کد خبر : 27512

قیمت خودرو | افزایش قیمت خودرو | وضعیت قیمت خودرو

جدید ترین وضعیت قیمت خودرو در بازار را در این مطلب بررسی میکنیم .

به گزارش ورنداز :

قیمت خودرو 

قیمت خودرو در بازار 

افت و خیز قیمت خودرو در دومین هفته آبان ماه نیز ادامه داشت. با آغاز روند افزایش قیمت دلار که از روز دوشنبه کلید خودرو، قیمت خودروهای داخلی نیز صعودی شد. از آنجایی که پارامتر اصلی قیمت خودرو هنوز هم دلار است درصورت ریزشی شدن بازار ارز باید دوباره شاهد کاهش قیمت خودرو باشیم. درحال حاضر بررسی قیمت محصولات ایران خودرو حاکی از افزایش ۵ تا ۲۰ میلیون تومانی طی یک هفته است. همچنین قیمت محصولات سایپا نیز در مدت گفته شده صعودی شده است. ساینا، شاهین و کوییک در صدر افزایش قیمت‌ها قرار گرفتند.

در ادامه جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی و تغییرات آن نسبت به هفته گذشته (پنجم آبان) را بخوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۴۹۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده استقیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۱۵ میلیون تومان است که به معنای افزایش ۵ میلیونی طی یک هفته است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۷۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۵۴۵ میلیون تومان رسیده است که طی یک هفته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۶۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته افزایش ۱۵ میلیونی را به ثبت رسانده است.قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۷۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. این خودرو تقریبا طی سه ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این ۷۹۵میلیون تومان است که طی  هفته گذشته ۵ میلیون بالا رفته است. این مدل طی سه ماه و نیم گذشته ۱۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۴۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۷۵ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت تارا دنده ای ۱۴۰۲ هم به ۶۶۵میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵میلیون افزایش پیدا کرده است اما طی سه ماه گذشته ۱۵۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۱۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی طی یک هفته است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۱۰ میلیون تومان ریزش داشته است.قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به۵۹۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به  هفته گذشته ۱۵ میلیون بالا رفته است اما طی سه ماه و نیم گذشته ۲۰۵میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۵ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۵۰ میلیون تومان که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱هم ۴۸۰ میلیونی شده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱حوالی ۵۵۰میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۴۵ میلیونی شده است که نسبت به هفته گذشته ۲۰ میلیون گران شده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۶۰ میلیون تومان است شده است که به معنای صعود ۵ میلیونی طی یک هفته است.قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۲۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۰۵میلیون تومان شده است و نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ نیز به ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته افزایش ۱۰ میلیونی را ثبت کرده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۴۵ میلیون تومان است و نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم حوالی ۲۶۳ میلیون تومان به روزرسانی شد. این خودرو طی هفته گذشته ۳ میلیون گران شده است.قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است و ۳۳۵ میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ نیز نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده است و حوالی ۳۴۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود که نسبت به هفته گذشته ثابت است.

قیمت ساینا S اتوماتیک نیز ۴۰۵ میلیون تومان شده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۳۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون افزایش پیدا کرده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون رسیده است که نسبت به هفته گذشته ثابت است.

قیمت کوییک SR دنده ای نیز به ۳۶۰ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ثابت است.قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۰ میلیون تومان شده است که نسبت به  هفته گذشته تغییر نکرده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۵۵ میلیون است که ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۳۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۸۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۵ میلیونی است.

قیمت شاهین GL دنده ای صفر مدل ۱۴۰۲ نیز امروز ۵۶۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

سهیل شهری خبرنگار

منبع اقتصاد آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی