کد خبر : 28018

فال روزانه | فال روزانه ۱۹ آذر

فال روزانه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه متولدین فروردین

امروز ایده های زیادی با سرعت فراوان به ذهنتان می رسند و نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از این ایده ها بهتر عملی خواهند شد. لزومی ندارد که حتما همین امروز ایده هایتان را عملی کنید. سعی کنید بیشتر به برنامه ریزی بپردازید، بعدا برای وارد عمل شدن وقت کافی خواهید داشت. امروز اصلا برای داشتن نقش مدیریت و رهبری احساس آمادگی نمی کنید و فکر می کنید که هرکس دیگری خیلی بهتر از شما می تواند این وظایف را به انجام برساند. اما اگر می خواهید به اهداف خود برسید باید نقش خود را پذیرفته و مسئولیت هایی که به عهده دارید را به درستی به انجام برسانید. توقعاتتان را از دیگران دوباره مرور کنید رفت امد با فامیل و دوستان در برنامه ی زندگی خود بگنجانید حوادث و رویدادهای اخیر سبب شده روحیه ی شاد و ارامتان جای خود را به روحیه ی عصبی و ناامید بدهد این روزها به همه چیز و همه کس مشکوک و بدبین هستید با رفتار و حرفای خود بر روی اطرافیان تأثیر منفی میگذارید بهتر است هرچه زودتر با خودتان کنار بیایید یک تصمیم مهم بگیرید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما امروز فکر می کنید که هر خیالی که در سر داشته باشید می تواند به واقعیت بدل شود، اما این تصور شما اشتباه است و می تواند باعث شود که به دردسر بیفتید. هرچند که همیشه بین رویاها و آینده ی ما ارتباط مستقیمی وجود دارد، اما هیچ تضمینی در کار نیست که حتما هر چه در سرتان می گذرد محقق خواهد شد. با این همه این را هم در نظر داشته باشید که انسان هایی که غیرممکن ها را ممکن کرده اند به این محدودیت ها هیچ اعتقادی نداشته اند و در راه رسیدن به اهداف بزرگی که دارید حتی اگر به دردسر هم بیفتید نتیجه ای که در نهایت به دست خواهید آورد ارزش تمام این سختی ها را دارد. شما نیاز به یک تغییر اساسی در زندگی دارید و این جز با فاصله گرفتن از ان چیزی که به ان عادت کردید حاصل نمیشود. به خود استراحت دهید واز فشارهای عصبی دوری کنید بیش از این خود را درگیر گذشته و اینده نکنید از بی وفایی شخصی در اطرافتان گله مندید گر چه حق با شماست اما لو نیز مشکلات خود را دارد ، اگر به شما امکانات مالی داده شود با خلاقیت هاو توانایی های خود از هیچ همه چیز می سازید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز قدرت تخیل شما خیلی فعال تر از هر زمان دیگری شده است و همین شما را قادر می سازد تصویرسازی فوق العاده ای در مورد نتایج کارهایتان داشته باشید و با تصور این که در پایان راه چه چیزی در انتظارتان خواهد بود با عزم و اراده ای خلل ناپذیر به سمت هدف خود گام بردارید. اجازه ندهید انرژی های منفی که از اطرافیانتان دریافت می کنید روی شما اثر بگذارد و مانع رسیدن شما به موفقیت شود. به جای این که با دیگران بحث کرده و از ایده های خودتان دفاع کنید انرژی خود را صرف رسیدن به اهدافتان کنید و در عمل به آنها نشان دهید که حق با شما بوده است. در رسیدن به خواسته ها و آرزوهای خود عجول هستید و همین روحیه سبب شده گاهی برای کسب موقعیت ها به بی راهه بروید و یا از مسیر پر فراز و نشیب و سختی عبور کنید اما به بن بست برسید، با دادن یک پیشنهاد ساده به شخصی در اطرافتان ناخواسته خودتان را دچار دردسر میسازید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما از حرف هایی که اطرافیانتان می زنند زیاد سر در نمی آورید و نمی دانید باید گفته های آنها را باور کنید یا این که فقط دچار سوء تفاهم شده اید و برداشت درستی از گفته هایشان ندارید. حتی وقتی خانواده و دوستانتان شما را تشویق به تلاش برای رسیدن به اهدافتان می کنند هم نمی توانید اعتماد کامل به حرف هایشان داشته باشید و احساس می کنید که این حرف ها را برای خوشایند شما می گویند و خودشان هم اعتقادی به گفته هایشان ندارند. با رفت و آمدهای جدید، بگو مگو ها و بحث و جدل های تازه ای در زندگیتان بوجود خواهد آمد مسائل را کمی آسانتر بگیرید و بپذیرید هیچ کس دانای کل نیست .این رویدادها خیلی زود حل میشود .ادامه یک رابطه سبب به هم ریختن اوضاع زندگیتان میشود. عشقی پاک در سینه دارید ولی برای رسیدن به آن باید بیش از اینها تلاش کنید. این روزها بهتر است از گرفتن وام مالی گریزان باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

شما امروز احساس می کنید که زندگیتان از کنترل شما خارج شده است و افکار و احساساتتان هم در جنگ با یکدیگر هستند و نمی دانید که چکار باید بکنید. هر ایده ای که به سرتان می زند در ابتدا خیلی خوب به نظر می رسد و ارزش عملی کردن را دارد، اما پس از گذشت مدتی کوتاه به واقعیت پی می برید و نظرتان در مورد آن تغییر می کند. شما هیچ وقتی برای این که بخواهید نسبت به خودتان دچار شک و تردید شوید ندارید، پس به راحتی تسلیم نشوید و هر کاری که از دستتان بر می آید برای رسیدن به نتیجه انحام دهید. هر حرفی را بدون تحقیق و بررسی نپذیرید، بهتر است در مورد یک مسئله کاری هرچه زودتر پای میز مذاکره نشسته و با صحبت های منطقی در حل مسئله بکوشید، نوآوری و فاصله گرفتن از تکرار و روزمرگی به نفع شماست، از شخصی کمک بگیرید و مشکلات را از آنچه که هست پیچیده تر نکنید، دوستان را به عمل بسنجید نه به حرف همه خوب حرف میزنند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز تلاش برای رسیدن به منافع مادی چه برای خودتان و چه برای هدفی که دنبال می کنید می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد. ذهن شما امروز بسیار خلاق شده است و می توانید ایده های نوآورانه ای داشته باشید که به نظر خودتان فقط از یک نابغه برمی آیند، اما دیگران ممکن است از این نظر چندان با شما موافق نباشند و با مخالفت ها و ممانعت های خود اعث دلسردی شما شوند؛ به آنها اهمیت ندهید! فداکاری وگذشت درمورد خانواده و فامیل،نشان از قلب پاک و مهربان شما دارد.فقط کاش همه این کارها را بتوانید بی توقع انجام بدهید تا کمتر غصه بخورید.در انتظار شخصی هستید و از آتش عشق او در تب و تاب هستید.قدر استعدادی بالقوه در خود رابدانید و با گذراندن دوره ای در پرورش آن بکوشید.کینه های قدیمی را از دلتان بیرون کنیدو بگذارید در دلتان جا برای دوست داشتن باز شود.

فال روزانه متولدین مهر

امروز یک تماس تلفنی از یکی از دوستان و یا اعضای خانواده دریافت خواهید کرد که در آن از شما تقاضای کمک می شود. شما خیلی بیشتر از همیشه دوست دارید که به اقوام و آشنایان خود کمک کنید، اما بهتر است سعی کنید منطقی باشید. این شخص به احتمال زیاد دارد مشکل خود را بزرگ نمایی می کند و یا در مورد دلیل واقعی بروز این مشکل صداقت کافی از خود نشان نمی دهد. در واقع بیشتر مکالماتی که امروز دارید به همین صورت خواهند بود و جدا کردن دروغ و واقعیت از هم کار دشواری خواهد بود. در حال تصمیم گیری برای یک اتفاق مهم احساسی در زندگیتان هستید، در زمینه مسائل احساسی بدون مراجعه به عقلتان به بن بست خواهید رسید، با احتیاط و دور اندیشی تصمیم بگیرید، صبر و تحمل شما زبان زد خاص و عام است، با مدیریتی که دارید بحران را پشت سر خواهید گذاشت، از آزمون های پی در پی شخصی خم به ابرو نیاورید او نیاز دارد که مطمئن شود که میتواند به شما تکیه کند.

فال روزانه متولدین آبان

امروز رفتار عجیب و غریب و غیر منتظره ی یک نفر ممکن است شما را غافلگیر کند. وضعیت شما شبیه به این است که ناخواسته یک نفر را به چالش کشیده باشید و حالا ندانید چکار باید بکنید. شما نمی خواهید طرف مقابلتان متوجه این بلاتکلیفی و حیرت زدگیتان بشود و می ترسید که احترام و اعتبار خود را از دست بدهید. ترسی به دل راه ندهید و با خونسردی با قضیه برخورد کنید. شما استعداد زیادی در استفاده از کامپیوتر و تکنولوژی دارید که تا پیش از این نسبت به آن بی توجه بوده اید، اکنون زمان خوبی برای شرکت در یک دوره ی آموزشی می باشد. بدگویی ها و غیبتهای شخصی سبب شده روابط صمیمی شما با دوستان یا فامیل یا همکارانتان تیره و تار شود برای حل این مشکل ابتدا باید این فرد را کاملا کنار بگذارید سپس با توضیح و برقراری ارتباطات تازه اجازه چنین دخالتهایی را ندهید هم نشینی با شخصی ب شما وجهه و اعتبار خاصی خواهد بخشید اخلاق ارام او در زندگی شما تاثیر شگفت خواهد گذاشت.

فال روزانه متولدین آذر

امروز شما در حال تقلا برای به دست آوردن استقلال بیشتر هستید، به ویژه اگر نگران این هم باشید که با حرف ها و کارهایتان به احساسات شخصی که برایتان عزیز هم هست لطمه ای وارد کنید. با وجود این که شا سعی دارید انعطاف پذیر باشید، اما نمی خواهید برای کنار آمدن با دیگران بیش از اندازه از خودتان مایه بگذارید. با این حال اگر بخواهید برای حفظ ظاهر رفتار ریاکارانه ای از خودتان نشان بدهید بعدا در رابطه ی خود با مشکل مواجه خواهید شد. اشخاصی چون مگسان دور شیرینی همیشه بدنبال شما روانه هستند و مرتب زمزمه های عاشقانه و وسوسه انگیز در گوشتان میخوانند خودتان را گول نزنید این افراد را بدون ایجاد حساسیت از خودتان دور کنید روزهای رنج و سختی شما به پایان خود نزدیک شده وبه زودی شاهد مقصود را در آغوش میکشید دوستی نزدیک یا همکارتان حقیقتی را با شما در میان خواهد گذاشت قدر آن را بدانید.

فال روزانه متولدین دی

امروز فعالیت های معنوی و ماورایی برای شما بسیار جذاب هستند و مطالعه در این زمینه می تواند اطلاعات جدید و جالبی را در اختیار شما قرار دهد. امروز ذهن شما خیلی بهتر و سریعتر از همیشه کار می کند و به همین دلیل هم در هر زمینه ای که مطالعه کرده و یا به هر نحو دیگری سعی در یادگیری داشته باشید نسبت به همیشه خیلی موفق تر خواهید بود. شما امروز نسبت به موضوعی که جلوی پیشرفتتان را گرفته است آگاهی پیدا کرده اید، اما این آگاهی برای حل این مشکل کافی نیست و باید به فکر راه چاره ای باشید. برای خودتان سر خود دارو تجویز نکنید قدر شناس کسی باشید که در روزهای تلخ غربت دست شما را گرفته و کمکتان میکند یک شبه نمیتوان به همه خواسته های خود رسید از نه گفتن و پیگیری خواسته بر حق تان نترسید با اطمنان خاطر پا فشاری کنید. بد گویی های شخصی شما را دچار خشم ساخته اما شما ذاتا خوش قلب هستید و هیچ گاه نمی خواهید زندگی و روابط دیگران را به هم بزنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شرکت در فعالیت های گروهی مختلف می تواند در افزایش اعتبار شما بین دوستان و اطرافیانتان نقش بسزایی داشته باشد. به این دلیل که ذهن شما در حال حاضر در اوج خلاقیت قرار دارد، شما می توانید ایده هایی فوق العاده ارائه بدهید و به اشتراک گذاشتن افکارتان با آنها به ویژه در رابطه با مسائل انسان دوستانه می تواند تأثیر زیادی روی فعالیت های آنها داشته باشد. امروز روز شلوغ و پرکاری است و شما مسئولیت های زیادی دارید که باید به آنها رسیدگی کنید، سعی کنید در طول روز زمانی را به خودتان و استراحت کردن اختصاص بدهید. موقعیت و موفقیت های اخیر شما حسادت نارفیقان و نارقیبان را به دنبال دارد نباید باکی از ان داشته باشید شما بسیار خوش قلب و فداکار هستید اما کاه به دلیل بعضی لجبازیها خودرا به دردسر میاندازید در زمینه ی کاری و مشکلات مالی محیط کار باید با سیاست عمل کرد در مورد اختلاف نظرها ومسایل پیش امده ی احساسی بهتر است عاقل و محتاط باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز روز چندان خوبی برای شروع پروژه های جدید و به ویژه آغاز شراکت نیست. بهتر است امروز فقط به فکر خودتان و منافعتان باشید و به راحتی به اطرافیانتان اعتماد نکنید. رویاها و خواسته هایتان نزدیک تر از هر وقت دیگری به نظر می رسند، اما انگار یک چیزی مانع شما شده است. موانعی که یکی پس از دیگری سر راهتان سبز می شوند شاید باعث شوند که انگیزه ی خودتان را از دست بدهید، اما باید صبر و حوصله داشته باشید و فکر نکنید که باید یک شبه به خواسته هایتان دست پیدا کنید. برای شما فهمیدن و درک کردن دیگران کار مشکلی نیست. همین موضوع باعث میشود شخصی رازی را که در دل دارد با شما در میان بگذارد. همین امر به شما کمک میکند تا از حادثه یا بلایی به دور بمانید. شما در مورد مسائل عاطفی یا احساسی معمولا دچار اشتباه نمیشوید.اما گاه به دلیل سادگی در قلب پاکتان ، چشمتان را روی واقعیت ها می بندید. بهتر است به فکر خودتان باشید.
منبع مجله تصویر زندگی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی