کد خبر : 28050

فال روزانه | فال روزانه ۲۱ آذر

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در این مطلب میخوانید .

فال روزانه متولدین فروردین

امروز سر مسائل کوچک و بی اهمیت ناراحت می شوید و با دیگران بحث می کنید. اگر چه این ناراحتی ها کوتاه است اما تاثیرات عمیقی بر دیگران می گذارد، پس بهتر است که رفتارهایتان را کنترل کنید. به فکر یک تغییر بزرگ یا هیجانی در زندگی تان هستید. می توانید این تغییر را در رابطه عاطفی تان ایجاد کنید. البته اگر متاهل هستید، قبل از هر چیز با شریک زندگی تان مشورت کنید. او نیز می تواند ایده های خوبی به شما بدهد. در انتهای شب دوستی با شما تماس می گیرد، اگر اشتباهی کرده به رویش نیاورید و او را ببخشید. حفظ انرژیتان از اهمیت زیادی برخوردار است. کارهای معوقه را به حال خود رها نکنید، حتی اگر بین ایده های بلند پروازانه و مسئولیت های جدیدتان گیر افتاده باشید. شما نمیتوانید از هیچ کس توقع داشته باشید، با شکوه و شکایت هم کاری از پیش نمیرود. بجای آنکه مدام به فکر حفظ منافع خود باشید، با اطرافیانتان بیشتر همکاری کنید. از دادن وعده های تو خالی به دیگران خودداری کنید، به دردسر خواهید افتاد

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز با روزهای دیگر کمی فرق دارد، از این رو که شرایط با میل شما پیش نخواهد رفت. به عنوان مثال ارتباط بر قرار کردن با دیگران برایتان سخت می شود یا این که نمی توانید منظورتان را به خوبی به دیگران منتقل کنید. اگر چه دیگران تغییرات رفتاری شما را درک نمی کنند اما این موضوع برای شما آزاردهنده است اما صبور باشید زیرا دوام زیادی ندارد. اگر می خواهید به رفتارتان در مورد شریک زندگی تان تغییراتی بدهید، امروز بهترین زمان است. مطمئن باشید که اتفاقات خوب در انتظار شماست. روی احساساتتان کنترل داشته باشید،این روزها هیچکس در اطرافتان قادر نیست شمارو وادار به تغییر عقیده کند،شما به خواستهای خود اطمینان کامل دارید ایدهایتان را برای رسیدن به موفقیت حفظ کنید اما در راهای رسیدن به ان تغییراتی ایجاد کنید ، درمورد مسائل عاطفی مسیری که پیش گرفته اید شمارا از مواجهه با مشکلات نجات نمیدهد ، بیش از حد تحملتان باری به دوش نکشید.

فال روزانه متولدین خرداد

روز خوبی را در پیش دارید. خوش بینی در شما موج می زند و همین موضوع می تواند موفقیت های زیادی را به خصوص در محیط کار برایتان رقم زند. خوشحالی امروزتان را بیش از همه مدیون فردی هستید که خبرهای خوبی را به گوش تان می رساند. در حال حاضر فرصت های زیادی پیش رویتان است اما اگر بخواهید که بهترین اش را انتخاب کنید، باید قدم اول را محکم بر دارید زیرا ساختن یک قصر به انرژی و زمان بیشتری نسبت به یک خانه کوچک، نیاز دارد. اگر موضوعی را از شریک زندگی تان پنهان کرده اید و احساس گناه می کنید، همین امروز آن را اعتراف کنید. صبر بیش از اندازه تان، مشکلات پشت پرده را برطرف نمیکند. تغییر و تحولی در نحوه برخوردتان با اطرافیان ایجاد کنید. کارهای ناتمام خود را تمام کنید تا بتوانید فکر آزاد برای شروعی تازه داشته باشید. اگر فردی قصد حرف زدن با شما را دارد از صحبت با او امتناع نکنید ممکن است بعد ها خود را به خاطر این کار سرزنش و ملامت کنید. صبر و تحمل نتیجه غیر منتظره ای را برایتان به بار می آورد.

فال روزانه متولدین تیر

اگر چه روزهای سختی را پشت سر گذاشته اید اما امروز انرژی دوباره را به دست خواهید آورد و نسبت به زندگی امیدوارتر خواهید بود. در مورد مسائل مالی دچار شک و تردید هستید اما نگران نباشید زیرا به زودی پولی به دست تان می رسد که مشکلات تان را حل خواهد کرد. به جای این که تمرکزتان را بر جزییات زندگی بگذارید، به مسائل مهم تر بیاندیشید. رابطه عاطفی نیز یکی از آنهاست که هر چه زودتر باید در مورد آن یک تصمیم جدی بگیرید. کمک مالى از راه خواهد رسید که سخت به آن نیاز دارید با دوستى قدیمى ملاقاتى خواهید داشت با ورود به مکانى جدید در زندگى تان دوران پر ثمر و شکوفا را تجربه خواهید کرد شما به راحتى قادر خواهید بود تا با فشارهایى که اعمال میشود کنار بیایید راه هایى براى از بین بردن یکنواختى در زندگى تان در نظر گرفته اید فعلاً بهتر است براى مدت طولانى ترى شرایط موجود را حفظ کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

مسیری را در پیش گرفته اید اما در میانه های راه ناگهان نظرتان عوض می شود و راه دیگری را انتخاب می کنید. اگر چه تغییر ناگهانی دشواری های خاص خود را دارد اما گاهی ریسک کردن بهترین راه است. این روزها به رابطه عاطفی خود پایبند نیستید. اگر چه افراد زیادی در اطرافتان هستید که می توانید لحظات خوشی را با آنها سپری کنید اما تنها یک نفر می تواند نیمه گمشده تان باشد. پس بهتر است که با خودتان روراست باشید و به نتیجه ای واحد برسید، در غیر این صورت تمام فرصت هایتان را از دست خواهید داد. گاهی از واکنش های دیگران در مورد رک گویی هایتان شگفت زده میشوید به همین علت برای مراعات حال دیگران کلا از ابراز احساسات خودداری میکنید میتوانید در جمع های مناسب بدون خویشتن داری افکارتان را بیان کنید ،شما رازی را از دوستانتان پنهان کرده اید و هیچ لزومی به گفتنش نمی بینید قبل از اینکه دست به هر اقدام دیگری بزنید افرادی را که برایتان در اولویت قرار دارند در جریان بگذارید .

فال روزانه متولدین شهریور

زندگی خصوصی شما در حال تغییر است که دلیل آن هم تغییر رفتار شماست. این روزها کمی عصبی و کم حوصله به نظر می رسید اما دلیلی ندارد که ناراحتی تان را سر شریک زندگی تان خالی کنید. بنابراین قبل از نشان دادن هر عملی از خود، خوب فکر کنید. فردی از اطرافیان تان موجب آزار شما می شود، سعی کنید مدتی از او دور بمانید تا حساسیت تان کمتر شود. اما بدانید که بی تفاوتی بهترین جواب است. سعی کنید عکس العملی نسبت به رفتارهای آزاردهنده دیگران نشان ندهید تا در این نبرد، برنده باشید. ممکن است ناخواسته درگیر گرفتاری یکی از عزیزانتان شوید، نگران مساله ای که هیچ ارتباطی با شما ندارد نباشید، در آرامش و سکوت به کار خود ادامه دهید و به سخنان دیگران اهمیتی ندهید.این روزها شما از رابطه احساسی و عاطفیتان رضایت ندارید و میدانید که باید این نارضایتی را ابراز کنید. در انتخاب کلماتتان محتاط باشید،مراقب باشید که موجب رنجش خاطر و نهایتا بدهکار نشوید.

فال روزانه متولدین مهر

به زودی در کلاسی ثبت نام می کنید که از فعالیت های روزمره تان به کل متفاوت است. به عنوان مثال در کلاس های کامپیوتر شرکت می کنید یا به کلاس های هنری می روید. اگر چه ممکن است که دیگران شما را ناامید کنند اما تنها آنچه دلتان می گوید را دنبال کنید حتی اگر دوام زیادی نداشته باشد. آنچه برای رابطه عاطفی شما رخ می دهد، نتیجه رفتارهای خودتان است. بنابراین اگر از آن رضایت کامل ندارید، در رفتارهای خود تجدید نظر کنید. اگر حالا به جزئیات توجه نکنید اعتماد بیش از حدتان به دیگران شما را به اشتباه خواهد انداخت. تامیتوانید در برابر وسوسه ولخرجی از خود مقاومت نشان دهید. شما دستخوش احساسات لحظه ای دست به کاری عجیبی خواهید زد. اوضاع را با دید واقعی تر بررسی کنید. اختیار احساسات خود را دوباره به دست بگیرید تا با رفتاری متفاوت ابراز وجود کنید تا حرفتان را به کرسی بنشانید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز اتفاقی برایتان می افتد که می فهمید همیشه آنچه اکثریت به شما نشان می دهند، صحت ندارد. شما همیشه به دیگران تکیه می کردید اما از این پس می دانید که خودتان بیش از همه به صلاح کارتان آگاهید. اخیرا موضوعی اعصاب شما را بهم ریخته است اما امروز حرفی می شنوید که کمی آرام تر خواهید شد. سعی کنید که به جای فرار از این شرایط آن را هضم کنید، در غیر این صورت در آینده ای نه چندان دور بار دیگر این مشکلات به سراغ تان خواهد آمد. اجازه ندهید یأس و نامیدی بر وجودتان مسلط شود. در غیر این صورت روحیه تان خواهید باخت تا جای ممکن از مشاجرات دوری کنید حتی اگر کشمکش های خانوادگی طاقتتان را طاق کرده از ابراز احساسات نزد دیگران نهراسید چون تغییر بزرگی در روحیه شما ایجاد خواهد کردمهربان بمانید تا محبوبیتتان حفظ شود چنان چه بیش از حد هیجان زده شوید بیهوده خود را خسته می کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز ذهن هیچکس به اندازه شما درگیر نیست. شما راه جدیدی را در پیش گرفته اید و هنوز دودل هستید که آیا انتخاب تان درست بوده یا خیر. این را بدانید که برای پیشرفت باید مسیرهای کهنه را رها کرد و قدم به راههای جدید گذاشت. اگر چه ممکن است که در طول این مسیر موانع جدیدی بر سر راهتان قرار گیرد اما در عوض زودتر از قبل به هدف تان خواهید رسید. پس شک خود را کنار گذاشته و تمام تمرکزتان را بر مسیر روبه رو بگذارید. در اواخر شب، خبر خوبی در مورد مسائل مالی می شنوید. روابط کاریتان مستحکمتر میشوند، قبل از تصمیمگیری های حساس و بزرگ و به بار آمدن پشیمانی زمان کافی برای فکر کردن به خود بدهید، با کناره گیری از جمع، خود را از لذت ها و خوشی ها محروم نکنید سعى کنید در انتخاب اطرافیان تان دقت کنید تا بتوانید احترامى که خانواده برایتان قائل است در چشمان دیگران نیز ببینید، دیگران را در خوشی های خود سهیم کنید.

 فال روزانه متولدین دی

با موفقیت هایی که اخیرا به دست آورده اید، کمی به خود مغرور شده اید اما بدانید که اطرافیان تان نیز در پیشرفت شما نقش عمده ای داشته اند، پس آنها را نادیده نگیرید. اگر چه شما می توانید به تنهایی از پس کارهای بزرگ برآیید اما با همکاری دیگران به موفقیت تان سرعت بیشتری می دهید. اگر مجرد هستید، امروز احساس می کنید که فردی به شما نظر دارد. بهتر است که خودتان را بی تفاوت نشان دهید تا که او خودش به سمت شما آید و پیشنهاد دهد. از سخاوتمندی و بلند نظری فرد مورد علاقه تان شگفت زده خواهید شد و بدنبال راهی برای جبران خواهید بود . دامنه روابط و معاشرتهای اجتماعی تان را گسترده خواهید کرد. در حین همین مراودات، دوستی بی نظیر و وفادار پیدا خواهید کرد . روی مسیله بی ارزش متمرکز نشوید ممکن است دوست داشتنی ترین افراد زندگی تان را برنجانید و این اخرین چیزی است که شما می خواهید

فال روزانه متولدین بهمن

قصد خرید کالایی را دارید، زمان خوبی است تا پس از مشورت با اطرافیان، برای خرید آن اقدام کنید. در این خصوص وسواس زیادی به خرج ندهید زیرا تنها کارتان را به تعویق می اندازد. امروز شخصی در مقابل تان قرار می گیرد و حرف هایی را به شما می زند که ممکن است برایتان کمی ناراحت کننده باشد اما زود قضاوت نکنید. همین حرف های به ظاهر بد، در آینده به نفع تان تمام خواهد شد. اگر امروز قراری دارید، سعی کنید به موقع در محل حاضر شوید، در غیر این صورت کدورتی بین شما و طرف مقابل ایجاد خواهد شد. ممکن است اخبار غیرمنتظره اى از راه دور دریافت کنید؛ اندکى از شتاب خود کم کنید. به جریانات فعلى و تجربه هاى اخیر زندگى تان بیاندیشید. اکنون از نظر احساسى در آرامش به سر مى برید. در هنگام صحبت در جمعى حواستان را خیلى جمع کنید. ممکن است یکى از دوستان منظورتان را اشتباه برداشت کند. گاهى بیان حقایق ممکن است باعث رنجش خاطر دیگران شود.

فال روزانه متولدین اسفند

انرژی امروزتان را روی دیگران بگذارید. به عنوان مثال به افرادی که به کمک شما احتیاج دارند، کمک کنید. مطمئن باشید که محبت های شما بی جواب نخواهد ماند. در این حین با فردی آشنا می شوید که شما را از محدودیت های زندگی تان دور می کند و جهان دیگری را به شما نشان می دهد. حتما لازم نیست که با افرادی که طرز فکری مشابه شما دارند، در ارتباط باشید، وجود افرادی متفاوت نیز می تواند چیزهای زیادی را به ما بیاموزد، پس آنها را نیز از دست ندهید. با ارتباط بر قرار کردن باخود درونتان به آن آرامشی که میخواهید میرسید اگر روحیه آرام و صبور تان را بدست حوادث و فراز ونشیب هاى زندگی بسپارید کنترل امور را از دست خواهید داد و در مسیر سرد و بدون عشق قدم خواهید گذاشت روابط دوستانه تان پچیده تر خواهند شد این روز ها اعمالتان با سخنانتان یکی نیستند رفتارتان پیام های نا مفهومی برای دیگران دارد.
منبع مجله تصویر زندگی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی