کد خبر : 27898

فال روزانه | فال روزانه شخصی ۹ آذر

فال روزانه ۹ آذر ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه ۹ آذر ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید .

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما ترجیح می دهید که به حال خودتان گذاشته شوید و بدون مزاحمت های دیگران در عالم خیال و رویاهایتان فرو بروید. هر فعالیتی که به قوه ی تخیل شما اجازه ی بروز بدهد برای شما از اولویت و اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود، خواه این کار تماشای یک فیلم، خواندن کتاب و یا گوش کردن به موسیقی باشد. اما متأسفانه دنیای واقعی برنامه های دیگری برای شما دارد و به احتمال زیاد مجبور خواهید بود وقت آزاد ارزشمند خود را قربانی کنید تا به حل یک مشکل مالی و یا عاطفی رسیدگی کنید. بهتر است مواظب خیال هایتان باشید زیرا آنقدر قدرتمند هستند که هر چه در عالم خیالتان ببینید هرچند غیر ممکن اما به حقیقت خواهد پیوست. انرژی خود را برای مکالمات بیهوده با شخصی صرف نکنید. منطقی و عمل گرایانه برخورد کنید و قبل از هر توافقی تمام جنبه های مختلف آنرا به دقت بررسی کنید. اگر از موضع قدرت برخورد کنید راحت تر و سریع تر به هدفتان خواهید رسید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز شما آماده اید تا هر آنچه قدیمی و بلا استفاده است را کنار گذاشته و خودتان را برای چیزهای جدید آماده کنید. شما انرژی و انگیزه ای بسیار قوی در اختیار دارید و آماده اید تا در طی یک روز همه چیز را تغییر داده و زیر و رو کنید. به احتمال خیلی زیاد اگر در خانه بیکار باشید تصمیم می گیرید که این انرژی را برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون خانه تان به کار بگیرید. امروز مواظب باشید خودتان را بدون فکر کردن در وضعیت دشواری گرفتار نکنید و پیش از هر تصمیمی همه جوانب را در نظر بگیرید. امروز زمان مناسبی برای شب نشینی و خوش کذرانی نیست، تا می توانید از شلوغی و فعالیت های اجتماعی خودتان را دور نگهدارید. اگر مجبور شدید به تنهایی از پس کاری بربیایید نگرانی و اضطراب به دلتان راه ندهید، از بقیه عقب نمی مانید. اندکی صبور باشید و طبق برنامه هایتان پیش بروید، با کمی سخت کوشی اوضاع مالیتان به زودی تغییرات مثبتی خواهدداشت. رفتاری حساب نشده برایتان گران تمام میشود.

فال روزانه متولدین خرداد

خبرهای غیر منتظره ای که امروز دریافت می کنید شما را وادار به ایجاد تغییراتی در برنامه هایتان خواهند کرد تا بتوانید خودتان را با تغییرات ایجاد شده در شرایط تطبیق دهید. به طور ناگهانی ناشناخته های بسیاری دور و بر شما را فرا گرفته اند و این تردید و نداشتن اطلاعات کافی شما را نگران و عصبی کرده است. با این حال شما اردیبهشتی ها وقتی شرایط سخت می شوند مصمم تر از قبل مسیری که برای خود انتخاب کرده اید را ادامه خواهید داد. مثبت اندیشی خوب است. و به شما کمک بسیار زیادی می تواندبکند.برقراری یک تماس تلفنی برایتان ضروریست از زیر آن طفره نرویدیکی از نزدیکان به نفع شما میدان را خالی خواهد کرد تا به شما نشان دهد که چقدر برایتان اهمیت قائل است. اما نیت خوب او ممکن است اثراتی معکوس داشته باشد.و به ضرر شما تمام شود. در هر صورت او را سرزنش نکنید.و صداقتش را مورد شک و تردید قرار ندهید.

فال روزانه متولدین تیر

دیوارهایی که شما را محدود می کنند دارند از بین می روند و آنچه تا کنون مانع رسیدن شما به خواسته هایتان شده بود دارد از میان می رود. شما یک قدم به رویاهایتان برای رسیدن به استقلال نزدیک تر شده اید، فقط باید بتوانید در برابر تغییرات فعلی واکنش صحیحی داشته باشید تا آنچه به ظاهر یک بحران به نظر می رسد را برای خود به یک موقعیت تبدیل کنید. هر چقدر بخواهید سعی کنید شرایط فعلیتان را حفظ کنید ثبات اوضاع را بیشتر به هم خواهید زد. این اواخر سرتان اینقدر شلوغ بوده که از خودتان غافل مانده اید این روزها فرصت خوبیست که این بی توجهی را جبران کنید ،در مورد مطلب پیش آمده اگر طوری برخورد کنید که انگار مسئله مهمی در میان نیست و چشمتان را بر روی واقعیت ها ببندید ناگهان مجبور خواهید شد در برابر خود با حقیقتی تلخ از خواب شیرینتان بیدار شوید پیش از آنکه دیر شود با واقعیت ها روبرو شوید و به شکلی منطقی راه حلی برای آنها بیابید .

