کد خبر : 28198

فال ابجد | فال ابجد امروز

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.

به گزارش ورنداز :

فال ابجد

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ج ب

تعبیر:  طالعت نیک است. به زودی گشایشی در زندگی شما رخ خواهد داد که آینده تان را به خوبی و خوشی می سازد و شما را از تمام مشکلات و سختی‌ها را رها می کند،، بهتر است سپاسگزاری فراوان خداوند باشید و هیچ گاه در راز و نیاز با او کاهلی نکنید. به سر و وضع خود بیشتر برسید، مردم اول ظاهر شما را می بینند و بعد به شما فرصت صحبت کردن می دهند. برای انجام یک کار حقوقی دست دست نکنید وگرنه دیر می شود و دیگر کاری از دستتان بر نمی آید. در مورد مسئله ای که نگران و پریشان احوالتان کرده بیش از این مضطرب نباشید، آنچه از آن می ترسید اتفاق نخواهد افتاد.

☕️ فال قهوه روزانه ☕️

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ج آ

تعبیر:  طالعت خوب نیست. شخصی می خواهد در زندگی به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برای تان غم و اندوه بزرگی در آینده به وجود بیاورد،، بهتر است؛ مراقب خود باشید تا بتوانید آینده‌تان را به خوبی و خوشی بسازید و زندگیتان را از مشکلات و سختی را نجات دهید. خودتان را دست کم نگیرید، هر کسی نان ایمان و نیت پاک خودش را می خورد، مهم این است که شما تکلیفتان با خودتان روشن است. اوضاع مالی‌تان به زودی تغییر خواهد کرد. سعی کنید به وسوسه گرفتار نشوید و آنچه که با خون دل بدست آورده اید حفظ کنید. در مورد نیتی که در سر دارید اول زمینه رسیدن به هدف و مقصودتان را فراهم کنید و بعد دست بکار شوید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر:  از اندیشه به این نیت خودداری کنید و خودتان را در دردسر نیندازید، خداوند مطمئنا راه‌های بهتری را برایتان قرار خواهد داد. سرنوشت خود را بپذیرید و سعی نکنید که با آن بجنگید که تنها ناامید و آشفته خواهید شد. سعی کنید از حرفهای دروغ برحذر باشید که دستتان رپ خواهد شد و آبرویتان بر باد خواهد رفت. شما در کارهای هنری در هر زمینه ای موفق می شوید. اندیشه ای پاک و بی آلایش دارید و همیشه به فکر دیگران هستید. متاسفانه این روزها نسبت به شخصی قدری شکاک هستید، بهتر است هر چه زودتر تکلیفتان را با این موضوع روشن کنید. بلاتکلیفی احساس بدی است که انسان را در تصمیم گیری فلج می کند. اگر بخواهید وسیله نقلیه‌تان را عوض کنید، وقتش همین حالاست.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر:  مقصود نیکی دارید و به زودی مشکلاتتان پایان می‌یابد. تا چند هفته دیگر گره از کارتان گشوده می‌شود و از غم و اندوه رهایی میابید. برای رسیدن به نیتتان باید تلاش و کوشش خود را بیشتر کنید و توکلتان به خداوند باشد. آزموده را آزمودن خطاست. از کسی که ریاکار است و نمی توان به او اعتماد کرد دوری کنید، بزرگترین ضربه را از او خواهید خورد و هرگز خودتان را برای آنکه می دانستید اما باز به او اعتماد کرده‌اید نخواهید بخشید. با وضعیت کنونی بهتر است آرزوها و توقعات خودتان را پایین بیاورید. آرزوهای بلند بالای مالی شما را دچار دردسر خواهد کرد.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ج د

تعبیر:  آرزو و اهدافی که در سر دارید برآورده خواهد شد و مقام برتر و والایی را در زندگی کسب می‌کنید. اگر در مسایل عاطفی مشکلاتی در زندگیتان وجود دارد خداوند به‌زودی شما را از این مشکلات رها خواهد ساخت. فردی قصد دارد تا با مکروفریب شما را آزار دهد از او بر حذر باشید. به خودتان بیایید، خودکرده را تدبیر نیست. مقصر وضعیت مالی ای که در آن درگیر شده‌اید، خود شما هستید. با او که بسیار دوستش دارید، عهد و پیمانتان را محکم کنید. آن وقت است که می بینید چطور به راحتی بلایا از اطرافتان پراکنده می شود. درگیر حل مسائل خودتان و اطرافیانتان می شوید. شما به تنهایی نمی توانید مسئله را حل کنید. از کسی کمک بگیرید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر:  مراقب رفتارهایتان باشید و سعی کنید تا با بزرگترهای تان به نرمی و درستی برخورد کنید. ممکن است چند صباحی زندگی به کامتان تلخ شود اما نباید ناامیدی به دلتان راه دهید چرا که خداوند روزهای خوشی را هم برایتان در نظر دارد. اگر قصد دارید تا با دروغ و فریب شخصی را دردسر بیاندازید از این کار برحذر باشید که خودتان آسیب خواهید دید. نگران وقوع اتفاقی هستید، نگرانی‌تان بی دلیل است. سوالی را که می دانید جوابش منفی است نپرسید، مگر اینکه توانایی جواب نه شنیدن را داشته باشید. آنقدر به خودتان درگیر می شوید که از آمدن و رفتن عزیزی که برایتان بسیار مهم است با خبر نمی شوید. سرتان را قبل از آنکه خیلی دیر بشود از لاکتان بیرون بیاورید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ج ج

تعبیر:  تهمت ناروایی به شخصی زده اید و همین قضیه موجب شده تا نتوانید به آرزوها و اهداف تان در زندگی دست پیدا کنید. خداوند به زودی راهی را در مقابل تان قرار خواهد داد که سعادت و خوشبختی را نصیبتان خواهد کرد پس از این موقعیت استفاده کنید. در تمامی امور توکلتان بر خداوند باشد و هیچگاه از او قطع امید نکنید. در برخورد با شخصی که پیش از این برایتان عزیز بوده، بهتر است اگر کلامتان نامهربان است، آن را به زبان نیاورید. غصه دلتان را سنگین تر می کند که سبک‌تر نمی کند. حواستان را معطوف به مسائل کاری کنید و در انجام کاری که در پیش دارید دقت کنید. بهتر است با درایت پیش بروید تا دچار دردسر و مشکل نشوید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر:  طالع بلندی دارید و سعادت و خوشبختی نصیبتان خواهد شد. اگر به مشکل برخورده اید از فردی بلند مرتبه کمک بخواهید تا شما را به راه راست هدایت کند. افرادی سعی دارند تا تهمت ناروایی به شما بزنند مراقب باشید و سعی کنید تا در مقابلشان ایستادگی کنید انشالله که گزندی به شما نمیرسد. روزگار برای همه پستی و بلندی دارد. با منفی فکر کردن و نگرانی دایمی داشتن مشکلاتتان حل نخواهد شد، بهتر است خودتان را ضعیف و ناتوان نشان ندهید تا دشمن شاد نشوید. درباره نیتی که در ذهن دارید امیدوار باشید. ناامیدی تمامی درها را به رویتان خواهد بست. تغییر کوچکی در زندگی روزمره‌تان پیش می آید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر:  سعی کنید؛ بیشتر مراقب خود در زندگی باشید تا بتوانید موفقیت و سربلندی را در آینده به دست بیاورید و خود را از غم و اندوه نجات دهید،، اگر بخواهید کارهای نادرستی را به انجام برسانید،، طالعتان را به رنگ تیره و تار در خواهید آورد و به نابودی شکست مواجه خواهید شد. دوستی تازه به سراغتان خواهد آمد. شما ورزش را دوست دارید و قدم زدن در طبیعت باعث شادی روحتان می شود. با تلاش و کوشش پیگیرتان به هدف کاری که در سر دارید خواهید رسید. به زودی مبلغ کوچکی به دستتان می رسد. توجه‌تان را به مسائل اصلی بدهید و درگیر جزئیات و حاشیه‌ها نشوید، وگرنه شما را از مسیر درست دور می کند.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج آ‌ د

تعبیر:  اگر بیمار هستید از بندی بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به دست می آورید،، بهتر است؛ برای خود صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید،، وتنی سالم و تندرست داشته باشید تا بتوانید زندگی تان را به خوبی و خوشی بازسازی کنید. آنقدر بی تاب هستید که دیگران نگران و ناراحت وضعیت شما هستند. حالا زمان آن است تا گذشته را مرور کنید، تا یادتان بیاید که شما طوفان های سخت تر از این را هم پشت سر گذاشته‌اید. شما به خوبی می دانید که این نیز بگذرد. به خودتان مسلط باشید. اتفاقاتی در شرف انجام است که از آن بی خبرید. بیشتر از تجربیات خودتان استفاده کنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر:  به زودی از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و شادی و خوشبختی را در آینده به دست خواهید آورد بهتر است؛ ناامیدی به دل خود راه ندهید و به سوی موفقیت راهی شوید سعی کنید؛ قدر لحظات خوبه زندگیتان را بدانید و در کارهایتان فرد فعالی باشید تا به هدف خود نزدیک شوید. زیاده طلبی را کنار بگذارید و قناعت پیشه کنید. حالا وقت بریز و بپاش نیست. روزهای خوش جوانی را با غم و نگرانی نگذرانید. این روزها دیگر بر نمی گردند. خوش یمنی و خوشبختی به سراغتان می آید و کاری را به خوبی شروع می کنید. امروز وقت خوبی برای خرید است. برای فروش هنوز وقت هست. دست نگهدارید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر:  روزگار بر وفق مراد شماست به زودی زندگی تان سر و سامان می گیرد و خوشبختی و آرامش در آینده تان سرازیر می شود،، بهتر است در کارهای نادرستی شرکت نداشته باشید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود خواهد آورد و شما را به نابودی می رساند. پول در آوردن خوب است به شرط آنکه برای بدست آوردنش راه درستی را انتخاب کرده باشید. ملاقات با دوستی باعث شادی‌تان می شود و هدیه ای بینتان رد و بدل می شود. برای انجام کاری مجبور می شوید که به مسافتی دور بروید. بهتر است گله نکنید و بجای آن به منافعی که عایدتان می شود فکر کنید. سود این کار بیشتر از ضررش است.

ارسال نظر

تبلیغات متنی