کد خبر : 28368

فال تاروت | فال تاروت ۱۳ دی

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت جهان

کارت جهان :  امروز مسائل مادی در برابر مسائل معنوی برای شما از اهمیت بسیار کمتری برخوردار هستند. دلتان می خواهد خودتان را از این دنیایی که انگار در آن چیزی جز پول و مادیات برای دیگران ارزشمند نیست دور کنید و به یک جایی در دل طبیعت پناه برده و برای چند ساعت هم که شده از این فضا فاصله بگیرید. اما یادتان باشد که بهر حال فردا دوباره باید با این شرایط روبرو شوید و دنیا یک شبه تغییر نخواهد کرد. با عزیزانتان به تفریح در طبیعت بروید، کمی که دقت کنید در میان همین افراد هم ارزش هایی فراتر از دنیا و مادیات خواهید دید و این موضوع خیالتان را کمی راحت تر خواهد کرد.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز کسی که دوستش دارید به نظر شما فوق العاده ترین، کامل ترین و دوست داشتنی ترین آدم دنیا خواهد بود. طبیعت رمانتیک شما امروز قدرت زیادی پیدا کرده است و می توانید بهترین عاشق دنیا باشید. با این حال باید مواظب باشید! شما که نمی خواهید در چشم طرف مقابلتان طوری جلوه کنید که انگار محتاج محبت او هستید؟ اولین چیزی که طرف مقابلتان را به سمت شما جذب کرده استقلال و قدرت درونیتان بوده است، پس اجازه ندهید ایده اش در مورد شما تغییر کند.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز شما نمی توانید روی هیچ کاری تمرکز کنید و مدام انگار دارید روی ابرها حرکت می کنید و در عالم فکر و خیال هستید، به همین دلیل هم جزئیات از نظرتان مخفی می مانند و نمی توانید آنچه می خواهید را با میزان کیفیتی که خودتان انتظار دارید انجام دهید. با این حساب هر چند نیازی به یادآوری نیست باید بگوییم که امروز روز خوبی برای انجام کارهای جدید، سخت و پیچیده نیست. بهتر است کارایی را انجام دهید که به تمرکز و توجه چندانی نیاز ندارند.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  شما فرد سخت کوشی هستید. برای رسیدن به آرامش و تعادل در زندگی راههای مختلفی را امتحان کرده اید و ماسک های مختلفی را به چهره خود زده اید طوری که حقیقت واقعی تان را فراموش کرده اید. برقراری تعادل میان دنیای بیرون و درون بریتان سخت شده و به همین دلیل نمی توانید تصمیم درست را بگیرید اما بهتر است تنها به خودتان اعتماد کنید تا به جواب نهایی برسید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  سرعت شما در پیش بردن زندگی تان بسیار بالاست اما این کافی نیست. برای رسیدن به موفقیت راههای زیادی وجود دارد و این شما هستید که باید بهترین راه را انتخاب کنید. اگر فکر می کنید این صندلی که اکنون در آن نشسته اید، به شما تعلق ندارد بهتر است که بلند شوید و صندلی دیگری را انتخاب کنید. از ریسک کردن نترسید زیرا آینده ای روشن در انتظارتان است. در فکر گرفتن یک میهمانی هستید. با دعوت کردن دوستان تان می توانید روابط خود را با آنها بهبود ببخشید و اوقات خوشی را در کنارشان بگذرانید.

 

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ملکه

کارت ملکه :  شما فرد ملاحظه کاری هستید که تنها با افرادی که شبیه خودتان هستند، ارتباط برقرار می کنید اما گاهی لازم است با زاویه دید های متفاوت آشنا شوید، شاید که آنها راهی را به شما نشان دهند که به ذهن تان هم نرسیده باشد. مشکلی که اخیرا در رابطه عاطفی خود با آن دست و پنجه نرم می کنید، ناشی از عدم اعتمادتان به شریک زندگی است، شاید بهتر است پیش داوری را کنار بگذارید و کمی واقع بین باشید. خبر خوبی در مورد مسائل مالی در راه است.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  اگر چه شما فردی مهربان و خوش قلب هستید اما دیگران نظری خلاف این دارند و شما را عصبی و تندخو می خوانند. کمی برای آنها زمان بگذارید و با تک تک افرادی که دچار سوتفاهم شده اند، صحبت کنید. بهتر است به زندگی اجتماعی خود و عادات روزمره تان تغییری دهید به عنوان مثال با افراد بیشتری در تماس باشید و در فعالیت های مختلف شرکت کنید. این راه در زندگی عاطفی شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و شما را از کسالت و نا امیدی در خواهد آورد.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت شیطان

کارت شیطان :  به محض این که از موفقیت خود احساس شادی می کنید، فردی سر راهتان قرار می گیرد و خوشی شما را از بین می برد. شاید با حرف های او فکر کنید که لایق این پیروزی نیستید اما بهتر است حرف های او را نادیده بگیرید زیرا این رفتار از حسادت او سر می زند. کافیست تنها به ندای قلب تان گوش دهید و مطابق برنامه ریزی هایتان جلو روید. زمان خوبی برای رفتن به میهمانی و شرکت در فعالیت های گروهی است. با ارتباط بیشتر می توانید زندگی عاطفی خود را نیز بهبود بخشید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت ارابه

کارت ارابه :  برای رسیدن به موفقیت در مسیر خود به جایی رسیده اید که ممکن است سختی های زیادی در پیش داشته باشید، به عنوان مثال شاید مجبور شوید با افرادی که تمایلی به آنها ندارید ارتباط برقرار کنید یا دست به کارهایی بزنید که تا به حال از آنها فراری بوده اید، اما برای رسیدن به هدفتان باید به یک سری کارها تن دهید. احساسات خود را کنار بگذارید و با قدرت بیشتری به مسیرتان ادامه دهید. سعی کنید با افرادی که احساس بهتری به شما می دهند و مشترکات بیشتری با شما دارند، در تماس باشید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  درگیر کارهایتان هستید و احساس می کنید که حتی رها کردن آنها برای یک دقیقه، شما را از ادامه راه باز می دارد اما یادتان باشد که دیگران هم می توانند در این راه به شما کمک کنند و کمی از سنگینی وظایفتان بکاهند. بر خلاف همیشه، امروز نمی توانید احساسات خود را پنهان کنید و دوست دارید با افراد بیشتری در تماس باشید و از درون تان برای آنها سخن بگویید. حال بهترین زمان است تا با عشق زندگی تان قراری بگذارید و راز دلتان را برای او نیز فاش کنید. گاهی لازم است به جای منطق از ندای درون پیروی کرد.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  فکر می کنید طنابی به دور پاهایتان پیچیده شده و شما را از حرکت باز داشته است. شاید این طناب محدودیت هایی است که خود برای خودتان ساخته اید. برای رهایی از این وضعیت باید در برنامه های زندگی تان تجدید نظر کنید. در خانه تان را به روی دیگران باز بگذارید زیرا بهترین زمان برای گرفتن میهمانی و دورهمی است. با این کار زندگی عاطفی شما در مسیر جدیدی قرار می گیرد و انرژی از دست رفته زندگی تان را دوباره به دست خواهید آورد.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  انعطاف پذیری خوب است اما اگر بیش از حد باشد به اراده شما در تصمیم گیری لطمه می زند. فکر شما یک چیز می گوید درحالی که قلب تان چیزی دیگر و اگر شما نتوانید قدرت واراده لازم را داشته باشید، در انتخاب راه دچار مشکل می شوید. بهتر است تصمیم گیری را به تعلیق بیاندازید تا همه چیز برایتان روشن و واضح شود. اکنون زمان تغییر و دگرگونی است. پس به سمت چیزی بروید که چشم هایتان را به خود جلب کرده است زیرا این فرصت ها دیگر به دست نمی آیند. از خیال پردازی دست بکشید و دست به عمل بزنید.

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی