کد خبر : 28352

فال تاروت | فال تاروت ۱۲ دی

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز مطالعه میکنید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز مطالعه میکنید .

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز سعی کنید از صبح که از خواب بیدار می شوید با انرژی مثبت و ذهنی باز جلو بروید. اگر بخواهید بی حال و حوصله باشید و نگاهی منفی به آنچه در طی روز در انتظارتان خواهد بود داشته باشید فقط اوضاع را برای خود بدتر خواهید کرد و پیش روی به سوی اهدافتان را با موانع و انرژی منفی همراه خواهید نمود. یادتان که نرفته در این دنیا همان چیزهایی برای ما اتفاق می افتند که خود ما فکر می کنیم برایمان اتفاق خواهند افتاد؟ همیشه شنیده اید که نگرش ما از اهمیت بسیاری برخوردار است، اما امروز حقیقت داشتن آن را به چشم خواهید دید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : ا مروز شما خیلی احساساتی تر از همیشه شده اید و میل بی سابقه ای به فرو رفتن در لاک تنهایی خود احساس می کنید. این رفتار شما دیگران و حتی خودتان را هم متعجب خواهد کرد، چون شما در حالت عادی آدمی نیستید که به جای ماندن در کنار دوستان و عزیزانش بخواهد خودش را در اتاقش زندانی کند. با این حال فکر نکنید که مجبور هستید رفتاری بر خلاف این میل خود داشته باشید. اگر واقعا به تنهایی نیاز دارید همان کاری را بکنید که دلتان می خواهد. گاهی انسان با خودش بیشتر از هر شخص دیگری خوش می گذراند.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت :  قدرت شما در منابع درونیتان نهفته است و امروز این منابع به روی شما باز شده اند و می توانید از آنها استفاده کنید. شما آرامش بی سابقه ای را در وجود خود احساس می کنید و حتی در آشفته ترین موقعیت ها هم می توانید خونسردی خود را حفظ کنید. اکنون برای شروع های تازه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و با مراجعه با دنیای درونتان خواهید توانست زخم هایی که می توانند در آینده به پیشرفت شما صدمه بزنند را درمان کنید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت پاپ

کارت پاپ :  توانایی های خود را در اختیار دیگران هم قرار دهید و به آنهایی که برایشان ارزش و اهمیت قائل هستید خدمت کنید و خیالتان راحت باشد که پاداش سخاوت در انتقال دانسته هایتان به دیگران را خواهید گرفت. شاید در ابتدا ندانید از کجا شروع کنید و اوضاع کمی گیج کننده به نظر برسد، اما همین که شروع به حرف زدن کنید خودتان هم از مقدار دانسته هایتان و تأثیری که ذکاوت، خوش رفتاری و رفتار اجتماعیتان می تواند روی دیگران داشته باشد شگفت زده خواهید شد.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  امروز هر چقدر هم برای سر و سامان دادن به کارهایتان تلاش کنید بالاخره یک جای کار ایراد دارد و هدفتان مثل ماهی از میان انگشتانتان سر می خورد. شاید باید وسواس کمتری به خرج دهید. امروز شما احساس می کنید که نادیده گرفته شده اید و برای کسی اهمیتی ندارید. انگار همه دست به دست هم داده و بر علیه شما با هم متحد شده اند! راستش را بخواهید هیچ اتفاق خاصی نیفتاده که بخواهد دیگران را به دشمنان قسم خورده شما تبدیل کند. در واقع مشکل خود شما هستید که امروز کمی بیش از اندازه حساس شده اید!

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت جهان

کارت جهان :  امروز صبح که از خواب بیدار می شوید انگار به دلیلی که خودتان هم نمی دانید در غباری از سردرگمی و بلاتکلیفی قرار گرفته اید. خبر خوب این است که چند ساعتی که بگذرد آسمان زندگیتان صاف شد و تا پیش از غروب آفتاب خواهید توانست دید دقیقی از آنچه در اطرافتان می گذرد و آنچه باید انجام دهید داشته باشید. شخصیت و ذهنیت شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت و دنیا و زندگی را همچون یک ماجراجویی خوشایند و پر هیجان خواهید دید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت برج

کارت برج :  برای شما پیشنهادی داریم: اگر امروز نسبت به موقعیتی احساسی عجیب و ناخوشایند خواهید داشت این حس خود را نادیده نگرفته و به سریع ترین شکل ممکن از این موقعیت ها فاصله بگیرید. اگر خطری شما را تهدید کند غریزه شما خیلی خوب آن را احساس خواهد کرد، پس اگر در شرایطی قرار گرفتید که احساس امنیت نمی کردید خودتان را از آن نجات دهید. حتی اگر واقعا خطری در کار نباشد هم وقتی در محیطی قرار بگیرید که در آن احساس امنیت نمی کنید سطح عملکرد شما به مقدار قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ابله

کارت ابله :  شما باید مسئولیت زندگیتان را به عهده بگیرید. از دیگران انتظار نداشته باشید که مشکلات شما را حل کنند و راه های مقابله با موانع را در اختیارتان قرار بدهند. نهایت کاری که از دست آنها بر می آید این است که دور هم نشسته و در حضور شما و حتی پشت سرتان، شما و کارهایتان را ندانسته مورد قضاوت قرار بدهند. شما امروز دچار یک نوع احساس نگرانی شده اید که باعث می شود نسبت به موقعیت هایی که در حالت عادی برایتان اهمیتی نداشته اند واکنش های تندی از خودتان نشان بدهید. هیچ کس نمی تواند به خوبی خودتان به شما کمک کند، پس به دیگران تکیه نکنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز باید به دیگران نشان دهید که چقدر دل و جرأت دارید. شما انسانی انعطاف پذیر هستید که خودتان را با شرایط مختلف تطبیق می دهید و همین باعث شده است که دیگران متوجه قدرت درونی شما نشوند و فکر کنند که به راحتی می توانند شما را به جهتی که خودشان می خواهند هدایت کرده و تحت کنترل خود در بیاورند. حالا دیگر وقت آن رسیده است که با هدف گذاری برای خودتان و پیش رفتن بر اساس برنامه هایی که خودتان برای زندگیتان در نظر گرفته اید، به آنها ثابت کنید که اشتباه می کنند.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز شما با بی قراری می خواهید پروژه های جدیدی را هر چه سریع تر شروع کنید، اما آمادگی های لازم برای این پروژه ها هنوز فراهم نشده اند و حتی به اندازه کافی به آنها فکر نکرده اید. اولین چیزی که باید یاد بگیرید این است که صبور باشید. عجله در شروع کردن مسابقه تنها باعث خواهد شد که به دلیل تخلف از دور مسابقه خارج شوید، پس فعلا فقط خودتان را آماده کنید تا زمان مناسب فرا برسد.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز حال و هوای رمانتیکی در امروز نهفته است که باید از آن بهره ببرید. اگر کسی را دوست دارید امروز فرصتی فوق العاده برای بیان احساساتتان نسبت به او خواهد بود. اگر قصد دارید از او تقاضای ازدواج کنید بهتر است یک میز دو نفره در یک رستوران شیک رزرو کنید که با شمع و گل تزیین شده باشد، این کار میزان اثرگذاری درخواستتان را خیلی بیشتر خواهد کرد و خاطره آن در تمام سالیانی که قرار است در کنار هم زندگی کنید در ذهن هر دویتان باقی خواهد ماند.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز شما اصلا حال و حوصله این که بخواهید با دیگران همکاری کرده و یا در فعالیت های گروهی شرکت کنید را ندارید و ترجیح می دهید کارهایتان را به تنهایی و به همان ترتیبی که خودتان می خواهید انجام دهید. با این حال به احتمال زیاد مجبور خواهید شد از لاک خودتان بیرون آمده و با دیگران ارتباط برقرار کنید زیرا برای پیش بردن کارهایتان به توصیه ها و اطلاعات آنها نیاز خواهید داشت و خودتان به تنهایی نمی توانید همه کارها را انجام دهید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی