کد خبر : 28285

فال روزانه | فال روزانه ۷ دی

فال روزانه متولدین ماه هاز مختلف را در ورانداز مطالعه میکنید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه متولدین ماه هاز مختلف را در ورانداز مطالعه میکنید .

فال روزانه فردا فروردین ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

پیشنهادات تازه‌ای مطرح می‌شود که باید هر کدام را جداگانه مورد مطالعه قرار داد و سپس تصمیم گرفت. به آینده اگر فکر کنی می‌توانی تصمیمات بهتری گرفته و نسبت به آنها اطمینان بیشتری داشته باشی.

به زودی هدایا و یا سوغاتی‌هایی به دستت خواهد رسید. در یک میهمانی خبرهای امیدوارکننده و خوبی خواهی شنید.

نحوه زندگی و نوع غذایی که مصرف می‌کنی رابطه مستقیمی با سیستم عصبی‌ات دارد. هرچه محیط اطرافت را آرام و تغذیه‌ای سالم داشته باشی، استرس و اضطراب و در نتیجه بیماری از تو دور می‌شود.

یک قرارداد و یا قول و قراری که برای تو اهمیت زیادی دارد، بهم خواهد خورد. تغییراتی در وضعیت مسکن و یا کارت پیش خواهد آمد. بعضی قول و قرارهایت را فراموش نکن چون در غیر این صورت تو بیشتر از اطرافیان ضرر خواهی کرد.

متولدین فروردین
رنگ شانس : قرمزملایم
اعداد شانس : ۶ ، ۹ ، ۱۵ و ۳۴۳

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : مرداد ، خرداد ، آذر

امروز شک و تردید شما را در خود فرا گرفته است. تصمیماتی که این اواخر در رابطه با روابط عاطفی خود گرفته اید ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و نمی دانید این انتخاب هایتان تا چه حد درست بوده اند. بهتر بگوییم، این وضعیت باعث دلسردی شما نسبت به آینده ی این رابطه شده است. شما باید سعی کنید نگرانی ها و تردیدهایتان را کنار گذاشته و تمام قدرت و اراده خود را به کار بگیرید تا با نگاهی واقع نگرانه با مشکلاتتان روبرو شوید. ول خرجی را کنار بگذارید اگر واقعا از درس خواندن گریزانید! حداقل فن یا حرفه ای را یاد بگیرید و مشغول به کار شوید . منتظر یک اتفاق شگفت انگیز باشید که موجی از خوشحالی را در بین فامیل جاری خواهد ساخت . در خصوص مسئله ی عاطفی اخیر که نه شنیده اید نگران و ناراحت نباشید چرا که شما با گذشت زمان و تدبیری که پیشه خواهید ساخت جواب مثبت را خواهید گرفت.

فال روزانه فردا اردیبهشت ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

پیش از شنیدن یا نشنیدن چه قضاوتی می‌توان داشت؟ باید ابتدا حرف‌های او را خوب و کامل بشنوی، بعد در مورد او و این موضوع قضاوت کنی.

تنبلی را کنار بگذار. تنبلی بیماری یا عادت بدی است که به مرور اراده‌ات را ضعیف می‌کند. با ورزش و ایجاد روحیه و انگیزه در خود می‌توانی این مشکل را حل کنی.

انگیزه خود را برای کار و بدست آوردن پول نباید از دست داد. باید پذیرفت که این هم بخشی از زندگی است. سعی به خودت انگیزه بدهی و همین انگیزه است که مانند یک موتور تو را به حرکت درمی‌آورد و موانع را پشت سر می‌گذارد.

متولدین اردیبهشت
رنگ شانس : صورتی وآبی روشن
اعداد شانس : ۵ ، ۶ ، ۱۳ ، ۱۸۸ ، ۴۵۲۴

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : تیر ، شهریور ، دی ، اسفند

جو سنگین و آزاردهنده ای بر امروز حاکم شده است و چه در زمینه ی شخصی و چه حرفه ای، اگر مجبور به اثبات خودتان و حرف هایتان باشید دلخوری ها و ناراحتی هایی پیش خواهند آمد. شاید شخصی که برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است باعث عصبانیتتان شده باشد، اما باید سعی کنید که خیلی سریع تسلیم احساسات منفی خود نشوید چون این وضع می تواند اثرات مخربی روی روح و روان شما داشته باشد. یک موفقیت قریب الوقوع شما و خانواده تان را خوشحال خواهد کرد قولی به عزیزی داده اید اما هنوز آنرا عملی نکرده اید او چشم انتظار وفایی به عهد شماست با برآورده کردن خواسته او دلش را شاد و جای گاه تان را در قلب وی مستحکم تر کنید برای افزایش رزق و روزی تلاش و کوشش بیشتری کنید نظم و انضباط کلید گمشده ی زندگی شماست با یک برنامه ریزی درست به جلو پیش بروید.

فال روزانه فردا خرداد ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

کدورت‌هایی در زندگی خصوصی‌ات وجود دارد که باید هرچه سریع‌تر آنها را رفع کنی. بی‌توجهی تو به برخی مسائل عاطفی دوست یا همسرت را می‌رنجاند. باید بیشتر مراقب رفتارت باشی.

صحبت کردن با بعضی از دوستان، به تو روحیه‌ای تازه و انرژی خاص می‌دهد. پس این روزها با این افراد بیشتر در تماس باش و از آدم‌های منفی که تو را از زندگی پشیمان می‌کنند ارتباط نداشته باش.

به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نیم ساعت در روز به ورزش هوازی با شدت کم (پیاده روی، باغبانی، کار در خانه) و ورزش هوازی با شدت متوسط (پیاده روی تند، حرکات موزون، دویدن، شنا) نیازمند است. تو در چه مرحله‌ای هستی!!!

تو بهتر از هر کسی می‌توانی استعدادهایت را تقویت کنی و تجربه‌های زیادی بدست آوری. پرورش این استعدادها به معنای سود اقتصادی در بلندمدت خواهد بود.

متولدین خرداد
رنگ شانس : نارنجی
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۲۴ ، ۴۳۳ ، ۲۵۴۵

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : مرداد ، فروردین ، مهر ، بهمن

طی چند روز گذشته شما تصمیم گرفته اید که با تلاش و کوشش کار کنید و سعی در ایجاد ثبات در زندگی خود داشته باشید . برنامه ها و نقشه هایتان را مو به مو اجرا کنید. امروز یک غافلگیری بزرگ در برابر این تصمیم جدید شما خواهد بود، چون اتفاق هایی در راه هستند که برنامه های دقیق و فشرده ای که برای خودتان چیده اید را به چالش خواهند کشید و یا شاید با فرادی مواجه شوید که سعی در دلسرد یا منصرف کردن شما دارند. اگر شما به این موانع غلبه نکنید، آنها شما را شکست خواهند داد. در هر کارى که از آن سر رشته ندارید وارد نشوید،مدام از بخت بد گله نداشته باشید. به زودى احساس بهترى به زندگى خواهید داشت این حس راحفظ کرده و نگذارید خستگى کارهاى روزمره حالتان را تغییر دهد. احتیاط کنید و در مورد موضوع مالى با کسى شریک نشوید چون در نهایت زیان و ضرر مال شماست. توقع از زندگى را کمى پایین بیاورید تا به آرامش برسید.

فال روزانه فردا تیر ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

در دوست‌داشتن نمی‌توان فقط به منافع خود فکر کرد. نمی‌گویم حتما در این‌باره باید خود را قربانی کرد اما باید رفتاری در پیش گرفت که دوستی‌ها شفاف‌تر و عمیق‌تر شود. در دلت جایی برای دیگران باز کن.

شما نسبت به قبل شجاع‌تر شده‌اید، برای اینکه تصمیم گرفته‌اید که آدم متفاوتی باشید. شما در مورد چیزهایی که یگران مممکن است بگویند یا فکر کنند نگران نیستید؛ قضاوتهای یک نفر دیگر باعث عقب نشینی کردن شما نمی‌شود. امروز روز خوش شانسی شماست؛ پس به سمت جلو حرکت کرده و برای یک روز هم که شده از قوانینی که قبلاً برای خودتان تعیین کرده بودید تبعیت نکنید.

چرا برای بهبود وضعیت مالی‌ات، از تمام توان خود استفاده نمی‌کنی؟ همه از تو انتظار کارهای ارزنده و مهمی را دارند اما تو همچنان کج‌دار و مریز رفتار می‌کنی. باید برای رسیدن به آرزوهای مادی، از خودت کار بکشی.

متولدین تیر
رنگ شانس : سفید نقره ای ، آبی نیلی
اعداد شانس : ۲ ، ۴ ، ۱۲ ، ۴۵۶ و ۹۷۴۲

روز اقبال : دوشنبه
همراهان مناسب : اردیبهشت ، اسفند ، آبان

امروز شما نگرانی هایی در مورد آینده احساس می کنید. حتی اگر موعد برخی کارها و مسئولیت هایی که به عهده دارید در حال سر رسیدن باشد هم احساس می کنید که قدرت شما رو به افول است و توانایی ادامه ی این راه را ندارید. شما برای این که توانایی هایتان را به خودتان ثابت کنید نیاز به چالش هایی جدید و امکان پذیر دارید که شما را به خودتان و آینده تان امیدوار کنند. چرا از تلاش و برنامه ریزی برای رسیدن به تناسب اندام شروع نمی کنید؟! این کار باعث خواهد شد هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی حال بهتری داشته باشید. در شرایط سخت با مدیریت بحران همه چیز را تحت نظر بگیرید تا اوضاع آرام شود منتظر نتیجه و رای هستید که به نفع تان تمام می شود پای شما به ماجرایی باز می شود که بهتر است حواس تان را جمع کنید اگر خواهان آرامش هستید بخشش و دوری از کینه کلید آن است بیماری چشم انتظار ملاقات شماست او را دریابید و از انجام آنچه از دست تان بر می آید کوتاهی نکنید.

فال روزانه فردا مرداد ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

تو باید دوباره به سوی او بگردی. البته این یک پیشنهاد است و تصمیم نهایی با توست. به هر حال اگر احساس می‌کنی او همان کسی که تو همیشه آرزویش را می‌کردی، برای بازگشت هیچ بهانه‌ای نباید بیاوری.

شما امروز می‌خواهید که همه چیز سهل‌الوصول، اما شاید به سمت گفتگوهای احساسی سوق داده شوید که مشکلاتی را که مربوط به افردی هستند که شما نسبت بهشان مسئولیت دارید تشدید کند. شما شاید در مبارزه اخیر تسلیم شده باشید، اما اکنون می‌خواهید بخشی از قدرتهای از دست رفته‌تان را دوباره به دست آورید. به جای دست و پنجه نرم کردن با دیگران سعی کنید با انجام دادن کارهایی که از نظر اخلاقی درست هستند و بدون اینکه شخص دیگری را ناراحت کنید پیشرفت کنید.

مراقب باش. تعهدات مالی تو دارد سر از جاهای خطرناکی در می‌آورد. سعی کن براساس آنچه داری حرکت کنی و از قرض و وام و چک و سفته، فاصله بگیری. مراقب اوضاع اقتصادیت باش.

متولدین مرداد
رنگ شانس : زرد ، طلایی
اعداد شانس : ۱ ، ۴ ، ۳۴ ، ۶۵۳ و ۶۷۴۳

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، آذر

شما امروز حرف هایی که دیگران می زنند را می شنوید، اما به طور کاملا ناخواسته نمی توانید حرف هایشان را جدی بگیرید و توجه کافی به آنها داشته باشید. انگار همه می خواهند برای شما تعیین تکلیف کنند و فکر می کنند بهتر از خودتان می دانند که چه کاری برایتان بهتر است، اما نظرات آنها، حداقل امروز، برای شما هیچ اهمیتی ندارند و ترجیح می دهید به ایده هایی که خودتان در سر دارید بپردازید. در واقع شما امروز تصمیم دارید از روزتان لذت ببرید و برایتان اهمیت چندانی ندارد اگر نتوانید به همه ی کارهایتان برسید. تصمبم مهمی گرفته اید که خوب است درباره آن با خانواده مشورت کنید. در روزهای گذشته خبری دریافت کرده اید که شما را خوشحال کرده است این خبر خود آغاز دوره خوبی در زندگی شماست. اگر احساس خستگی می کنید باید شیوه زندگیتان را تا حدودی تغییر دهید یک سفر کوتاه در تغییر روحیه تان اثر گذار است.

فال روزانه فردا شهریور ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

تا زمانی که احساست را بیان نکنی، او نخواهد فهمید که در درون و قلب تو چه می‌گذرد. باید عشق و علاقه را بدون تعارف و ملاحظه نثار کرد.

شما در حال حاضر نمی‌توانید به اندازه‌ای که دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید. به نظر می‌رسد همین که یک اتفاق جدی پیش می‌آید، همه دور و بری‌هایتان غیبشان می‌زند. و در نهایت متزلزل بودن یکی از نزدیکانتان ممکن است بازتاب بی‌میلی‌های شما باشد که نتیجه آن داشتن یک رابطه ناسالم است. اما هنوز هم نیازی نیست فرد دیگری را مجبور کنید تا از دستورات شما پیروی کند. به جای اینکه صبر کنید تا این رابطه به شما لطمه بزند زودتر آن را به هم بزنید.

تو همیشه منتظر فرصتی بودی تا بتوانی شرایط اقتصادی‌ات را تغییر دهی و به کارهای عقب مانده‌ات برسی. این زمان در اختیار تو قرار دارد پس دیگر نباید فرصت را از دست داد.

متولدین شهریور
رنگ شانس : قهوه ای وکرم
اعداد شانس : ۰ ، ۵ ، ۱۶ ، ۸۸۸ ، ۶۸۴۸

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : دی ، اردیبهشت

اگر دست از این تصور اشتباه خود برداشته و بپذیرید که شما یک ابرقهرمان نیستید و توانایی هایی در حد همه ی انسان های عادی دارید و شبانه روز برای شما هم مثل همه ی انسان های دیگر فقط از بیست و چهار ساعت تشکیل شده است، حالتان خیلی بهتر از حالا خواهد شد. شما یک ابرقهرمان نیستید و هیچ وقت هم نبوده اید، در واقع ابرقهرمان ها اصلا در دنیای واقعی وجود ندارد. البته، این واقعیت را هم در نظر داشته باشید که شما توانایی ها و استعدادهای قابل توجهی دارید که برخی را نادیده گرفته و برخی را هم به کل فراموش کرده اید. حیف نیست این همه استعداد و توانایی بلااستفاده بماند؟! وظیفه شماست که به خبرچین ها میدان ندهید به زودی گشایشی در کار فروبسته شما صورت خواهد گرفت و احساس خوشایندی را تجربه می کنید بهتر است واقع بینانه تر به موضوعات اطراف خود نگاه کنید تا بتوانید اشکالات احتمالی کاری را که پیش رو دارید پیدا کرده و به موقع آن را رفع کنید قرض و وام گرفتن به نفع شما نیست و در بازپرداخت آن دچار مشکل می شوید.

فال روزانه مهر

بیش از حد تحت تاثیر حرفهای این و آن قرار می‌گیری. باید به جای احساسات، عقل و منطق خود را ملاک قرار دهی و با خردمندی تصمیم بگیری به نحوی که اساسی و جدی باشد.

با خوش‌بینی روزت را شروع کن. در این صورت هم با انرژی مثبت به کارهایت می‌پردازی و هم به اطرافیانت انرژی می‌دهی.

به سود مالی می‌رسی که قابل توجه است. شاید بخواهی آنرا برای خود و دوستانت خرج کنی، اما تصمیم عاقلانه‌تر این است که به فکر آینده‌ات باشی و آنرا پس انداز کنی. گاهی اوقات مقداری پس انداز می‌تواند برای روزهای سخت مفید باشد.

متولدین مهر
رنگ شانس : بنفش وقهوه ای
اعداد شانس : ۲ ، ۶ ، ۱۶ ، ۴۳۲ ، ۹۱۴۳

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : آذر ، بهمن ، خرداد

امروز شما نسبت به نظراتی که در مورد چیزهای مخنلف دارید با تعصب کامل رفتار می کنید و دلتان می خواهد ایده هایتان را با بقیه هم به اشتراک بگذارید. با این که معمولا خیلی محافظه کار هستید، امروز بی هیچ احتیاطی نظرات خود را بیان می کنید و در واقع اصلا نمی توانید جلوی زبانتان را بگیرید. شاید دیگران نتوانند منظور شما را به طور کامل متوجه شوند، اما همین جسارت و بی پروایی شما در بیان افکار و ایده هایتان می تواند برای آنها الهام بخش باشد. حس انسان دوستانه شما را به انجام کاری خیر رهنمون می سازد لازم است به ندای فلب خود گوش داده و در جهت عملی شدن آن حس گام بردارید.نتیجه خوبی برای تان خواهد شد ذهن خودتان را بی دلیل درگیر حادثه ایی کردید که هنوز اتفاق نیفتاده و شاید هرگز هم اتفاق نیفتد اضطراب و نگرانی بی جهت به خود راه ندهید حرفی را بدون دلیل از دیگران قبول نکنید.

 
 

فال روزانه فردا آبان ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

پس از یک دوره قهر و جدال دوره‌ای می‌رسد که در آن عشق و آشتی حرف اول را می‌زند. زندگی نیز چون یکسال چند فصل دارد و بدون این فصلها دچار رکود خواهد شد.

حواستان جمع باشد که برنامه‌هایتان را بر اساس احساسات بی‌ثبات خود پایه‌ریزی نکنید، برای اینکه اگر احساسات شما تغییر کنند، پایه و اساس برنامه‌های شما به هم می‌ریزد. اما حالا تا زمانی که شما روی چیزهایی که می‌خواهید به دست بیاورید تمرکز نکرده‌اید، تفریح کردن نیز فکر خوبی است. به جای اینکه تلاش کنید چیز خیلی متفاوتی را به دست بیاورید، فکر کنید ببینید چه چیزی برای شما بهترین است.

از امروز باید برای فردایت برنامه‌ریزی کنی. کسی که طبق یک برنامه حرکت کند به دور از هرگونه خیالبافی، به اهداف خود می‌رسد.

متولدین آبان
رنگ شانس : قرمزروشن وسیاه
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۸۳ و ۶۵۹

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : تیر و اسفند

حالا که این همه راه را آمده اید و تا این حد موفق شده اید نمی توانید اجازه بدهید همه ی زحماتتان به هدر بروند. شاید اکنون زمان دشواری برای شما باشد، چون این طور به نظر می رسد که زمان آن فرا رسیده که خودتان را یک بار و برای همیشه ثابت کنید. اجازه ندهید سختی هایی که سر راهتان قرار گرفته اند شما را از پای در بیاورند. به اندازه ی کافی استراحت و تفریح هم داشته باشید و به وضع تغذیه ی خودتان نیز رسیدگی کنید. شما توان کافی برای شرکت در این نبرد و پیروز شدن در آن را دارید، به شرط این که این فرصت را از خودتان دریغ نکنید. کار جدیدی پیش رو دارید ک افق دیدتان را باز تر خواهد کرد . با رویدادی رو به رو میشوید ک تا حدودی زندگیتان را از یکنواختی و سکون خارج میکند . این تغییر و تحول را به فال نیک گرفته و از آن استقبال کنید .قصد معامله را دارید اما شک و تردید مانع انجام آن کار است . از عشق یکطرفه بپرهیزید . خبر خوبی برای شما در راه است .برای رسیدن ب نیتتان باید بیشتر تلاش کنید.

فال روزانه فردا آذر ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

با احساسات دیگران نمی‌شود بازی کرد. کسی که با آتش بازی می‌کند خودبخود طعمه آن خواهد شد. شاید تو در این باره حق داشته باشی اما هر کاری عواقبی دارد که باید آنرا در نظر داشت.

در خود انرژی فوق‌العاده‌ای می‌بینی. دوست داری کارهای زیادی بکنی اما نمی‌دانی چه کاری در درجه اول قرار دارد. باید آن را در بهترین راهی که تشخیص می‌دهی صرف کنی تا موفق گردی.

اوضاع مالی تو همچنان روال عادی خود را دارد اما با کمی تلاش و کوشش و حوصله بیشتر می‌توانی تحولی در وضعیت مادی خود ایجاد کنی.

متولدین آذر
رنگ شانس : آبی وسفید
اعداد شانس : ۳ ، ۱۲ ، ۵۸۲ ، ۹۳۴ و ۲۳۴۳

روز اقبال : پنجشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، مهر ، مرداد ، بهمن

آیا دچار افسردگی شده اید؟ این حالت برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. یکی از دوستانتان را به خانه تان دعوت کرده و یا به تماشای یکی از فیلم های خوب روی پرده ی سینما بروید. هر کاری که می دانید به بهتر شدن حال شما کمک خواهد کرد در برنامه تان قرار دهید و به هیچ وجه تسلیم این احساس منفی نشوید. شما باید کمی به دنیا درونی خود رجوع کرده و با کمی تعمق و تفکر به ریشه ی اصلی این حال خود پی ببرید. شاید دلیل این احساس افسردگی این باشد که شما فکر می کنید تنها مانده و به حال خود رها شده اید، اما شما کاملا در اشتباه هستید. برای شراکت زمان مناسبی نیست . باید تحقیق بیشتری کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید . بعد از مدت ها بی خبری از آشنایی او را ب طور اتفاقی ملاقات میکنید و این امر زمینه ساز ارتباط مجدد شما با آن شخص میشود این روزها یاد آوری خاطرات خوش گذشته حالتان را دگرگون میکند . کسی اینجا و آنجا بدگویی شما را میکند . بهتر است ب طور مسالمت آمیز با او برخورد کنید.

 
 

فال روزانه فردا دی ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

رفته رفته این اختلاف حل خواهد شد. گذر زمان به هر دو طرف نشان خواهد داد که تندروی بیشتر به آنها آسیب می‌رساند. از این رو هر دو سرعقل آمده و با هم آشتی می‌کنند.

به زودی اتفاقاتی می‌افتد که تو را شادمان می‌کند. حالا نوبت آسایش و آرامش به وجود آمده پس از آن لذت ببر.

موفقیت خوبی در زمینه مسائل مالی و اقتصادی بدست می‌آوری. کسی که موفق‌تر است، رقیبان و حسودان بیشتری هم خواهد داشت. بدون توجه به آنها به کار خودت ادامه بده.

متولدین دی
رنگ شانس : سفید و قهوه ای
اعداد شانس : ۸ ، ۹ ، ۶۲ ، ۱۲۲ ، ۷۵۴۴

روز اقبال : شنبه
همراهان مناسب : شهریور ، اردیبهشت

امروز شما غرق در دنیای خیالات و افکارتان هستید و ارتباطتان را با دنیای اطرافتان تقریبا قطع کرده اید. رویاهای زیبایی که در سر دارید فرصت های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهند و شاید فکر کنید که رسیدن به آنها برای شما کاری بسیار راحت خواهد بود. خیالت و رویاهای ما عامل محرکی هستند که ما را به سوی اهدافمان پیش می برند، اما فراموش نکنید که این تنها زمانی امکان پذیر است که ارتباط خودمان را با دنیای واقعی قطع نکنیم. عدم تعادل بین کار و زندگی شخصی و خانوادگی تا حدی برایتان دردسرساز شده واز این بابت در عذابید،خانواده از شماتوقع دارن به انها بیشتر بها داده و ساعات بیشتری با انها بگزرانید،با توضیح شرایت خانواده را به همدلی بیشتر تشویق کنید .کسی را که یکبار ازموده اید دوباره در ازمون قرار ندهید جنگ اول به از صلح اخر است.

فال روزانه فردا بهمن ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

اطرافیانت به تو سفارش می‌کنند که بهترین راه را انتخاب کنی اما تو همچنان لجباز و یک‌دنده‌ای!! به چه قیمتی می‌خواهی حرفت به کرسی بنشیند؟!

باید در آرامش به خوردن غذا مشغول باشی چون داشتن استرس و یا کار پرمشغله و راه رفتن در هنگام غذا خوردن، نه تنها هیچ نفعی برایت ندارد بلکه ممکن است سلامتی‌ات به خطر بیفتند.

تو هم مثل دیگران آرزوی موقعیت اقتصادی بهتر را داری اما در این معامله، آنها خواسته‌های زیادی از تو دارند و تو نمی‌توانی به تنهایی به یک به یک آنها پاسخ دهی پس بهتر است به جای قبول همه کارها با هم یک یا دو قسمت را به دست گیری تا از بتوانی جوابگو باشی.

متولدین بهمن
رنگ شانس : آبی تیره
اعداد شانس : ۴ ، ۸ ، ۱۰ ، ۸۴ ، ۹۱۵ و ۹۹۹

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : خرداد ، آذر ، مهر

شما دارید در نگرش خود نسبت به زندگی و دنیای اطرافتان تغییراتی ایجاد می کنید، اما کمی طول خواهد کشید تا بپذیرید که دیگر هیچ چیز مانند گذشته نخواهد شد و باید شرایط جدیدتان را بپذیرید. سنتان هر چقدر هم که باشد، اکنون برای شما زمان رشد و بزرگ شدن است. خوشبختانه پذیرفتن مسئولیت های جدیدی که به شما واگذار شده اند و یا خودتان آنها را به عهده گرفته اید به این معنا نیست که باید اهداف شخصیتان را قربانی کرده و برای همیشه کنار بگذارید. در واقع می توانگفت که بر عکس، فرصتی برایتان پیش آمده تا یاد بگیرید هم زمان به هر دو رسیدگی و توجه کنید. برای اظهار نظر در مورد مسئله ای که مطرح شده نیازمند اطلاعات بیشتری هستید در این مورد خاص که اطلاعات کافی ندارید بهتر است بحث نکنید این بحث ها موجب ناراحتی یا برداشت های غلط می شود از فردی حسود دوری کنید و به طعنه ها و متلک هایش اعتنای نکنید دست به کار یا فعالیت جدید بزنید که تا به حال انجام نداده و یاحتی به آن فکر هم نکرده اید.

 

فال روزانه فردا اسفند ( پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ )

در روابط‌تان مراقب باشید. تو فرد خاکی و راحتی هستی، اما ممکن است اطرافیان اینطور استنباط نکنند و از روی حسادت و یا به هر دلیلی برایت دردسرهایی درست کنند.

به زودی شاهد بعضی تغییرات هیجان انگیز و مثبت در زندگی‌ات خواهی شد. به مسافرتی دعوت میشوی که خاطرات شیرینی برایت دربر دارد.

اگر بیش از حد احساس استرس می‌کنی شاید به ایجاد تغییراتی در نوع زندگی و یا شیوه برخوردت با استرس نیازمندی. بهتر است بین وظایف کاری، مسئولیت‌ها و اوقات فراغتت تعادل برقرار کنی.

پس از مدتی رکود اقتصادی دوباره اوضاع روبراه می‌شود و پول نسبتا خوبی بدست می‌آوری. به زودی مقداری پول از دست می‌دهی اما نگران کننده نیست.

متولدین اسفند
رنگ شانس : آبی آسمانی وقهوه ای روشن
اعداد شانس : ۷ ، ۱۱ ، ۷۳ و ۳۵۴

روز اقبال : پنجشنبه

همراهان مناسب : اردیبهشت ، تیر ، دی ، آبان

امروز گرفتن تصمیم نهاییتان در رابطه با یک موضوع مهم، به این معناست که شما به نقطه عطف مهمی در زندگی خود دست یافته اید. سخت ترین قسمت این تصمیم گیری خداحافظی با روش ها، نظرات و اعتقادات قدیمیتان است. شاید گذشته خیلی راحت و اطمینان بخش به نظر برسد، به ویژه وقتی ناشناخته ها در راه هستند، اما با قدرت و عزم و اراده خواهید توانست آن را همراه با موفقیت پشت سر بگذارید. ایده های جدیدی در زمینه کار ب ذهنتان خطورکرده است ک باید انها را به طور جدی پیگیری کنید. فکر اقنصادی شما همیشه درست کار میکند. تغییرات مثبتی در شرف وقوع است به زندگی شما رنگ تازه ای میبخشد. یک مسئله ای به ظاهر لاینحال با تدبیر شما حل میشود و و اعتبار خاصی برایتان ب همراه میاورد از وسواس دوری کنید و وارد مسائل حاشیه ای و کوچک نشوید.

منبع رصد روزانه
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی