کد خبر : 28032

فال تاروت | فال تاروت ۲۰ آذر

فال تاروت فردا ۲۰ آذر ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه کنید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت فردا ۲۰ آذر ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه کنید .

 

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز برای شما یک روز عادی نخواهد بود. شاید اوضاع برای دیگران خیلی هم خوشایند نباشد، اما شما به خوبی می توانید خودتان را با شرایطی که پیش آمده است تطبیق دهید. هر کاری که بخواهید انجام دهید را با جدیت تمام پیش خواهید برد و کمتر چیزی می تواند مانعی جدی بر سر راهتان محسوب شود و در انجام هر کاری که بخواهید حتما برنده خواهید بود. ممکن است در زمینه مسائل عاطفی امروز دریایی طوفانی پیش رویتان داشته باشید، اما شما خیلی خوب می دانید که دقایقی که بر آن سوار هستید قدرت آن را دارد که در این شرایط دوام بیاورد و همین باعث می شود که با خیالی راحت با این اوضاع روبرو شوید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز فرصتی برای پیش بردن کارهایتان فراهم شده است و به ویژه اگر مسئولیت هایی بیش از حد توانتان پذیرفته بودید که نتوانسته بودید آنها را به انجام برسانید خواهید توانست با استفاده از این فرصت کوتاهی های خود را جبران کنید و وظایف خود را انجام دهید. البته همه چیز به این بستگی دارد که خودتان نیز تمرکز لازم را داشته باشید. امروز مسائل احساسی ممکن است با مشکلاتی همراه باشند که سر و کله زدن با آنها آسان نخواهد بود. سعی کنید راه را برای صحبت کردن در مورد آن باز بگذارید. بیان احساساتتان در حال حاضر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  امروز دیدن رفتارهای غیر منطقی دیگران باعث عصبانیت شما می شود، اما نباید فکر کنید که مسائل آنقدر که به نظر شما واضح و مشخص هستند برای دیگران هم باید همین طور باشند. یادتان باشد که همه دنیا را به همان شکلی که شما به آن نگاه می کنید نمی بینند. احساسات نیز همیشه نقشی مهم در همه کارها ایفا می کنند و نمی شود همه چیز را بر اساس منطق پیش برد. ایجاد تغییراتی که پایدار باشند همیشه اسان نیست، اما کارهایی که امروز آغاز کنید به احتمال زیاد می توانند برای مدتی بسیار طولانی ادامه پیدا کنند. پس از این فرصت استفاده کنید و کارهایی که مدت ها قصد انجام آنها را داشته اید شروع کنید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز شما احساس می کنید که شکست ناپذیر شده اید، زیرا هر کاری که به قصد پیش بردن اهدافتان انجام می دهید بدون مواجه شدن بی هیچ مانع و یا مخالفتی پیش می رود. علاوه بر این همراه هایی نیز برایتان پیدا می شوند که برای رسیدن شما به خواسته هایتان و حمایت از شما یاریتان می کنند. فکر نکنید که این احتمال وجود دارد که با نیت بدی به شما نزدیک شده باشند و از همراهی آنها استفاده کنید و به صورت گروهی اهدافتان را پیش ببرید. چه اشکالی دارد اگر در این میان هم آنها سودی ببرند.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :   شاید با خودتان فکر کنید که چطور می توانید همه چیز را در زندگیتان به خوبی پیش ببرید و تحت کنترل داشته باشید، اما وقتی پای مسائل عاطفی به میان می آید هیچ چیز درست پیش نمی رود. این که شما قابلیت دوست داشته شدن را ندارید تنها گزینه ای است که حتی یک درصد هم نمی تواند صحت داشته باشد. اولین قدمی که در راه حل این مشکل باید بردارید این است که تظاهر به چیزی که نیستید نکنید. شاید شما دارید با نشان دادن تصویری از خودتان که با خود واقعی شما فاصله بسیاری دارد دیگران را دچار سوء تفاهم می کنید.

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز خلاقیت شما آنقدر زیاد شده است که خودتان هم نمی دانید این ایده هایی که به سرتان می زنند را از کجا می آورید. این ایده ها حتی اگر در نظر اول کمی عجیب به نظر برسند این قابلیت را دارند که زندگیتان را برای همیشه تغییر دهند. البته این که افکاری که به ذهنتان می رسند را با دیگران به اشتراک بگذارید نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. در غیر این صورت این ایده ها را خیلی زود از یاد خواهید برد و عملی کردن آنها اهمیت خود را برایتان از دست خواهد داد. اگر مشکلی بین شما و دوستتان به وجود آمده است هر کاری می توانید بکنید که پل های پشت سر خودتان را خراب نکنید، البته به شرط آن که خودتان را در این راه قربانی نکنید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت شیطان

کارت شیطان :  امروز شما سعی دارید که با نظم و ترتیب خاصی به کارهایتان سر و سامان بدهید، اما باید سعی کنید که اگر کارها دقیقا به همان شکلی که خودتان می خواهید پیش نرفتند عصبانی نشوید و کنترل خود را از دست ندهید. پای مسائل عاطفی که به میان بیاید احتمال بروز تنش هایی وجود دارد. دیگران خیلی احساساتی رفتار کرده و با این کار خود برنامه های حساب شده شما را به طور کامل بهم می ریزند و این چیزی نیست که کنترل آن در دست شما باشد، پس سعی کنید خودتان را یک طوری با آن تطبیق بدهید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز هر کسی که بخواهد جلوی شما را بگیرد از این کار خود پشیمان خواهد شد، زیرا شما به طور خستگی ناپذیری برای رسیدن به اهداف خود مصمم هستید و هیچ چیزی شما را از تلاش برای تحقق یافتن اهدافتان بازنخواهد داشت. درست زمانی که فکر می کنید تمامی مسائل مربوط به رابطه عاطفی خود را حل کرده اید سر و کله چیزی و یا شخصی پیدا می شود که ذهن و قلب شما را دوباره بهم می ریزد. به احتمال زیاد این وضعیت بیش از اندازه احساسی پایدار نخواهد بود و با پایان روز از بین خواهد رفت، پس خودتان را زیاد نگران آن نکنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز باید مواظب باشید که به قلبتان اجازه ندهید کنترل شما را در دست بگیرد. احساسات شما بیش از اندازه شدید هستند و شما را نسبت به محیط اطرافتان و فکرهای دیگران در مورد شما حساس می کنند و به همین دلیل هم ممکن است دلتان بخواهد به یک جای امن پناه برده و خودتان را از دیگران مخفی کنید و مشغول خیال پردازی شوید. اما باید یادتان باشد که در یک چنین روز پر کاری نمی شود بیخیال مسئولیت هایتان شده و در خیال و رویا به سر ببرید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت عدالت

کارت عدالت :   اگر بخواهید در رابطه عاطفی خود رفتاری مالکانه نسبت به شخصی که دوست دارید داشته باشید، باید خودتان را برای یک واکنش شدید از جانب او آماده کنید. چه این رابطه یک عشق قدیمی باشد و چه یک رابطه تازه شروع شده، مسائلی در مورد آزادی و یا حس تعهد بین شما و طرف مقابلتان به وجود خواهند آمد. شاید موضوع از درون خود شما ریشه می گیرد و این که می خواهید موقعیت خود را به عنوان رهبر این رابطه تثبیت کنید، اما باید این را یاد بگیرید که در عشق واقعی هیچ گونه رابطه رئیس و مرئوسی وجود ندارد.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت قدرت

کارت قدرت :  بهمن ماهی عزیز، امروز به هیچ عنوان نسبت به خودت و توانایی هایت شک نکن! امروز بسیار قدرتمند هستید و خودتان هم این قدرت را در وجود خود حس می کنید. با این حال ممکن است گاهی دچار احساس عدم کفابت شوید. این احساس شما ریشه در مشکلاتی دارد که در درک اتفاقاتی که در اطرافتان دارند می افتند برای شما به وجود آمده اند. این که همه چیز برای شما واضح و مشخص نیست و بعضی علامت سوال ها ذهنتان را به خود مشغول کرده اند به این معنا نیست که اوضاع به نفع شما نیست و یا از پس آن برنمی آیید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت جهان

کارت جهان :  امروز احساسات شما بسیار قوی هستند و این که بخواهید کاری را بدون دخالت دادن احساسات بسیار قدرتمند خود انجام دهید برایتان تقریبا غیر ممکن است. با این همه باید دقت کنید که پیش از گفتن حرف هایتان روی تأثیری که روی طرف مقابلتان خواهند گذاشت خوب فکر کنید و تا زمانی که از درست بودن گفتن این حرف ها در موقعیت فعلی مطمئن نشده اید چیزی نگویید. این که بتوانید نسبت به دیگران و گفته ها و رفتارهایشان ذهنی باز داشته باشید در حال حاضر برای هماهنگ شدن شما با آنچه در دنیای اطرافتان می گذرد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سهیل شهری خبرنگار

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی