر موفقیتی که انتظار داشته اید را به دست آورده اید، اما فکر نکنید حالا که همه چیز به این خوبی پیش رفته دیگر نیازی به زحمت کشیدن ندارید، به کوشش و تلاش خود ادامه بدهید تا به موفقیت هایی حتی بزرگتر از این دست پیدا کنید. در حال انجام کارى مهم و سرنوشت ساز هستید. با در نظر گرفتن جنبه هاى مختلف قضیه، بهترین تصمیم را بگیرید. عجله نداشته باشید. جسارت چیزیست که این روزها به آن نیاز دارید. شما روحیه اى بسیار قوى دارید اما یادتان باشد ‘ آزموده را آزمودن خطاست . فرصت دوباره دادن به شخصى ، فقط عمرتان را تباه مى کند. پایبند به قول و قرارتان بمانید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید نگاهی به خانه و اطراف خود انداخته و به این فکر می کنید که جای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. خوشبختانه شما تمام توانایی ها و خلاقیت لازم برای این کار را دارید و حتی اگر خودتان هم تا به حال به این موضوع پی نبرده باشید مهارت زیادی در تزئین و دکوراسیون دارید. امروز بعدازظهر به احتمال زیاد مهمان هایی به دیدن شما خواهند آمد، پس این که دستی به سر و گوش خانه تان بکشید در چنین موقعیتی ایده ی بسیار خوبی می تواند باشد. با دوستان نا باب نشست و برخاست نکنید تا آرزوهایتان را به باد ندهند. افکاری را بارها در ذهن خود مرور کرده اید اما نگران اجرای آن هستید، شما در واقع نمی خواهید زیر بار مسئولیت بروید. دلواپسی نتنها شما را به هدف نمی رساند بلکه ممکن است شما را منزوی کند؛ اگر فکر می کنید نیاز به مشورت ندارید سخت در اشتباهیدرجا زدنتان می شود.
منبع مجله تصویر زندگی
ارسال نظر

تبلیغات متنی