فال روزانه متولدین مرداد

زمانی که به نظر می رسد کنترل شرایط دارد از دستتان خارج می شود شما خودتان را کنار می کشید تا احساس امنیتی که دارید را حفظ کنید، اما خوشبختانه امروز شما این آمادگی را دارید که برای قرار گرفتن در بهترین وضعیت ممکن حداکثر تلاش خود را به کار بگیرید. روبرو شدن با مخالفت ها و موانع مختلف در حال حاضر برای شما مشکل چندان بزرگی محسوب نمی شود و شجاعت لازم برای گام برداشتن در جهت رسیدن به رویاهایتان را دارید و آماده اید تا تغییرات لازم را به وجود بیاورید. از خودتان مطمئن باشید. بدون شک به خواسته هایتان میرسید. رویاهایتان را با افراد مورد اطمینانتان در میان بگذارید تا بعدا نگران نقل قولشان از طرف دیگران نباشید. دل به دریا بزنید و آنچه در سر دارید به زبان بیاورید. حتی اگر از عکس العمل طرف مقابلتان مطمئن نیستید. این کار باعث احساس ناراحتی تان می شود ولی بعدا باعث عمیق تر شدن روابط شما خواهد شد.

فال روزانه متولدین شهریور

شما امروز به فکر رویایی قدیمی هستید که در گذشته آن را به خاطر رسیدگی به مسئولیت هایتان کنار گذاشته بودید و در اندیشه ی دنبال کردن این رویای قدیمی خود هستید. با این حال نباید برای رسیدن به خواسته ی خود رفتاری حساب نشده و عجولانه داشته باشید، زیرا این کار تنها باعث خواهد شد برنامه های فعلیتان به هم بریزند و در کارهایتان بی نظمی ایجاد شود. اگر می خواهید به خواسته ی خود دست پیدا کنید باید با برنامه پیش رفته و در صورتی که می خواهید ریسکی هم بکنید این ریسکتان حساب شده باشد. برای فرار از فکردن، خودتان را با پروژه های کاریتان درگیر می کنید این که شما به سادگی می توانید ساعت های طولانی برای موفقیت پروژه های کاریتان وقت بزارید بر کسی پوشیده نیست ،اطرافیانتان نمی تواند به راحتی با شما هنگام شوند مثلا ممکن است دردساز شوند اگر بحثی پیش آمد حدالمکان محیط رو ترک کنید اگر مجبور به ماندن شدید واقعیت ها رو مخفی نکنید .

فال روزانه متولدین مهر

زمانی که دارید بر اساس یک برنامه ی سخت و فشرده کار می کنید تحمل هیچ گونه سورپریز و غافلگیری را ندارید. امروز هر اتفاق کوچکی که خارج از برنامه هایتان پیش بیاید باعث نگرانی و استرس شدید شما خواهد بود. با این حال کنترل شما روی اوضاع و سرنوشتتان خیلی بیشتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید. اولین قدمی که باید بردارید این است که آرامش درونی خود را به دست بیاورید و این موضوع از هر چیز دیگری مهم تر است. تا می توانید اوقات فراغت خود را در جمع آشنایان و دوستان بگذرانید . نسبت به شخصی که درخواست های زیادی از شما دارد رو راست باشید با مهربانی و شوخی او را متوجه رفتارش بکنید و خود را از این وضعیت برهانید و گرنه یک وقت به خودتان می آید و متوجه می شوید که بدهکار هم شده اید. اطرافتان را خلوت کنید، تا کلافگی این روزهایتان کمتر شود . چیزی را که مدتهاست گم کرده اید پیدا خواهید کرد.

فال روزانه متولدین آبان

شما این هفته خیلی زیاد کار کرده و به خودتان فشار بسیار زیادی وارد کرده اید. به نظرتان حالا که دیگر آخر هفته فرا رسیده بهتر نیست کمی به خودتان استراحت بدهید. حتی اگر موفق شوید خودتان را به زور از تختخواب بیرون بکشید هم احتمال این که بتوانید کارهای زیادی را به انجام برسانید خیلی کم خواهد بود. وقتی از لحاظ جسمانی انرژی کافی نداشته باشید ذهنتان نیز با شما همکاری نخواهد کرد و حتی اگر کاری بکنید هم نتیجه ی مطلوبی برایتان به همراه نخواهد داشت. برای سر و سامان دادن به وضع مالیتان از کسی درخواست وام نکنید بزودی با شخصی مهم در زندگیتان رو در رو خواهید شد این روزها مهمترین مسئله برای شما قدرت و شهرت است برای آنچه میخواهید بگوئید خود را آماده کنید تا دستپاچه نشوید ممکن است برای متقاعد کردن کسی مجبور به گذشتن از خواسته خود تان باشید قبل از آنکه دست به هر اقدامی بزنید با خودتان روراست باشید و از خودتان برای این فدا کاری مطمئن باشید.

فال روزانه متولدین آذر

اوضاع زندگی روزمره تان کمی به هم ریخته است و دلتان می خواهد هر چه زودتر به روال عادی بازگردید، اما هیچ چیزی به خودی خود تغییر نخواهد کرد و خود شما باید زمام امور را در دست بگیرید. دیگر وقت آن فرا رسیده است که خودتان کنترل امور را در دست گرفته و منتظر نمانید تا اوضاع خودبخود تغییر کرده و در جهتی که شما انتظار دارید پیش برود. شما به اندازه ی کافی بزرگ شده اید که بتوانید تشخیص دهید تغییرات تا زمانی که خودتان آنها را ایجاد نکرده اید به وقوع نخواهند پیوست. پایان هفته را با کسی که شما را به خوبی می شناسد سپری خواهید کرد. این روزها به ولخرجی افتاده اید مطمئن باشید که از پس خرید آنچه در نظر دارید بر می آیید و ارزش این هزینه کردن را دارد. دوستی نیاز به کمک تان دارد کمکی کوچک اما بسیار مهم. پنهان کاری بیش از حدتان نتیجه ی معکوس خواهد داد و دوستی صمیمی را از خود دور خواهید کرد. به تازگی با حضور قدم نورسیده ای در جمع خانواده تان شادی به خانه تان آمده.

فال روزانه متولدین دی

درست است که شما تمایل شدیدی به تغییر وضعیت اقتصادی خود دارید، اما بهتر است که عجولانه عمل نکنید. اگر گزینه های مختلفی پیش رویتان قرار دارند بهتر است که تا جای ممکن تصمیم گیری را به تعویق بیندازید تا افکارتان ثبات بیشتری پیدا کنند. حتی اگر اصرار دارید که هر چه سریعتر پیشرفت کنید گزینه هایتان را به دقت یادداشت کرده و حداقل چند روز برای گرفتن تصمیم نهایی دست نگه داشته و خوب فکر کنید. به هیچ عنوان فکر نکنید که سپردن کارها به دست سرنوشت می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد، این کار به جای این که بال پرواز به شما بدهد تنها باعث سقوطتان خواهد شد. یک حرف معمولی و بی منظور از طرف شما ممکن است از طرف یکی از دوستان تان بیش از حد جدی گرفته شود بهتر است منظور خود را برای او شرح دهید. این روزها برقراری ارتباط علل خصوص با خانواده تان برایتان دشوار خواهد بود چرا که توقع دارید همه قادر به خوانده ذهن شما باشند. رفتاری شخصی را به غلط قضاوت کرده اید تا به سر خودتان نیامده از او عذرخواهی کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

همه شما را به عنوان شخصی می شناسند که وقتی برای خودش هدفی تعیین می کند تا زمانی که به آن نرسیده است از حرکت نخواهد ایستاد، اما اگر انگیزه ی کافی برای دنبال کردن نقشه ای را نداشته باشید حتی بهترین استراتژی های دنیا هم به کارتان نخواهند آمد. امروز شما در وضعیت حساسی قرار گرفته اید و دچار احساس تردید و دوگانگی شده و نمی دانید که آیا در مسیر درستی قرار دارید یا باید تغییر جهت بدهید. شاید وقت آن رسیده باشد که یک بار دیگر به طور جدی به هدف خود در زندگی فکر کنید. اگر حس میکنید پیوندهای دوستیتان در حال گسستن هستند همین امروز برای آن کاری کنید. بردباری و شکیبایی خوب است اما نه آنقدر که برای همه چیز دیر شده باشد. بر سر موضوعی بی اهمیت جار و جنجالی به پا میشود. تا میتوانید خود را از درگیری دور نگهدارید. بخت با شما یار است. یک اتفاق جدید را رقم بزنید. بی بهانه به شخصی هدیه ای مادی و یا معنوی بدهید

فال روزانه متولدین اسفند

این که امروز شما نگران و پر استرس هستید به این معنا نیست که حتما تمام روزتان به همین صورت خواهد گذشت و یا فردایتان هم به همین وضع خواهد بود. خود شما این توانایی را دارید که روح آشفته تان را آرام کنید و اگر می خواهید از این وضع نجات پیدا کنید همین حالا دست به کار شوید. دست نگه داشته و چشمانتان را ببندید و خودتان را با نفس هایی عمیق آرام کنید. این که تا چه حد این کار می تواند برایتان آرامش بخش باشد برای خودتان هم عجیب خواهد بود. با سرو صدا و پا به زمین کوبیدن به آنچه میخواهید میرسید اما دوامی ندارد. به زودی از شدت هیجان ضربان قلبتان را به وضوح تمام احساس خواهید کرد با نزدیک شدن به زمان تحویل کاری فشار عصبی زیادی را تحمل خواهید کرد. برای رسیدن به جواب سوالتان بیتابی میکنید به زودی جواب ان را خواهید شنید . خودتان را مشغول انجام کار فیزیکی سنگینی کنید.برگ جدیدی از دفتر زندگی شما به زودی ورق خواهد خورد.
منبع مجله تصویر زندگی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی